[AION][Barus] Love Yourself

Witam chcialem wejsc na Tsa ale widze ze nikogo nie ma ;D

Jest dzień roboczy niestety.

Członkowie naszego legionu to osoby dorosłe i zarabiające.

Nasza gromadka zbiera swoje siły koło godz.15,

natomiast planujemy niedługo połączyć się z innym legionem dlatego część z nich może już przebywać na innym ts'ie.

Podam go gdy skończę pracę i wrócę do domu :)

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam

Odświeżam.

Refresh :)

Życząc wszystkim wesołych, spokojnych świąt odświeżam temat ^_^

W sumie, wróciłbym do Aiona bo nie ma co robić ostatnio, ale sytuacja podobno nie jest za ciekawa, po ile gp na barusie?

W sumie, wróciłbym do Aiona bo nie ma co robić ostatnio, ale sytuacja podobno nie jest za ciekawa, po ile gp na barusie?

220-250kk, ale to praktycznie wszedzie teraz sa takie ceny, po wprowadzeniu dodatkowych bonusow dla "gp veteran"

Odświeżam.

Zapraszam jednocześnie na naszego TeamSpeak'a -> 31.133.6.150:6420 w celu uzyskania informacji ^_^

Pozdrawiam.

:wub::wub::wub::wub:

c23ae3f6e0cf7f5bff911784f42bfe24.png

Dzisiaj jest nas już więcej!

Zapraszamy na naszego TeamSpeak'a :wub:

Zachęcamy także do wspólnej gry!

64ba639ff4589fe53ecc2b48d86cb062.png

Dołączyłem jest super " ~ p.s nie wiem co napisać lisseu

świetny legion świetny spoko ludzie ehhem nie solmyr ehhhem

polecam gorąco 12/10 w skali fajności

a najbardziej polecam naszego op barda lissa nie no świetny gościu

polecam bardzo

Wżodyn taki dobry jak jo ~Lissu

Dołączyłem jest super " ~ p.s nie wiem co napisać lisseu

 

świetny legion świetny spoko ludzie ehhem nie solmyr ehhhem 

polecam gorąco 12/10 w skali fajności

a najbardziej polecam naszego op barda lissa nie no świetny gościu

polecam bardzo 

 

 

Wżodyn taki dobry jak jo ~Lissu

Bardzo się cieszę. że Ci się u nas podoba.

Muszę także przyznać, że jestem mile zaskoczona aktywnością i ilością zgłaszających się osób.

Osoby, które aktywnie uczestniczą w życiu naszego legionu są bardzo pomocne i zaangażowane.

Bardzo mi miło i mam nadzieję, że pewnego dnia wspólnie stworzymy legion godny najlepszych ^_^

Na chwilę obecną fun z gry, powolny dzienny progres nas w zupełności zadowala.

Chciałabym w związku z tym przypomnieć o naszej otwartej rekrutacji i otwartości na nowe osoby.

Pomoc w questach, instancjach i wspólne rozwiązywanie problemów (nawet tych prywatnych) nie stanowią dla nas przeszkody.

Z nami można pogadać na każdy temat!

Zapraszam i pozdrawiam.

Nayo.

Witam, po długiej przerwie od Aiona szukam właśnie takiego legionu jak ten. Gdzie się mogę zgłosić?

Krótko o mnie: Nowa postać po długiej przerwie, klasa bard, duże chęci do gry i wspólnej zabawy z innymi ;)

btw: gracie po stronie elyosów?

Witam, po długiej przerwie od Aiona szukam właśnie takiego legionu jak ten. Gdzie się mogę zgłosić? 

Krótko o mnie: Nowa postać po długiej przerwie, klasa bard, duże chęci do gry i wspólnej zabawy z innymi 

btw: gracie po stronie elyosów? 

Gramy na Barusie po stronie Asmodianów.

Jeśli masz nową postać to możesz się szybko przerzucić na tą 2 stronę.

Naszym komunikatorem jest obecnie TeamSpeak -> 31.133.6.150:6420

Zapraszam serdecznie, pomożemy ze wszystkim :)

Refresh ^-^

Odświeżam.

Szczęśliwego Nowego Roku!

Takimi słowami chciałabym przywitać Was po tej krótkiej przerwie świątecznej.

Bardzo mi miło przyznać, że czas noworocznych zmian i postanowień dosięgnął także naszych legionowiczów.

Z okazji nowego roku życzyliśmy sobie wszystkiego co najlepsze, ale to nie wszystko!

Zapowiadamy w związku z tym pełną mobilizację. Bierzemy się ostro do roboty :)

Czasy milczenia już za nami, a teraz wstrząśniemy Barusem tak jak jeszcze żaden legion!

Dołącz do nas i baw się razem z nami. Nowy rok jest najlepszym czasem na podjęcie takich decyzji!

Zapraszamy.

BG Niyome.

No witam serdecznie,
Po przeczytaniu wszystkich postów o aion-ie :D ^^ postanowiłem że pobiorę gierke i czy nowa osoba ma wstep do waszego legionu? bo czytalem że przyjemniej się gra w legionie ;)
Pozdrawiam ;]

Polecam Legion Zdecydowanie!

Ludzie bardzo pomocni !

Atmosfera też na bardzo wysokim poziomie!!

Każdy znajdzie swoje miejsce w "Love Yourself"

Pozdrawiam Domestosik :D

No witam serdecznie, 
Po przeczytaniu wszystkich postów o aion-ie  ^^ postanowiłem że pobiorę gierke i czy nowa osoba ma wstep do waszego legionu? bo czytalem że przyjemniej się gra w legionie  
Pozdrawiam ;]

Oczywiście znajdzie się miejsce i dla Ciebie! ^_^

Zapraszam na ts'a -> 31.133.6.150:6420 . Proszę o informację także w grze pod nickiem: Niyome

Tylko napomnę, żę gramy na Barusie po stronie Asmodianów.

Witam , przeczytałem Tę przepiękną zachętę do gry w Aiona iż postanowiłem znów zagrać w te grę , grałem kiedyś od powstanie tej gry przez 3 lata , potem przerwa , straciłem stare kontakty . Jeśli jest tak jak piszecie w Legionie to suuper sprawa :)

Zorbie Gladiatora , ponieważ lubię grać postaciami mele :) nick w grze : Satrygosc , server Barus Asmo

Oczywiście zapraszamy wszystkich ^_^