AION CLASSIC - Dyskusja

Dzień dobry forumowicze !
Aion Classic…

Ciekawy temat ostatnio , pewnie wielu weteranów gry , rodacy i fani tej produkcji zastanawiają się wraz ze mną czy odwiedzić ten tytuł na nowo , dać szansę firmie Gameforge , kolejną szansę…

Chciałbym znaleźć odpowiedzi na parę pytań związanych z Aionem :

  1. Czy system Siel’s Enerrgy będzie działał jak niegdyś Gold Pack ?
  • mam tu na myśli blokowane trade , ograniczone zbieractwo i blokowany handel u brokera.
  1. Czy będzie więcej mechanik jak zapowiadał Trailer z przed wielu lat np Oswajanie mountów i więcej ?

  2. Czy gra jest nastawiona jak kiedyś classic na grę w grupie od początkowej fazy gry ?

  • Mam tu na myśli elity na 20 lvl które trzeba było pokonywać z supportem w party :slight_smile:

Co sądzicie na temat Classica ? Jakie informacje zdobyliście lub chcieli byście pozyskać na temat Aion Classic ? Szykujecie się do gry ?

Osobiście przez wielki sentyment do produkcji mam ochotę odwiedzić classica , a Wy ?

1lajk
  1. Tak, bez Siel’s Energy praktycznie będzie to zwykły Free Trial bardziej skierowany do tych którzy są jeszcze nie zdecydowani i chcą po prostu przetestować grę.

  2. Czas pokażę, nikt nie wie co mają w głowie Koreańscy deweloperzy oprócz ich samych.

  3. Tak, oczywiście silniejsze mobki można próbować zabić samemu, ale będzie to trwało dłużej z przerwami i to jest po prostu bez sensu.