Aion - czy jest sens wrócić?

Cześć, większość swojego nastoletniego życia spędziłem grająć w metina 2 a zaraz po nim w Aion, wspominam ten czas bardzo miło i tęsknię za tym gameplayem.

Aiona opuściłem przez wiadomą aferę z p2w, z patchami które niszczyły zabawę i przez te niedawno wprowadzone transformację.

Prosił bym o wypowiedzenie się osoby grającej nadal w Aiona jak to wygląda, czy content endgameowy się poszerzył, czy transformacje są nadal najważniejsze i osoby z topową transformacją moga nas zabić bez większego problemu ?

Content się poszerzył oczywiście, jak to w Aion’ie z każdym Update’em dodają nowe Insty itd. Co do Transformacji to tak wciąż są “must have” ale o Legendarną Transformację teraz jest o wiele łatwiej, praktycznie większość graczy ma już swoją. W przyszłą środę startuję Event w którym będzie kolejna możliwość zdobycia Legendarnej Transformacji. A we wrześniu na 10-cio lecie Aion’a mają być jakieś grube Eventy w których będzie można wygrać kolejne Legendarne Transformacje.

1lajk

Dziękuje za odpowiedź, a co sądzisz o samej grze, każdy mówi, że “umiera”. Sytuacja z online jest lepsza/gorsza w normie od paru lat ?
I takie pytanko czy mając tą formę legendarną jak mówisz jestem w stanie bawić się pvp na poziomie ?

Moim zdaniem sytuacja jest stabilna, jedni przychodzą inni odchodzą i tak w kółko :stuck_out_tongue: Do zabawy w PvP potrzebujesz przede wszystkim EQ PvP i Legendarnej Transformacji. Chyba, że jesteś Painterem to wystarczy Ancient :smiley:

1lajk