AION DEYLA - Strona Asmo - ZAGRAJMY ! :)

Witam :slight_smile:
Zapraszam wszystkich chętnych do wspólnej gry na serwerze Deyla :slight_smile:
Plan jest taki :
Zbieramy ekipe
Robimy squad na serwerze Deyla po stronie Asmo :slight_smile:
Tworzymy Legion ;p Nazwę wybierzemy wspólnie :slight_smile:
Wykupię kanał na ts3 będzie to główny komunikator legionu :slight_smile:
Doświadczenie z Aionem mam wieloletnie :slight_smile:

[ Serwer Deyla ponieważ populacja jest większa i ceny niższe niż na barusie lub mirenie :slight_smile: ]

Zapraszam Serdecznie :slight_smile:

Nick - Hekon - Będę grał Templariuszem lub gladiatorem ale zobaczymy :smiley:

1lajk

W zasadzie zagrałbym, ale jak teraz sprawa się ma z Gold Packiem?

W sumie to bym zagrał - daj info pw lub coś co z ekipą i TSem - grałem bardzo dawno temu ale było dosyć spoko.

Więc tak, GP najlepiej mieć, można zarobić w grze na GP na spokojnie ale dopiero na 67lvlu, sprzedajac suplementy z instancji do npc, na deyla GP chodzi ok po 140 kk więc to dobra cena, na barusie i miren 200-220kk, od 75lvla możesz śmigać i handlować bez GP ale cd na insty będziesz miał wydłużony i parę innych rzeczy, z tym że na 75 zarobić na GP to moment :slight_smile:

Mój nick w grze to Hekon, logujcie się piszcie maila śmiało, teraz mam 3 dni pracy przed sobą więc mogę logować się po 22 na chwilkę
:slight_smile:

Deyla dobry wybór że względu na populacje tylko, że to jeden z najstarszych serwerów a co za tym idzie większość ludzi jest już wykoxanych na max’a. Barus jest najmłodszym serwerem (4 lata) Ale ogólnie powodzenia :slight_smile:

Najmłodszym jest miren.
Z jednej strony masz rację że są wykoksani ale z drugiej strony ilość itemkow na aukcjach jest o wiele większa jak na młodszych serwerach, np na mierenie można znaleźć czasem 1 kamień na +10 za kosmiczne pieniądze, za to na deyla jest ich sporo i są o wiele tańsze :slight_smile: z resztą będę grał bez presji, samo universum aiona jest ciekawe i przyjemnie się gra, jak u zbieramy dobrą ekipę to tylko przyjemność z gry :slight_smile:

Tak, ale gra tam tak mało ludzi, że szkoda na to czasu, nie znajdziesz graczy nawet na łatwe instancje. Podobno łączenie serwerów ma być w kwietniu :slight_smile:

Cześć!
Przyznam się szczerze, że po rozmowach z moim aktualnym legionem na temat przenosin z Barusa na Deyle jesteśmy bardziej skłonni ku temu by rozpocząć swoją przygodę na Deyli. W związku z tym, że również szukamy jak najbardziej obszernej ekipy do gry na tym serwerze - chciałabym zaoferować zarówno Tobie jak i członkom ekipy, którą tworzysz wspólną grę. Napisałam Ci na pw adres naszego aktualnego TeamSpeak’a. Będzie miło jeśli wpadniesz do nas o tym porozmawiać.
Pozdrawiam.

Wiec tak- mam pobrany etc ale mam problem. Przestał mi działać scroll w myszce i nie mogę oddalić kamery bardziej niż w ustawieniach. Jest jakiś skrót klawiszowy (albo key binding) żeby oddalać i przybliżać kamere?

:joy::joy::joy:

Czyli zostaniesz zasymilowany przez loveyourself a dokładniej przez panią generał, ogólnie nie polecam, bardzo słaba ekipa. Zmiana serwera nie zmieni tego, że ten legion nigdy niczego nie osiągnie. Nie ważne gdzie pójdą, ludzie i tak prędzej czy później się zorientują co jest na rzeczy.

:joy::joy::joy:

Dokladnie :smiley: Rob swoja ekipe i z nikim sie nie lącz

Kolega jest już u nas, a niektórzy widzę mają problem z zazdrością. Mój legion nic nie osiągnął? Heh, może dla człowieka bez jakichkolwiek wartości. Ci, którzy są gotowi na to żeby chodzić na dobre instancje - robią to, więc nie rozumiem w jakim aspektcie tak poniżasz mój legion. Powodu również nie znam, a moim jedynym komentarzem będzie to, że na najwyższym poziomie reprezentujesz obecną mentalność na Barusie i większości ludzi, którzy tam zostaną. Dla mnie liczy się przede wszystkim zgranie i dobra, przyjazna atmosfera wewnątrz legionu. Dla mnie nie liczy się eq, a wspólna przyjemna gra i spędzanie wspólnie wolnego czasu. Niektórzy Generałowie ekhm… nie dbają o swoich legionowiczów. Legion jest pozostawiony sam sobie tak na dobrą sprawę “róbta co chceca, ja popatrzę i się ponabijam”. W LoveYourself tak nie ma i każdy legionowicz to potwierdzi, ale to nie jest temat o legionach, a raczej o merge, na który się szykujemy dlatego też wspomniałam o wspólnym zbieraniu chętnych osób, które chciałyby z nami zagrać. Nie ma w tym chyba nic złego i szczerze naprawdę macie niezłe problemy i ból w dolnych okolicach bikini, że w ten sposób doradzacie innym. Nie umiecie na poziomie załatwić swoich bolączek i problemów wyciągając wszystko publicznie, prowokując do dram. Właśnie przez takie ewenementy ludzie mający odrobinę oleju w głowie uciekają z tej piaskownicy.

Dziękuję wszystkim za udzial w debacie :smiley:
Przyłączyłem się do Legionu Loveyourself :slight_smile:
Członkowie są bardzo sympatyczni! ( Pozdro mordeczki ! )
W późniejszym czasie podczas merge przeniesiemy się na Deyle , z dala od rodaków kraju kwitnącej cebuli.
Wszystkich chętnych do wspólnej zabawy zapraszam na priv :slight_smile:

1lajk