Aion -> FPS

Witam, przejdę do sedna, chodzi o to iż ww grze mam bardzo niskie FPS nawet na low detalach (22 FPS), a wydaje mi się iż powinien chodzić chociaż nieco lepiej, specyfikacja mojego lapka: Intel(R) Core(TM) i7-5500U CPU @ 2.40Ghz, 4Gb RAM , AMD Radeon(TM) R9 M375 oraz Intel(R) HD Graphics 5500, zastanawiam się czy może gra nie odpala się na zintegrowanej karcie graficznej, ale wydaje mi się że pod tym względem zrobiłem już wszystko co mogłem aczkolwiek nie bardzo się na tym znam dlatego potrzebuję od was pomocy, a tak to wygląda z mojej strony:

Być może coś źle robię, albo po prostu mój lapek to shit...

Witaj, jesli chodzi o sprzęt, to rozdzielczosc ekranu jest 720p czy 1080p?

Na laptopach w opcjach gry. W zakładce grafika i tam w ostatniej zakladce system. Pod opcją Aion Ping masz coś takiego (ja mam po ang) Power Save Mode musisz mieć to odznaczone.

Witam, przejdę do sedna, chodzi o to iż ww grze mam bardzo niskie FPS nawet na low detalach (22 FPS), a wydaje mi się iż powinien chodzić chociaż nieco lepiej, specyfikacja mojego lapka: Intel(R) Core(TM) i7-5500U CPU @ 2.40Ghz, 4Gb RAM , AMD Radeon(TM) R9 M375 oraz Intel(R) HD Graphics 5500, zastanawiam się czy może gra nie odpala się na zintegrowanej karcie graficznej, ale wydaje mi się że pod tym względem zrobiłem już wszystko co mogłem aczkolwiek nie bardzo się na tym znam dlatego potrzebuję od was pomocy, a tak to wygląda z mojej strony:

Być może coś źle robię, albo po prostu mój lapek to shit...

Witam, chcialbym się podpiac pod stary temat a mianowicie zapytać o sprzęt, czy ktoś gra na lapku bądź stacjonarke procek i5, gf 1050, 8gb ramu, ssd. Jakie wyciągacie fps na siege. Jestem bardzo ciekaw bo taki sprzet planuje zakupić i chce wiedzieć czy będzie przynajmniej 30 fps ale oczekuje więcej, chodzi mi tylko ofps na siege, dzięki za info

Te 30 fps powinieneś mieć :slight_smile:

Twój lapek to shit… 22fps to i tak si na tym sprzęcie

Obstawiam że sterowniki złe są pobrane albo źle poustawiane ewentualnie tak jak sam napisałeś gra odpala się na integrze

Patrzyłem na YT to gość na karcie 1050ti na zwykłych lokacjach miał 90-100fps tylko ciekawe ile się wyciąga na siege bo z tego co wiem to strasznie tam przycina grę, a planuje zrobić taki zakup tylko nie chciałbym się później rozczarowac