Aion - powrót po czasie

Cześć
Chciałabym powrócić do Aiona. Nie grałam już od paru dobrych lat, więc gdy ostatnio ściągnęłam grę, nie miałam już pojęcia co i jak. Mam postać strzelca po stronie Elyos - 63 lvl. Nie pamiętam już jak się grało, więc szukam osoby, która mogłaby mi pomóc :smiley: Do gry mam wielki sentyment i ostatnio cos mnie naszło, żeby powrócić. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto mógłby mi pomóc!
Dziękuję :smiley:

Tak na szybko wytłumaczę Ci co i jak.
Po pierwsze na Barusie już się nie opłaca grać (ostatnio był Merge serwerów i większość przeniosła się na Deyla) to jest kwestia czasu jak Barus będzie “martwym serwerem” i będzie czekał na kolejny Merge.
Po drugie Aion jest spoko, ale trzeba wbić 75 lvl (max) od 70 od 75 idzie jak krew z nosa. Są jakieś Eventy na Exp itd. ale i tak idzie to baaaardzo wolno. Jakbyś miała więcej pytań to pisz :slight_smile:

Cześć Lenamg!
Właśnie sam niedługo raczej wróce do grania w Aion’a ,ale na serwerze Deyla ze względu że duzo osob przenioslo sie wlasnie na wyzej wspomniany serwer.
Jesli bys miala ochote pograc wspolnie “od poczatku” to zapraszam :stuck_out_tongue: