Aion - serwer Hellion

Po długim czasie wracam do Aiona, troche sie pozmienialo ale gra się przyjemnie. Tym razem gram po stronie Elyosow, na serverze Hellion i moje pytanie brzmi: Są jakies Polskie gildie, albo chociaz grupka polaków, którzy chcieli by wspólnie popykać?
Nie jest to Polski serwer dlatego pytam ^^

Mogę jedynie powiedzieć że na Deyla jest sporo Polaków po stronie Asmo, pewnie po Elyosach też się ktoś znajdzie, jeśli Cię jeszcze postać nie trzyma i lvl to możesz zmienić

Niestety mam juz spory lvl na Hellion wiec chyba tam zostane.
Jednakze mam drugą postac na Barusie, a tam za to mnóstwo gildii polskich jak na polski server przystało ^^
I problem jest w drugą stronę, który legion na Barusie wybrać?

Teraz lvl to nie problem bo z nowym patchem można zrobić 80lvl w 7 godzin. Z tego co widać na stronie aion.info mały % osób gra na barusie, dawno tam już nie grałem więc ciężko mi powiedzieć który legion będzie dobry, musisz spróbować i sam ocenisz. Grałem jakis czas na deyla po stronie asmo to mogę powiedzieć że jest parę legionie pl i dużo więcej osób gra na Deyla więc pvp i pve będzie ciekawsze

Kurcze… szkoda ze nie da sie przenieść postaci na inny serwer. No coz, chyba stowrzęnową postać na Deyla po stronie asmo, ale przydalby sie jakis bust na max lvl bo kiedys kiedys juz przeszlam fabule po stronie asmo ;p

Szukaj legionu dragon slayers ktoś na pewno Ci pomoże na discordzie

Lepszego Boost’u niż wbicie od 1 do 80 lvl w 7h nie będzie xD

A jakiej narodowości na helionie jest najwięcej? Planuję powrót do mmo i to będzie aion tylko teraz pytanie czy nastawić się na anglojęzyczny legion czy jest tam polski naród :thinking:

Nie widziałem na forum aby ktoś pisał że tam gra, gramy na Deyla więc tam na pewno PL znajdziesz na Hellion będą pewnie ENG

Helion to jest jedyny nowy europejski server?

Wraz z wprowadzeniem Aion A New Dawn otworzyli dwa nowe serwery:

Ereshkigal (Niemiecki)
Nergal (International)

Untitled

Są to dane z wczoraj na ich podstawię można obliczyć ile gra /grało wczoraj osób.
100% = 5500 osób (pojemność serwerów)
Na Deyli wczoraj było 48% czyli prawie połowa pojemności serwera tzn. około 2500+ osób.
Masz podział na Current czyli teraz ile jest i Daily czyli ile wczoraj było.
Nie chce mi się dokładnie liczyć :stuck_out_tongue:
Wybieraj mądrze ^^ my jesteśmy na Deyli bo ma największy online :slight_smile:

Bardzo dziękuję @Adartaer a jak się ma sprawa nowych graczy na tych serverach? Mozna cos ugrac? Czy farmiac przyjdzie mi jakis koks i zdejmie na 2 shoty? (Chodzi mi od Deyla i Helion) Czy ten patch tak wszystko diametralnie zmienil ze jeszcze nie ma takiej rozniczy?

Zdania są podzielone i szczerze moim zdaniem to zależy od Ciebie. Zależy czy chcesz gonić tzw. “Topkę” czy po prostu dobrze się bawić. Dla mnie i ludzi z mojego Legionu Patch jest ogólnie na plus. Wszyscy sobie bardzo chwalą pomimo niektórych mankamentów. Po pierwsze wróciło “stare dobre” Open PvP. Po drugie wrócił “Grind / Farmienie” w tym Patch’u bardzo opłaca się po prostu w wolnym czasie “farmić mobki” kiedy Ci się nie chcę robić nic innego, bądź nie wiem nie ma dużo ludzi online z Twojego Legionu itd. Zbierasz Loot z mobk’ów i sprzedajesz na Broku. Każde nowe konto (bądź jeżeli nie odbierałeś wcześniej) dostaję Gold Pack’a na 7 dni także na start to zawsze coś. Dzięki temu możesz sprzedać później cały Loot który uzbierałeś w ciągu kilku dni. Druga sprawa na adres e-mail przypisany do konta każdy dostał 10kk Kinah, 2x Przemiany i jakieś inne pierdoły. Dochodzimy do punktu w którym mowa o przemianach. Jedni płaczą, że się grać nie da, że Ci którzy płacą mają lepsze przemiany itd. czyli p2w>f2p gracze. Ogólnie tak te nazwijmy je "ostateczne przemiany są OP, ale nie wiem ja na swoim serwerze nie widziałem najlepszych przemian i nie wydaję mi się, żeby to szybko nastąpiło. Wiadomo, że Ci co płacą mają trochę lepiej, tylko te ostateczne przemiany ciężko jest zdobyć i nie ma ich w IS. Dużo by pisać, mi i mojemu Legionowi ogólnie to nie przeszkadza w dobrej zabawie i robieniu PvP codziennie latamy po Lakrum i się bijemy z Eluchami. Moim zdaniem jest jak dawniej po prostu kiedyś Ci co płacili mieli Sety AP80 +25+ bo kupowali Kamyki do Enchantu prosto z IS a gracze f2p robili to wolniej, bo kamyczki można było zdobyć z określonych zadań / instancji etc. Dzisiaj Cap na Enchant jest dla każdego taki sam czyli +15 więc wyznacznikiem są przemiany które dają Ci statystyki. Ale dla chcącego nic trudnego. Kiedyś ludzie zabijali Generałów na X Transformach tak dzisiaj można zabić graczy na najlepszej przemianie, po prostu ludzie muszą płakać, zawsze płakali i będą płakać. Jak postrzegasz to jako zabawę i odstresowanie się nie wiem np. po pracy to graj, jak chcesz żeby gra była Twoim drugim życiem to życzę powodzenia xD

Chciałbym się głównie pobawić ze znajomymi i ewentualnie legionem. Chodzi mi o to czy nawet po patchu istnieje mega kolosalna różnica po między nowym a starym graczem. Nie chcę być jakimś top 10, chcę pogrindować bo lubię, porobić insty forty itd, ale nie chcę być głównie dywanem. Dlatego pytam czy lepiej zacząć na popularnym serverze czy jednak na nowym.

To już musisz sam zdecydować ^^ moim zdaniem na “starych serwerach” jest ciut lepiej ze względu na ekonomię, teraz ogólnie były zmiany w ekonomii gry, ale mimo wszystko uważam, że na starych serwerach gdzie ludzie mają więcej waluty z gry itd. jest większa dostępność przedmiotów, większy wybór etc. ale to tylko moje zdanie :stuck_out_tongue:

Ja gram głownie dlatego, że dobrze się bawię, mimo że lamię okropecznie xD Więc polecam.
Tak przywiązałam się do postaci na Hellion, że nie zmieniłam w końcu serwara, cóż… pozostaje mi dołączyć do anglojęzycznego legionu :3

Jeszcze masz czas chyba jeden kolega z forum właśnie zaczął expić od nowa postać na Deyli ^^