[Aion] Utgard

Również polecam. Zacna grupa, chętna do pomocy i wprowadzenia w świat Aiona :)

Na tą chwilę najbardziej potrzebujemy Healer'ów i Tanków.

Kontakt Team Speak: metaplay.pl

Zapraszamy serdecznie!

Zabawa jest przednia, a każdy dzień nawet z porankiem lewonożnym skutecznie rozweselony i poprawiany do granic możliwości.

Zachęcamy do wspólnej gry i rozmowy.

Pozdrawiam cieplutko.

Bump

Zapraszamy serdecznie raz jeszcze do wspólnej gry i dołączenia do naszego legionu.

Rekrutacja wciąż otwarta

Rekrutacja jest nadal otwarta.

Raz jeszcze zachęcamy do wstąpienia w nasze szeregi.

Odświeżam.

Przypominamy, że ciągle tutaj jesteśmy i czekamy na nowych, zaangażowanych i ambitnych graczy.

Zapraszamy do wstąpienia w nasze szeregi.

Do zobaczenia w grze!

Ja chętnie się dołącze do was tylko ściągam aiona jestem osobą pracująca w tym tygodniu mam pracę od 14 Eli czy asmo i czy opłaca się kupować starter dla początkujących aionie

Ja chętnie się dołącze do was tylko ściągam aiona jestem osobą pracująca w tym tygodniu mam pracę od 14 Eli czy asmo i czy opłaca się kupować starter dla początkujących aionie 

Asmo na serwerze Barus. Moim zdaniem nie opłaca się. Na 55 lvl dostajesz Gold Pack'a na 7 dni. Wystarczy wbić 66 lvl. Odpalić Gold Pack'a na 66 lvl. Pójść z nami na Library of Knowledge. Sprzedać loot z Library of Knowledge i masz 120mln Kinah. :)

Zapraszamy serdecznie mile widziani są nowi gracze, a nasza ekipa z miłą chęcią wytlumaczy i pomoże zawsze we wszystkim.

Team Speak: metaplay.pl

Kanał: "Rekrutacja"

See you in game ^^

Asmo na serwerze Barus. Moim zdaniem nie opłaca się. Na 55 lvl dostajesz Gold Pack'a na 7 dni. Wystarczy wbić 66 lvl. Odpalić Gold Pack'a na 66 lvl. Pójść z nami na Library of Knowledge. Sprzedać loot z Library of Knowledge i masz 120mln Kinah. 

Zapraszamy serdecznie mile widziani są nowi gracze, a nasza ekipa z miłą chęcią wytlumaczy i pomoże zawsze we wszystkim. 

Team Speak: metaplay.pl

Kanał: "Rekrutacja"

See you in game ^^

Okej to wpadnę po kolo23

Jest teraz ktoś ogarnięty na tsie?;P

Jest teraz ktoś ogarnięty na tsie?;P

Zawsze ktoś jest :D

ja bym chciała dołączyć, ale jak na razie mam tylko 1 lvl

Witam, cześć i czółkiem.

Pragnę poinformować, że rekrutacja nadal trwa.

Ponadto ostatnio zaczęło zgłaszać się Was coraz więcej za co bardzo dziękujemy i jesteśmy mile zaskoczeni tym faktem.

Natomiast pamiętajcie, że poszukujemy osób dorosłych 18+, gdyż to pozwoli nam na komfort w kontakcie z naszymi członkami legionu, którzy mają troszkę więcej latek. Chcielibyśmy stworzyć grupę szanujących się, zgranych i ciepłych osób.

Zapraszamy :)

W jakich dniach i godzinach można Was spotkać online?

W jakich dniach i godzinach można Was spotkać online?

Praktycznie cały czas ktoś jest. Po wejściu na TS wbij na Aion Utgard>Rekrutacja.

Nie sugeruj się, bo TS jest tak ustawiony, że jak wchodzisz to nie widzisz kto jest na kanałach ;)

Legion Utgard Poszukuję aktywnych graczy. Jesteś nowy? Lub po prostu szukasz ludzi do wspólnej gry? Zapraszamy do gry z nami, oferujemy wspólne wypady na instancję, pomoc nowym graczom w Questach. Wiek 18+ Zapraszamy na nasz Team Speak: metaplay.pl

Legion Utgard>Rekrutacja

Zaczep: graczy o nick'u: Adartaer, Yeviel lub Meriuun.

Witam ponownie! :D

Przypominam jak zwykle o naszej otwartej rekrutacji.

Nasza przyjazna i wesoła gromadka zachęca do wspólnego przemierzania świata Aiona.

Jesteś ambitny i lubisz wyzwania? Jeśli tak to ten legion jest idealnym miejscem dla Ciebie!

Nie czekaj i już dzisiaj porozmawiaj z nami na TeamSpeak'u i dowiedz się o nas więcej.

Zapraszam serdecznie.

Ewelina - Niyome

Witam w ten piękny dzień.

W grze możemy już poczuć magiczny smak świąt - to doskonała pora żeby zacząć wspólną grę!

Zapraszam do dołączenia w nasze szeregi, bo tylko u nas znajdziesz tak rodzinną atmosferę jaką czuje się w święta!

Wspólne instancje, pomoc w szybkim wyexpieniu postaci - to nie problem!

Zgłoś się do nas już teraz jeśli jesteś ambitny i masz nieziemskie poczucie humoru.