[Aion] Utgard

Odświeżam temat, nadal potrzebujemy zaangażowanych osób do wspólnych wypadów na krwiożercze bestie, które kryje świat Aiona.

Jeśli ktoś miałby jakieś pytania zapraszamy serdecznie na TeamSpeak'a -> metaplay.pl

Na dole znajduje się nasza strefa legionowa. Kanały, na które możecie wejść bez żadnych uprawnień i dodatkowych rang to:

• Rekrutacja,

• Kanał otwarty nr.4.

Proszę nie sugerować się pustkami na kanałach, gdyż nowa osoba, która wchodzi na ts'a nie widzi osób przebywających na kanałach.

U nas zawsze ktoś jest dostępny i o przyzwoitych godzinach można do nas spokojnie wpaść :)

Pozdrawiam cieplutko, Centurion Niyome.

Mimo, że zostałam zmuszona do opuszczenia legionu odświeżę temat.

Przez wczorajszy dzień wysłuchałam trochę opinii na temat legionu z punktu widzenia innych graczy (sami do mnie napisali).

Uważam, że każdy ma prawo nie lubić danego legionu z jakiegoś powodu, natomiast nie ocenia się książki po okładce i moim zdaniem Utgard jak i jego członkowie nie zasługują na taką opinię. Legion jest ciepły, w większości zgrany i dbający przede wszystkim o komfort nowych legionowiczów.

Z czystym sumieniem mogłabym polecić go każdej osobie. Mimo, że dużo ostatnimi czasy się wydarzyło nadal życzę jak najlepiej i polecam z całego serca.

Pozdrawiam cieplutko.

Mimo, że zostałam zmuszona do opuszczenia legionu odświeżę temat.

Przez wczorajszy dzień wysłuchałam trochę opinii na temat legionu z punktu widzenia innych graczy (sami do mnie napisali).

Uważam, że każdy ma prawo nie lubić danego legionu z jakiegoś powodu, natomiast nie ocenia się książki po okładce i moim zdaniem Utgard jak i jego członkowie nie zasługują na taką opinię. Legion jest ciepły, w większości zgrany i dbający przede wszystkim o komfort nowych legionowiczów.

Z czystym sumieniem mogłabym polecić go każdej osobie. Mimo, że dużo ostatnimi czasy się wydarzyło nadal życzę jak najlepiej i polecam z całego serca.

Pozdrawiam cieplutko.

A dlaczego Ty nie lubisz tego legionu i musiałaś z niego odejść?

A dlaczego Ty nie lubisz tego legionu i musiałaś z niego odejść? 

Nigdy nie powiedziałam, że nie lubię tego legionu.

Co do powodu to.. po prostu nie czuję się dobrze w tym towarzystwie wobec sytuacji, która miała miejsce.

Jest mi niezmiernie przykro, ale chyba nic więcej nie mogłam zrobić. Niektórzy po prostu dali się złapać na słodkie słówka i gierki.

Co do społeczności nic nie mam i nie żałuje ani chwili spędzonej w legionie, bo tworzą go w większości wspaniali ludzie.

Pozdrawiam cieplutko.

Na tą chwilę rekrutacja jest zamknięta. Mamy już wystarczającą liczbę członków. Wiele zgłoszeń. Nie chcemy robić z Legionu "masówki"

Jedyne klasy które przyjmujemy na tą chwilę to:

- Chanter

- Cler

Wypad Legionowy 4 fun :)

podrzuć filmik jak wymiatasz w pvp, chętnie zobaczę i ewentualnie cos podpatrze jak sie ogarnia sina :)

podrzuć filmik jak wymiatasz w pvp, chętnie zobaczę i ewentualnie cos podpatrze jak sie ogarnia sina 

Ja nie wymiatam w PvP tym bardziej Sinem. Nie mam EQ pod PvP. Ogólnie przestałem bawić się w PvP jeszcze jak grałem Gladkiem to się bawiłem częściej. Wejdź na kanał i poszukaj filmików :)

Odświeżam :)

Jeśli nie straszne wam dwie nieogarnięte kobity, które dopiero poznają świat Aiona to chętnie pojawimy się na discordzie i chętnie pogramy w drużynie. :D

Team Speak: metaplay.pl

Sekcja Aion Utgard>Kanał "Rekrutacja" :)

Zapraszamy serdecznie.

Jutro pod wieczór wpadniemy na TS.

Oki będziemy czekać, :)

Zapraszamy wszystkich zarówno nowych jak i powracających graczy ^^

Najlepsze życzenia od Legionu Utgard!

Zapraszamy do naszej zacnej ekipy ^_^

zyczenia utgard2.jpg

Mój Fail 2017 roku xD

Odświeżam i zarazem chciałem jeszcze raz zaprosić wszystkich do wspólnej gry z nami.

Zarówno nowych / powracających graczy jak i "Veteranów"

Team Speak: metaplay.pl>Sekcja Aion Utgard>Kanał Rekrutacja

rsz_aion0090_1.png

Polecam serdecznie, wspaniała atmosfera, bardzo pomocni ludzie, mili, towarzyscy. Ekipa bardzo doświadczona. Mają w swoich szeregach najlepszych graczy. Mógłbym w sumie pisać w samych superlatywach. Ogólnie gorąco polecam!

Ja również polecam, świetni ludzie i za***ista atmosfera. Śmiało mogę polecić każdemu :)

Nie moge cos was dorwac :). Jakby ktos byl z rekrutujacych dajcie znac na Asmerothq Pozdrawiam.