Aktualizacja forum 25.01 23:00

Nie mogłem się zalogować, próbowałem się zalogować moim loginem, ale udało mi się zalogować nickiem (wtf)

Poprosiłem o zmianę hasła i na maila nie dostałem żadnej wiadomości

I kurde blogi całe rozjechane, flashe nie działają :(

Klub anime ucierpi na tych zmianach [*]

Blogi wyświetlane w nowej zawartości.

Silnik jest beznadziejny:

1. Zmierzyłem suwmiarką - 71,2mm białych pasków z obu stron na których nic nie ma. To w sumie daje 142,4mm nieużywanej przestrzeni, która irytuje.

Potem sprawdze jak to na moim 21:9 wyglada... wtedy zobaczysz co to nieuzywana przestrzen

Mi brakuje guzika "Ban this member" w profilach oraz Shoutbox nie pamięta że go rozciągnąłem i wraca do bycia małym za każdym razem jak odświeżę stronę.

Pisałem na SB ale tak jak rzekł Yami napiszę tutaj,

%s zamiast czasu, gdy wyszukujemy za szybko :3

1. Problemy z logowaniem -> za każdym wejsciem na forum, aby się na niego zalogować muszę resetować hasło, inaczej nie wejdę. Wylogowywuje mnie mimo zaznaczonych opcji aby było niewylogowanie.
2. Brak możliwości edycji tła w tle na swoim profilu. nie chce tego kawai batmana.

Na stronie nie ma aktualizowanego forum (kiedy ktoś coś napisał to się pokazywało to na stronie.)

Szczerze to teraz bardziej to wygląda na jakieś bidne forum z wp czy onetu xD lub z jakiegoś bloga o kucharzu geju.

Kliknięcie w odpowiedzi w statusach przenosi na inną podstronę zamiast po prostu rozwinąć się w dół.

No i tak jak u Mighta.

I gdzie jest moja sygnatura?!?!?!?!?

Jak zostanie dodany nowy layout wszystko będzie powoli dopasowywane. Piszcie wszystko co wydaję się Wam złe/nieintuicyjne bądź po prostu Wam się nie podoba. Dzięki!

Ja mam pytanie Salek, te moduły/bloczki to strasznie fajna sprawa i fajnie że mogę je dodawać i usuwać, ale edycja ich jest czysto w rękach modów tak?

Jak tak to na poważnie mnie znienawidzicie, bo będę męczył o nie :v

Jak zostanie dodany nowy layout wszystko będzie powoli dopasowywane. Piszcie wszystko co wydaję się Wam złe/nieintuicyjne bądź po prostu Wam się nie podoba. Dzięki! 

Fajnie by było jakby użytkownicy mogli zmieniać sobie tło...

Moze ja jestem slepy i cos zle robie, ale kiedy odpalam jakis temat z poziomu "nowa zawartosc", to odsyla mnie na pierwsza strone, a nie na ostatnia.

Dobrze że niedługo wchodzi ciemna skórka, bo na razie wygląda to tak:

Redzik jaki wariat xD

Ja np wole białe bo lepiej się czyta.

Dostaliście skrypt i lay od Daum? :D

Ja np wole białe bo lepiej się czyta. 

Jakbyś poczytał z godzinę to byś zmienił zdanie

Zapewne lepiej czyta się żarówę dającą po oczach. Białe tło jest niewygodne jeżeli przeglądasz coś dłużej, czy musisz czytać dłuższy tekst. Oczy się bardziej męczą, psują czy we. Zwyczajnie jest to niepraktyczne. Nie musi być od razu twardy czarny kolor, ale nie aż tak jasny, bo aż boli.