Aktualności

Jak pewnie zauważyliście (albo dopiero teraz zauważycie) dzieje się sporo i wrzesień będzie bardzo pracowitym miesiącem (nie tylko dla tych z kampanią wrześniową - pozdrawiam tak przy okazji tych co mają to jak ja). Temat tworze byście byli na bieżąco ze wszystkim tym co się dzieje byśmy nie musieli odpowiadać na pojedyncze posty w różnych tematach. Tak więc ruszamy.

Forum:

31.08.2013

1. Nowy layout jest w trakcie powstawania, myślę, że już niedługo wejdzie on w życie. Będzie bardzo ułatwiał obsługę forum na urządzeniach mobilnych.

2. Stali bywalcy prawdopodobnie będą dodawani co jakieś 2-3 miesiące, także opłaca się być aktywnym i zostać przez Nas zauważonym. Oczywiście istnieje możliwość taka, że nikt go nie dostanie jeśli nie zasłuży na to.

3. W połowie września prawdopodobnie zostanie otworzona rekrutacja na moderatorów - stay tuned. Edit: Patrz punkt 10.

4. W niedługim czasie na forum powinien się pojawić konkurs dla kreatywnych, nagrody będą naprawdę przednie więc sądzę, że będzie dużo chętnych.

5. Również w nieokreślonym jeszcze czasie pojawią się streamy naszych Videomakerów (Xaorus, Wawrzyn, Rimejk), gdzie będziecie mogli pograć razem z Nimi, oraz pojawią się streamy QnA - gdzie będziemy odpowiadać na Wasze pytania odnośnie wszystkiego zarówno związanego z forum jak i nie - także szykujcie już swoje pytania. ;)

6. Aktualnie robiony jest porządek w związku z grami na forum - wszystko jest w tym temacie, także chętnych zapraszam do pomocy przy 'segregacji' -

http://mmorpg.org.pl...nie-listy-gier/

7. Na pewno pojawi się dużo więcej możliwości 'odpracowania' warnów.

* http://mmorpg.org.pl...am/#entry366382

8. Prawdopodobnie pojawi się również sklep - do końca jeszcze nie wiemy jak on będzie się prezentował (czy punkty czy $) ale będzie można dostać nasze koszulki, kubki, smycze i może coś więcej. (Ale to w dalszej przyszłości)

9. Został zmieniony system ostrzeżeń na następujący:

  • 6 pkt - ban 1d
  • 8 pkt - 3d
  • 10 pkt - 7d

Został on również zaostrzony jeśli chodzi o wulgaryzmy i obrazę drugiego użytkownika, która skutkuje otrzymaniem 2 pkt. Natomiast zmniejszone do 1pkt zostały - Spam, Topic Bumping. Proszę mieć też na uwadze to, że w przypadku sytuacji gdy osoba dostanie bana na 7d który był narzucony przez system za magiczne dojście do bariery 10pkt, gdy ten czas minie i dany użytkownik nadal będzie 'harcował' to każdy moderator już ma pełne prawo do wlepienia perma. O takiego:

perm_ico.png
Dostałeś perma - administracja mmorpg.org.pl & Hello Kityy

01.09.2013

10. Została otworzona rekrutacja na moderatorów. Jeśli chcesz pomóc w utrzymywaniu porządku na forum, a także przyczynić się do jego rozwoju. Jeśli lubisz pracować w zgranej ekipie to jest to propozycja dla Ciebie. Podania proszę składać w dziale Serwis -> Rekrutacja. Podania można składać już od dziś, natomiast będą rozpatrywane od jutra. Powodzenia!

*szablon podania: http://mmorpg.org.pl...toramoderatora/

**Rekrutacja zamknięta, gratulujemy wybranym. [02.09.2013]

02.09.2013

11. W związku ze specjalnym tematem, w którym użytkownicy forum proponowali zmiany w funkcjonowaniu forum, powstała lista, która bedzie stopniowo realizowana. Oto ona:

- Zmiany regulaminu forum, czyli: [Aktualizacja regulaminu 02.09.2013]

* Każdy reflink będzie karany ostrzezeniem (jeden punkt). I to bez roznicy, czy użytkownik umieścił obok link czysty.

* Większy rygor odnośnie mało treściwych propozycji gier umieszczanych w tematach działu Szukam MMO.

* Doprecyzowanie terminu Off topic, do tego uwzglednienie w regulaminie pewnych dotyczących tego zagadnienia wyjątków.

- Potrójna bariera działu Szukam MMO. Aby móc napisać w tym dziale nowy temat, użytkownik będzie musiał spełnić następujące wymagania:

* Mieć na koncie przynajmnie 40 postów

* Konto musi istnieć na forum przynajmniej tydzień

* Nowy temat nie może być kalką istniejących juz dyskusji. Weryfikować nowe tematy będzie administracja forum.

- Wymagania odnośnie powyższych barier umieszczone zostana w stosownym miejscu, czyli w opisie działu widocznym ze strony głównej.

- Poprawa funkcjonowania SB [Zostanie wprowadzona razem z nowym layoutem na forum, proszę czekać cierpliwie]

- Zmiana możliwa, ale nie przesądzona:

- ograniczenia pisania nowych ofert na Targowisku

11. Wybrany skład próbnych moderatorów:

  • AlphaWolf
  • blaumro
  • Avitus

Gratuluję!

12. Aktualizacja regulaminu forum, proszę o zapoznanie się z Nim. [04.09.2013]

http://mmorpg.org.pl...forum-04092013/

xx.10.2013

13. Został dodany dział do dyskusji, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Naszych cotygodniowych nowych tematach do rozmów! Dział znajdziecie tutaj!

14. Mamy Nasz MMORPG'owy server TS3, adres oraz wszelkie potrzebne informację znajdziecie w tym dziale.

To na razie tyle, w razie czego temat będzie aktualizowany.

EDIT:

http://mmorpg.org.pl...opozycje-zmian/

W tym temacie możecie proponować własne zmiany.

m14002994,POLIGON697.gif

Powodzenia panowie, oby tak dalej.

Czym różni się przyjaciel od stałego bywalca? Nareszcie coś się będzie działo i nikt Wam nie powie, że Administracja nic nie robi. Oby tak dalej.

Przyciel to chyba jak coś zrobiłeś niebywałego na forum, a stałego masz już jak Salek napisał zostaniesz jakoś zauważony na forum przez modków albo adminów.

Forum wkracza w nową erę ? xd.

Przyjaciel to osoba będąca kiedyś w redakcji lub biorąca czynny udział w życiu serwisu. Stały bywalec to osoba, która udziela się na forum, pomaga i bierze czynny oraz w miarę inteligentny udział w różnych tematach.

Co do samego forum zmiany zachodzą i będziemy wspólnymi siłami działać aby wszystko wyglądało coraz lepiej i na głównej i tutaj. Ja ze swojej strony mogę dodać, że na kanale pojawi się również bardzo ciekawa seria, ale to raczej pozostawiam jako niespodziankę. Entuzjazm jest duży i jak widać solidny teamwork ;)

Zapowiada się interesująco. Zaiste.

Tak mnie naszło, czy można mieć więcej tytułów niż jeden, np. Stały bywalec i Przyjaciel ? Bywam często i mnie widać, a także kiedyś współpracowałem z serwisem.

Możesz mieć tylko i wyłącznie jeden 'tytuł', aczkolwiek z reguły 'Przyjaciele' to osoby, które wcześniej były w teamie, ale jak bardzo będziesz się wyróżniał to możliwe. Jednak myślę, że to będzie osoba ze 'Stałym bywalcem' : )

Weee :) Brawo i powodzenia !

A starzy Stali Bywalcy, to co :D?

Mogę was reelektować na stałych bywalców. :D

Odnosnie waszych propozycji zmian, zapraszam do tego tematu:

Tutaj aktualizowana bedzie lista napisana przez Salka.

Jestem za :P

up

up

Odnośnik pod EDIT źle wlepiony.

Tak poza tym to cieszą mnie zmiany, np. z tymi warnami. Użytkownik będzie miał więcej czasu na przemyślenie swoich działań. Wiadomo było, że za tym idzie rygor/większa częstotliwość co do rozdawania "punktów statojl" i wymiany jej na "nagrody".

widze nie opieprzacie sie ! Powodzenia chłopaki ! może w końcu nadejda lepsze czasu na tym forum oby portal tez pzreszedl taka reinkarnacje

No panowie w końcu to forum przechodzi bardzo już potrzebne zmiany. Dzięki wam powinniśmy stać się jeszcze lepszym środowiskiem gamingowym :)

Proszę się zapoznać z aktualizacją regulaminu.

Tylko mi cofnęło 4 punkty ostrzeżeń, czy to jakiś prezent pod choinkę?

admin_ico.png
Odjąłem Ci 4 punkty ponieważ nie ma ich w historii ostrzeżeń, więc tak jakby nie wiem skąd się wzięły. - Salek
Tylko mi cofnęło 4 punkty ostrzeżeń, czy to jakiś prezent pod choinkę?

Byś się nie przyznawał chociaż w temacie, a zapytał na PW. To teraz dostajesz je spowrotem.

Też dałeś w łapę?

Salek zaktualizuj regulamin bo nie będę zaglądał do tego tematu, aby się w czymś upewnić.