Albion, Build

Siemka, zacząłem niedawno grę w Albion. Widziałem, że ludzie na forach pytają się o konkretne buildy dla swoich postaci. I tutaj nasuwa mi się pytanie: Czy jest możliwość odblokowania wszystkich traitów w drzewku? Bo na pierwszy rzut oka wydaje się, że nie ma żadnych ograniczeń w ulepszaniu ich. Jeżeli tak, to czy budowanie swojej postaci pod najefektywniejszy build jest tak istotne, czy lepiej eksperymentować i odkrywać na własną rękę?

Z tego co pamiętam to tak, można odblokować je wszystkie (choć już dawno nie grałem, więc może coś zmienili), będzie to jednak bardzo żmudny proces, podczas którego, tak na dobrą sprawę nie będziesz do niczego nikomu potrzebny (itemy możesz ubierać po odblokowaniu konkretnego traita). Lepiej skupić się na jednym, może dwóch rodzajach broni i te rozwijać. Nie dość, że pójdzie sprawniej, to przyzwyczaisz się do tego oręża i najzwyczajniej w świecie będziesz ogarniał o co chodzi w twojej “klasie”.

Ok. Najważniejsze dla mnie jest to, że nie mogę “zepsuć” sobie postaci budując ją w jakiś nieefektywny sposób.