Albion - Kilka pytań nowego gracza

Witam,
Póki co gram na wersji trial, a Albion z tego co czytałem jest b2p.
Czy jeżeli kupie grę na steam to będę dodatkowo musiał wykupić miesięczny abonament? (na stronie Albiona jest taka możliwości, wiec już nie wiem czy to b2p czy abonament)
Czy w późniejszych fazach gry odczuwalna jest różnica pomiędzy zwykłym graczem, a tym co ma legendarny pakiet? (czy jest pay2win?)
I najważniejsze, czy dziś gra w to sporo ludzi, czy gra po tych kilku latach się nie “zepsuła”?
Chętnie poznam wasze opinię.
Pozdrawiam.

  1. Grę kupujesz raz. Abonament daję Ci możliwość posiadania premium ale można go kupic za gold w grze lub silver. Obie to waluty w grze. Mam 3 postacie i posiadam premium na 2 lata więc nie jest ciężko uzbierać na premke.
  2. Nie ma różnicy czy masz legendarny pakiet czy zwykły - tylko ramkę masz inną i możesz ją sobie w opcjach zmienić :wink: Różnica jest w momencie gdy nie masz premium, bo nie masz focusu (pkt za które masz więcej zwrotu), i LP nie rosną (pkt, za które możesz przyspieszyć zdobywanie poziomu). Jak dla mnie nie ma sensu grać bez premium ale też łatwo jest zarobić w grze :wink:
  3. Ludzi jest sporo. Nawet polaków gra sporo. Polecam gildie Scoia’Tael. Bez specjalnej napinki chłopaki grają, pomagają, organizują różne konkursy :wink: