Albion online cena

Czy jest mozliwosc kupic gdzies taniej albo czy po premierze cena tej gry spadnie ?

Wie ktos cos na ten temat ? Bo jak narazie to moim zdaniem duzo 30$ za ta gre.

nie jest duzo, gra warta swojej ceny mam 2 konta jedno moge sprzedac taniej :)

Ja byłbym zainteresowany @BaradukBaraduk, ale możesz chwilkę poczekać z 2-3 dni.

Byłby ogólnie chętny ktoś spotkać się na Ts i trochę opowiedzieć o grze? Może jakiś legion? Bo szczerze jestem zainteresowany, ale mam wątpliwości do wydania pieniędzy.

Bo zawsze jak jakaś gra mi się podoba to potem wychodzi lipa gdy już w nią zagram.(dla mnie)

Czy jest mozliwosc kupic gdzies taniej albo czy po premierze cena tej gry spadnie ?

Wie ktos cos na ten temat ? Bo jak narazie to moim zdaniem duzo 30$ za ta gre. 

cena zostanie taka sama tj 30 / 50 / 100 za packi ale bedzie po founderspakach juz w launch packach mniej golda tj. mniej premki na zapas.

Nie jestem pewien jak będzie na 100%, ale niedawno gdzieś czytałem, że cena ma spaść do 20$.

Nie jestem pewien jak będzie na 100%, ale niedawno gdzieś czytałem, że cena ma spaść do 20$.

Link or never happened. Z czasem na pewno najtanszy pack (z najmniej nastackowanym goldem = premka, spadnie), ale nie teraz. nah

Link or never happened. Z czasem na pewno najtanszy pack (z najmniej nastackowanym goldem = premka, spadnie), ale nie teraz. nah

Szukam i znaleźć nie mogę, a w tamtym tygodniu coś w tym rodzaju czytałem :P

W każdym razie zobaczymy w dniu premiery/kilka dni po. Być może cena spadnie przynajmniej o wartość waluty premium.

Czy jest mozliwosc kupic gdzies taniej albo czy po premierze cena tej gry spadnie ?

Wie ktos cos na ten temat ? Bo jak narazie to moim zdaniem duzo 30$ za ta gre.