Albion Online

Witam, takie krótkie szybkie pytanko.

Czy jeżeli kupie gre Albion Online, to będę mógł od razu grać w nią i na PC i Mobilnie na telefonie?

Tak, ale będzie całkowity reset.

btw.

  • Android 5.0 lub nowszy
  • Tablet z ekranem 7"
  • Procesor ARMv7 (Cortex) lub Atom
  • Obsługa biblioteki OpenGL ES 2.0 lub nowszej
  • 2 GB pamięci RAM lub więcej

Reset całkowity jeszcze pewnie nie jeden :D Ważne że na telefonie można w jakieś konkretne MMO pograć, nic lepszego na Androida się nie znajdzie :D

A grał ktoś w to na telefonie? Jakieś Opinie jak działa? :D

Grałem na Galaxy S6 edge+ którego albion grzeje nie miłosiernie, grałem też na nvidia shield k1 tutaj już lepiej mi się grało jednak telefon ma ciut za mały wyświetlacz :P

Szukałem tej gry w sklepie google i nie mogę znaleźć .. jak mam to wpisać :D

Nie ma jej w sklepie play musisz pobrać z oficjalnej strony albiona plik instalacyjny na kompa z rozszerzeniem *.apk na komputer a potem przerzucić do telefonu ;)

Super, ważne że się da, już nie chodzi o PVP/PVE ale np. samo zbieractwo czy wbijanie jakichś skili jak sie nie ma PC w okolicy :D
Teraz chyba 1 Marca jest "ostateczna" beta po niej wipe i dopiero będzie można normalnie grać? Tak to wygląda w Teorii?

W ogóle nie wiecie jak z Graczami, dochodzą mnie słuchy np. z Oficjalnego Forum Albiona, że mało ludzi Online, Polaków też wywiało.

PS. Posiadam Huawei P9 może da radę chociaż na to zbieractwo i pojedyncze mobki :D

Gra mniej ludzi, ponieważ nie ma sensu progressować, gdy wipe serwera czai się za rogiem. Mniej więcej na lato, może nawet wiosnę, gra będzie oficjalnie wydana i wtedy serwery będą przepełnione :)

Ta gra w jakim formacie jest ? f2p,b2p ? Ile ma kosztować ?

https://albiononline.com/pl/home

Witam, takie krótkie szybkie pytanko.

Czy jeżeli kupie gre Albion Online, to będę mógł od razu grać w nią i na PC i Mobilnie na telefonie?