Ale Dlaczego?

Tak sobie patrzę i widzę takie dziwne rzeczy jak na przykład.

10.4. Za podane przewinienia przewidziane są następujące kary: Wulgaryzmy w poście, shoutboxie, statusie[12] w zakresie jednej wiadomości: 1-4 punktów ostrzeżeń w zależności od liczby otrzymanych dotychczas punktów ostrzeżeń za to przewinienie. 1-2 wulgaryzmy - 1 punkt ostrzeżeń3-4 wulgaryzmy - 2 punkty ostrzeżeń5 i więcej - 2 punkty ostrzeżeń i blokada konta na 48 godzin.Obrażanie innych użytkowników[13] - 1-3 w zależności od skali zdarzenia.obraza użytkownika - 1 punktobraza użytkownika z użyciem słów wulgarnych - kara według kar za wulgaryzmy + 1 punktwyjątkowa dotkliwa obraza użytkownika przy użyciu zwrotów homofobicznych, rasistowskich, dyskryminujących, itp. - 2 punkty + blokada konta na 48 godzin

A potem patrzę na swój bardzo trafny post

No właśnie tak myślałem, że tylko warzywa w tym temacie się udzielają.

To zastawiam się w jakim świecie ja żyję, w którym to warzywo jest sformułowaniem obraźliwym, ba według tego co zacytować sobie pozwoliłem, dwa punkty przysługują za obrazę użytkownika z użyciem słów wulgarnych - a i tak, dostałem za to dwa.

Zastanawia mnie w jakim to słowniku słowo warzywo jak mniemam jest wulgaryzmem, proszę o podanie źródła, z mtórego utalentowany moderator korzysta.

Autorze tematu na przyszłość polecam w takich sprawach napisać na innych forach, gdzie są zaznajomieni z tematem ludzie, tutaj jak widzisz są tylko zwierzęta bez smyczy, którym trzeba kagańce założyć.

Tutaj kolejny przykład, drugie ostrzeżenie w kategorii obraza użytkownika - co jest jakimś nie porozumieniem - nie mniej w słownikach dostępnych dla zwykłych śmiertelników, nie ma tutaj żadnych wulgaryzmów, znowu dostaje jakieś dwa punkty.

Powyższe dwie sytuacje doskonale pokazują nie kompetencje moderatora NS,

Pozdrawiam i życzę udanych wakacji.

picard-facepalm-face-palm-590x330.jpg

Regulamin był aktualizowany wczoraj z rana. Idź spać kolego już bo ci się chyba dni mylą.

Edit: Jak patrze to nawet ten regulamin nie jest jeszcze wprowadzony w życie, dopiero od poniedziałku 24 sierpnia.

Skomentować to można tylko w jeden sposób : Hahahahahahahahahahhahahahahahahaha ....

A na serio to warny sprawiedliwe bo 1 sposób użycia słowa warzywo jest obraźliwy bo jest ono użyte jako wyzwisko. Dodatkowo nie widzisz swojej winy więc 2 pkt zasłużone.

W drugim przypadku tak samo nazywasz innych użytkowników zwierzętami dla kogoś może być to obraźliwe w dodatku ton wypowiedzi tylko potęguje wrażenie, że była to celowa obraza.

I tak jak kolega wspomniał nowy regulamin obowiązuje od 24 więc ... no offense ale zlamiłeś...

Nawet biorąc pod uwagę zmiany wprowadzone do regulaminu, Twoje posty podlegają pod wyjątkowa dotkliwa obraza użytkownika przy użyciu zwrotów homofobicznych, rasistowskich, dyskryminujących, itp. - 2 punkty + blokada konta na 48 godzin ponieważ zwracasz się do innych w sposób dyskryminujący.

Pozdrawiam.

Tak sobie patrzę i widzę takie dziwne rzeczy jak na przykład.

10.4. Za podane przewinienia przewidziane są następujące kary: Wulgaryzmy w poście, shoutboxie, statusie[12] w zakresie jednej wiadomości: 1-4 punktów ostrzeżeń w zależności od liczby otrzymanych dotychczas punktów ostrzeżeń za to przewinienie. 1-2 wulgaryzmy - 1 punkt ostrzeżeń3-4 wulgaryzmy - 2 punkty ostrzeżeń5 i więcej - 2 punkty ostrzeżeń i blokada konta na 48 godzin.Obrażanie innych użytkowników[13] - 1-3 w zależności od skali zdarzenia.obraza użytkownika - 1 punktobraza użytkownika z użyciem słów wulgarnych - kara według kar za wulgaryzmy + 1 punktwyjątkowa dotkliwa obraza użytkownika przy użyciu zwrotów homofobicznych, rasistowskich, dyskryminujących, itp. - 2 punkty + blokada konta na 48 godzin

A potem patrzę na swój bardzo trafny post

No właśnie tak myślałem, że tylko warzywa w tym temacie się udzielają.

To zastawiam się w jakim świecie ja żyję, w którym to warzywo jest sformułowaniem obraźliwym, ba według tego co zacytować sobie pozwoliłem, dwa punkty przysługują za obrazę użytkownika z użyciem słów wulgarnych - a i tak, dostałem za to dwa.

Zastanawia mnie w jakim to słowniku słowo warzywo jak mniemam jest wulgaryzmem, proszę o podanie źródła, z mtórego utalentowany moderator korzysta.

Autorze tematu na przyszłość polecam w takich sprawach napisać na innych forach, gdzie są zaznajomieni z tematem ludzie, tutaj jak widzisz są tylko zwierzęta bez smyczy, którym trzeba kagańce założyć.

Tutaj kolejny przykład, drugie ostrzeżenie w kategorii obraza użytkownika - co jest jakimś nie porozumieniem - nie mniej w słownikach dostępnych dla zwykłych śmiertelników, nie ma tutaj żadnych wulgaryzmów, znowu dostaje jakieś dwa punkty.

Powyższe dwie sytuacje doskonale pokazują nie kompetencje moderatora NS,

Pozdrawiam i życzę udanych wakacji.