Allods Eu czy USA?

Witam, czy ma ktoś może ogarnięcie na którym serwie lepiej grać? Czy na USA są duże pingi? I jak z wersją gry, gdzie jest więcej eventów, aktualizacji itp?

EU.

warn_ico.png
Tego typu wypowiedzi = spam, następnym razem rozwiń myśl

~Leman

Nie wiem jak z pingiem, aktualizacje są w tym samym czasie, ewentualnie kilka dni różnicy, a populacja na EU niedługo będzie całkiem przyjemna, bo połączone zostaną sewery EN, FR, DE i PL.

Zamiast allodsa, szczerze bardziej poleciłbym Rifta. Jedna z niewielu gier (niedawno przeszła na f2p) która nie jest p2w.

Co do pingu na USA nie wiem ale jest tam wiecej graczy co za tym idzie wiecej eventow, pvp. Ale biegaja wszyscy za IS wiec (jak pisal jeden z uzytkownikow w podobnym temacie) - "zdejma Cie bez broni". Na EU jest mniej graczy ale nie jest tak P2W. Co do aktualizacji - nie mam pojecia.

Chyba nie widziałeś co robią runy a ich brak na PL'u.

USA = większe opóźnienie, może nie sprzyjać pvp, ale szybciej dodawane zawartości. Ja grałem na USA i było mi w porządku. Głównie ze względu na mniejszą komercyjność.

Ja jak grałem na us nie miałem duzego problemu ale to bardzo zależy od internetu. Osobiście posiadałem wtedy 10mb/s i było spoko.

Tylko i wyłącznie EU.

EU innej opcji obecnie nie ma. Obie wersje obsługuje ten sam wydawca.

EU

warn_ico.png
Tego typu wypowiedzi = spam, następnym razem rozwiń myśl

~Leman

Czy moglibyście chociaż jakoś to udowodnić a nie piszecie tylko '' EU'' byleby był post ._. Osobiście polecam US , ponieważ wg. mnie róźnica czasu w jakim zostaje dodawany content jest ogromna - czasami liczona w miesiącach zresztą tak jak w przypadku update'ów Aiona...co do populacji to oczywiście bez dwóch zdań więcej ludzi jest na US - porównując chociażby głowne miasto które jest wręcz oblegane...

EU na polskim serwerze.

Witam, czy ma ktoś może ogarnięcie na którym serwie lepiej grać? Czy na USA są duże pingi? I jak z wersją gry, gdzie jest więcej eventów, aktualizacji itp?