Allods Online - expienie

Witam! Czy dalej jest problem z questami? Kiedy grałem na polskim serverze questów brakowało więc trzeba bylo ładować w IS lub robić gobliny aby móc expić...

Witam! Czy dalej jest problem z questami? Kiedy grałem na polskim serverze questów brakowało więc trzeba bylo ładować w IS lub robić gobliny aby móc expić...

Hej.

To nie jest problem po pierwsze :) Po prostu jak nie masz Questów to się robi powtarzalne questy, lejesz mobki też szybko exp idzie oraz w miedzy czasie robisz Goba. Chwila moment i dobijasz brakujący exp. Teraz za pierwszą wygraną na Gobie dostaje się bonus i odrazu scroll na exp można kupić.

PS. Z chęcią pomogę wQ jak będziesz miał problem.

Pozdrawiam.

jest

Hej.To nie jest problem po pierwsze Po prostu jak nie masz Questów to się robi powtarzalne questy, lejesz mobki też szybko exp idzie oraz w miedzy czasie robisz Goba. Chwila moment i dobijasz brakujący exp. Teraz za pierwszą wygraną na Gobie dostaje się bonus i odrazu scroll na exp można kupić.PS. Z chęcią pomogę wQ jak będziesz miał problem.Pozdrawiam.

A exp eventy? Są czy jak zwykle od momentu odejscia stravvka już nie ma?

Witam! Czy dalej jest problem z questami? Kiedy grałem na polskim serverze questów brakowało więc trzeba bylo ładować w IS lub robić gobliny aby móc expić...