Allods Online Polski Prywatny Serwer

Witam przyszedłem tutaj z pytanie do Was kto byłby chętny aby powstał serwer Polski gry Allods Online w wersji 4.0/4.0.2 .

Główną cechą tego serwera prywatnego byłby brak Item Shopu oraz bez PayToWin ale w związku z tym byłby abonament miesięczny od 5-10 Euro musielibyśmy jeszcze cenę ustalić. Zapraszam do komentowania każda opinia jest ważna !

Ta gra nie jest warta by nawet za nonP2W płacić. Nie wiem czy wam to ruszy, na moje oko średnio

Też jestem na nie. Raz że to ma niby być polski serwer - wątpie by sie uzbierało choćby 1000 graczy. Byłaby większa bieda niż na globalu. A po za tym prywatny serwer z abonamentem... tia i co jeszcze? :P Gra jest dobra, jest fajna, przyjemnie się gra ale nie na tyle by płacić abonament nawet na oficjalnym serwerze, a co dopiero na prywatnym który dzisiaj powstaje, a po miesiącu zamknięcie serwera i cały progress przepada razem z wydana kasą :P.

A to że by gra wtedy nie była p2w... weź przykład z prywatnych serwerów wowa - oficjalna gra jest p2w (nie zapłacisz to utkniesz na tym 20 lvlu), a prywatne serwery masz darmowe, z opcjonalnymi kostiumami czy mountami jak komuś się dropić ich nie chce :). A mogę się założyć że jakby powstał prywatny serwer na abonament to by nie pociągnął nawet roku :P

Nie ma szansy żeby z 10 osób się uzbierało, abonamęt nie ma szansy,nie śmieje się z ciebie ,nie hejtuje. Poprostu allods jest już przeżytkiem gram czasami tylko dla tego żeby ze znajomymi pogadać.Jak chcesz zarobić na jakimś privie to zapomnij o Allodsie.

Ludziska grają w Allodsa i to sporo ale wiem że nikt z moich znaiomych nie przeszedł by na priva nawet jeśli cały butik by łby za darmo

Ta gra nie jest warta by nawet za nonP2W płacić. Nie wiem czy wam to ruszy, na moje oko średnio

Będziemy próbować :)

Też jestem na nie. Raz że to ma niby być polski serwer - wątpie by sie uzbierało choćby 1000 graczy. Byłaby większa bieda niż na globalu. A po za tym prywatny serwer z abonamentem... tia i co jeszcze?  Gra jest dobra, jest fajna, przyjemnie się gra ale nie na tyle by płacić abonament nawet na oficjalnym serwerze, a co dopiero na prywatnym który dzisiaj powstaje, a po miesiącu zamknięcie serwera i cały progress przepada razem z wydana kasą .

 

A to że by gra wtedy nie była p2w... weź przykład z prywatnych serwerów wowa - oficjalna gra jest p2w (nie zapłacisz to utkniesz na tym 20 lvlu), a prywatne serwery masz darmowe, z opcjonalnymi kostiumami czy mountami jak komuś się dropić ich nie chce . A mogę się założyć że jakby powstał prywatny serwer na abonament to by nie pociągnął nawet roku 

My wzięliśmy przykład z prywatnych serwerów Allods 4.0/4.0.2 . I również nie lubimy gdy serwer zostaje zamknięty średnio po miesiącu od otwarcie u nas to nie wchodzi w grę . Chcemy aby Polacy czuli się jak na dawnych PL z tych dobrych momentów :) . Będziemy próbować !

Nie ma szansy żeby z 10 osób się uzbierało, abonamęt nie ma szansy,nie śmieje się z ciebie ,nie hejtuje. Poprostu allods jest już przeżytkiem gram czasami tylko dla tego żeby ze znajomymi pogadać.Jak chcesz zarobić na jakimś privie to zapomnij o Allodsie.

Ludziska grają w Allodsa i to sporo ale wiem że nikt z moich znaiomych nie przeszedł by na priva nawet jeśli cały butik by łby za darmo

Już takie serwery były z butkiem i dosłownie wszystkim za darmo mało sensu jest grania na takim na dłuższa metę .Jeszcze sporo ludzi jest zainteresowanych Allodsem gramy na priwach więc to widać . No ale cóż będziemy próbować !

Ja z chęcią bym pograł w starego Allodsa, ale płacić jakieś abo, aby na privie grać, to lekka przesada XDDD To waszym zadaniem jest stworzenie IS, który nie będzie P2W jak w przypadku globala. I ta cena, 5-10EURO - to lepiej sobie w WoWa pograć i mieć pewność, że go nie zamkną za parę miechów.

Ja z chęcią bym pograł w starego Allodsa, ale płacić jakieś abo, aby na privie grać, to lekka przesada XDDD To waszym zadaniem jest stworzenie IS, który nie będzie P2W jak w przypadku globala. I ta cena, 5-10EURO - to lepiej sobie w WoWa pograć i mieć pewność, że go nie zamkną za parę miechów.

No nie można dogodzić każdemu ale weźmiemy wasze opinię pod uwagę :)

Allods 4.0 to już przeżytek teraz są 7.0 privy, na starym patchu international privy wytrzymują max 2-3 miechy bo po prostu stary Allods już się ludziom przejadł.

Hm dziwne, abonament na privie.. chyba nie tędy droga i nie ta gra żeby sobie zarabiać. Już wolę w WoWa abonament kupić, i mieć pewność stabilności i super rozgrywki. Czym wy sugerujecie się oczekując abonamentu? Na co to przeznaczycie? Bez sensu, graj bez IS ale i tak płać... troszkę chyba to sobie źle wykombinowaliście panowie.