Allods online

Witam mam zamiar zagrać w allods online możecie powiedzieć na której wersji gra najwiecej osób i skąd tą gre ściągnąć wchodze na wejsce od gpotato i mam tylko opcje przenieś konto

mod_ico.png
Zły dział, przenoszę. - Might

Wszystkie wersje zostały przeniesione do rosyjskiej wersji wydawcy.

http://en.allods.com

To jest obecny adres strony gry, gdyż, jak Might wspomniał, wszystkie wersje zostały połączone.

dzięki a jak z ludzmi dużo gra?

Ludzi jest całkiem sporo, sam też wróciłem do gry :).

A jak jest z p2w? Płacący mają dużą przewagę?

Maja przewage ale jak to MMO im dluzej grasz tym Jesteś lepszy IS nie da ci WSZYSTKIEGO, golda mozna wymieniac na walute premium oraz z samego Golda na AH mozna teraz wszystko ladnie dostac, Po przeniesieniu na Mail.ru jest wszystko tansze wiec jak teraz ktos mowi ze Allods jest P2W to jest po prostu nierobem co mysli ze w 2 dni osiagnie wszystko. Zaraz bedzie Hejt na mnie ale ja wiem swoje a ludzie co grac potrafia tylko na priv serwerach bo tam zawsze latwiej beda mowic jak to ja nie mam racji oraz jak to gry nie sa przystosowane dla osob co graja na koncie ,,free,, dla tych osob mam tylko 1 rade Stulcie Ryje i grajcie w gry ktore wedłog was sa dla was fajne bo w pare dni mozna osiagnac wszystko bez najmniejszego wysilku .... Zreszta tutaj takich ludzi nie ma co by nie widzieli w grach P2W wystarczy popatrzec na hejt w strone Tibii gra idealnie pokazuje system od frajeda do milionera w wiecej niz paredziesiat miesiecy ma fajny system a spada na nia grad ciosow, a tak naprawde nie potrafia podac 1 dobrego powodu po za tym ze nie mozna zobaczyc nieba dla czego ta gra jest taka slaba ...

Czy Allods ci sie spodoba bedzie zależeć tylko od ciebie i twoich upodobań pograj jak ci sie spodoba bedziesz grać długo bo ludzi jest naprawde sporo i ta gra nie upadnie wiec czasu na pewno nie stracisz przy tej grze ja bawie sie juz od roku i naprawde jest co robic zwlaszcza w tych patchach co teraz nam dodali i planuja dodac.

Taka prawda że Allods to szarak a itemy z is dają przewagę.

@gizorro

nie wiem czy rozumiesz główne założenie "p2w", chodzi głównie o to jaką czasowo różnice daje wrzucanie kasy w gre f2p, w Allods-ie jest ona bardzo duża, gdzie wiele ludzi jak zobaczy kogoś obkupionego w IS czy inne itemy do craftu itp to zaczynają wątpić w sens własnego wysiłku.

Prawda jest taka że jeżeli marzy się o równym poziomie dla każdego są gry p2p, lepiej wydać max te 50zł na grę i cieszyć się równymi uprawnieniami i możliwościami dla każdego niż uginać się nad przewagą IS-a

@Tidies
Allods to zwykły szarak? Z tym na pewno się nie zgodzę, jest to jedne z niewielu darmowych MMO oferujących tak dużą ilość contentu. W dodatku zdecydowanie wyróżnią się na tle wszystkich robionych masowo koreańskich produkcji. Teraz pewnie powiesz, że jest to podróba Wow'a, ale jeżeli pograsz dłużej w obie gry to zobaczysz, że znacznie się różnią :). Co do P2W, to BYŁO one obecne w Allodsie, ale jakiś czas temu. Wtedy, gdy runki wsadzało się do itemków, a protekcja nie działała bez perfumek, bez IS ciężko było nawet ubić mobki na swoim poziomie. Teraz spokojnie możesz wbić lvl cap, polatać w astral, zrobić EQ, które daje więcej niż runy i nie da się go kupić za pieniądze. Wszelkiej maści rzeczy możesz kupić od ludzi za golda, który zdobędziesz m. in. podczas misji, można też wymieniać walutę premium na gold i na odwrót. Do tego dochodzą eventy, gdzie możesz zdobyć darmowe mounty, ich wygląd, ciuszki itp. Wiadomo, że płacąc zdobędziesz wszystko szybciej, ale gra jakoś musi się utrzymać. Wskaż mi darmowe MMORPG, gdzie płacenie nie pozwoli Ci zdobyć czegoś szybciej, często nie dostajemy przecież nawet dostępu do całego contentu...

Pozdrawiam.

Witam mam zamiar zagrać w allods online możecie powiedzieć na której wersji gra najwiecej osób i skąd tą gre ściągnąć wchodze na wejsce od gpotato i mam tylko opcje przenieś konto

mod_ico.png
Zły dział, przenoszę. - Might