Allods Remedy

Jeśli ktoś jest zainteresowany to 21 lipca startuje prywatny serwer allodsa (international) :)

Z tego co mi wiadomo bedzię to mix kilku patchy, nowe zony do farmienia golda itd.

Informacje co do darmowego stuffu z item shopu oraz ogólnych zmian będa podawane w ciągu tego tygodnia na forum.

http://forum.allods-remedy.com/

Kolejny serwer dla mnie do sprawdzenia wiec i teraz będę ;)

Jest ciekawy tych nowy krain do farmienia golda i itemów z cash shopu :D

Jak by nie patrzeć allods ma najlepsze lvlowanie jak dla mnie, gdy lvluje się w tej grze to przynajmniej dla mnie jest to przyjemne i nie czujesz że minęło parę godzin, jednak jeżeli już dobijamy lvl cap to jedyne co potem cieszy przynajmniej mnie to farma czy to golda czy rzeczy by ulepszać itemki (bardzo fajny system swoją drogą), jednak walka na rajdach jest hmmmm słaba? bossy nie są takim wyzwaniem skilowym jak w innych grach MMO, brak tutaj mocnych mechanik na bossie, a walki między nacjami to dla mnie kpina :( gra w której głównie chodzi o to by zniszczyć drugą nacje, przy czym nie zginąć od demonów powinna mieć w sobie coś więcej niż tylko Areny, czy sporadyczne walki nacja vs nacja gdzie taka bitka nie jest większa niż 1-2 party. Do czasu gdy na end game nie będzie czegoś więcej jak ulepszanie itemków oraz Areny ta gra będzie umierać i umierać.

Witam kolegów z racji ze już grałem na setkach priwów od razu pisze że Allods Remady działa na patchu 4.0.2 czyli z ostatniego patchu z którego pochodził Polski Allods (max lvl 55 , manabike , tytan ,koty ,najemnicy , Irdlicz z drobnymi modyfikacjami z nowszych patchów) .

0 online na tą chwilę (21-07-17, 23:13, info ze strony) i ledwo ponad 200 kont. Niezbyt mnie to zachęca... to jednak wolę się już pomęczyć na globalu gdzie jest ich na ta chwilę ponad 60 (potem nie chcialo mi się liczyć ludzi w miescie, za duze ryzyko ze bym sie pomylil jak kazdy chodzi itd) :P

Pokazuje 0 online bo jeszcze tego nie naprawili ;) Graczy jest dużo ( ~250 ) jutro też pewnie sporo dojdzie w końcu serwer ma dopiero parę godzin :) A na globalu jest więcej ludzi niż 60, sporo więcej. Jak będziesz chciał pobrać to zapraszam do Imperium. Grę pobieraj przez torrenty bo przez google drive launcher nie chce się odpalić.

Jeśli ktoś jest zainteresowany to 21 lipca startuje prywatny serwer allodsa (international) :)

Z tego co mi wiadomo bedzię to mix kilku patchy, nowe zony do farmienia golda itd.

Informacje co do darmowego stuffu z item shopu oraz ogólnych zmian będa podawane w ciągu tego tygodnia na forum.

http://forum.allods-remedy.com/