Allods zmierza w stronę... F2P

Zainstalowałem grę i sprawdziłem jak to wygląda. Faktycznie dawne lata gry przepadły. Moja stara postać jest gorsza od nowej, szkoda tylko że mounta nie można przenieść.

Dostaliśmy runy komplet run 8 lvl i po 6szt 5 i 6 lvl + 120 niebieskiego proszku. Fiolet kolczyki, dodatkowe statystyki, pkt umiejętności, rubiny. Darmowe stworzenie kolejnej reinkarnacji coś tam z eidolan. Dodatkowo pozostaje zapasowy zwój, którym możemy podnieść lvl renkarnacji do 75

ale jakiego mounta jchcesz przeniejść 2 dostajesz przepraszam 3 1 nieliczylem bo 1 lvl a potem dostajesz 2 6 lvl ja mam mountow cale stado ale takich jak nowi dostaja nie mam a sa takie same lvlowo

Trzeba też pamiętać że na EU nie ma mountow bojowych

Ogarnia ktoś klasy, tzn tak aby lekki opis każdej z nich zrobić? Wraz z tym nowym bo dziwny jest

Przez dwa dni zagrałem jednego goblinbola i 0 battlegroundów z powodu braku ludzi.

Demonolog może być całkiem fajny. Przemienia się w 3 wersje demonów i jego skile działają tylko na określonych wersjach demonów. Jest demon od tankowania, predator - zrównoważone bonusy do ataku i obrony i furia. Furia dodaje % do ataku i szybkości ruchu do tego ma niewidzialność. Można szybko zaatakować i uciec. Przy demonicznych wcieleniach zbędne są kostiumy, a przy furii nie potrzeba mounta. Szybkość furii można jeszcze podrasować, ale nie znacznie. Nie osiągnie takiej prędkości jak najlepsze mounty, ale i tak szybko szybko się porusza

Nie dziwi mnie, ze Goblinobol nie startuje, teraz wszyscy farmią kasę na KoE, gdzie lecą też przedmioty do craftu. Na battlegroundy jakoś nikt nie narzekał. Odnośnie klas to teraz woj wysuwa się na prowadzenie z tanków, za nim jest właśnie demonolog. Dalej jest paladyn i chyba najsłabszy z trójcy zwiad. Wśród leczących warden może być najlepszy, bo sumek teraz leczy druzynę własnym kosztem. Nie wiem jeszcze jak z DPSem.
Mogą też być zmiany, kiedy wejdzie lepszy sprzęt - na razie wszyscy mają mało HP i można paść już przy biciu mobków, o PvP nie wspominając. Z drugiej strony niektóre skile, które wcześniej leczyły słabo teraz są prawie OP.

na jakim servie najlepiej grac ? :slight_smile: i co chodzi z tym demonologistem ze zadna klasa go wybrac nie moze :stuck_out_tongue:

“7 lat temu rządził Gorbaczow” co to za dziecko pisało. historii współczesnej w szkole to juz nie macie?

Faktycznie, dobrze jest z tymi wszystkimi itemkami i boostem do 75 Lv. ale… To jest niezly trik, zeby was lekko oszukać i od razu polecieć do end game’u.
Bo nie wiem czy wiecie (pewnie nie), został wprowadzony system achievementów + codzienne misje do wypełnienia, za które można zdobyć nie tylko walutę premium (za wbijanie co 10 Lv.) ale też itemki z IS. Także boost boostem ale warto poświęcić kilka dni żeby samemu ręcznie wbić ten 75 Lv. Szczególnie teraz, kiedy mamy Lucky Moments, czyli przeróżne eventy zwiększające exp z questów (100%), potworów (+500%, pozdrawiam), reputację i wiele innych.

Dobijcie sobie do 20 Lv. w mgnieniu oka i wskakujcie do Time Voida (pod zakladka Skirmishes) i lećcie z expem z mobów. W jeden dzień spokojnie tam wklepiecie +30 leveli. :wink:
Jest to chyba bardziej opłacalne, bo nie dość że dostajecie to co normalnie każdy nowy na start to dodatkowo dostaniecie trochę kryształów na pierdoły z IS (ja jestem maniakiem strojów, więc wszystko poszło na skrzynki z ciuchami).

Z tymi achievementami to nie wiem jak jest do końca. Niby dostajemy kryształy IS, ale chyba tylko raz na postać, expiąc reinkę i tak byśmy je CHYBA dostali, tylko później. Czyli lepiej korzystać z boosta. Inna sprawa, że te kryształy z expienia to nie tak wiele. Nie chodzi o to, ze nic za nie kupimy, tylko wartość waluty IS w porównaniu do innych rzeczy. Jakiś czas temu za zieloną broń na 100% (czyli najlepszą z najsłabszych) ludzie kazali Sobie płacić po 700k nawet do 1M. Głupi stack rudy do craftu kosztuje 150k. Absurd. Chyba już lepiej szybko wbić lvl i zaoszczędzony czas poświęcić na farmienie złota.
Ktoś jeszcze pytał o klasy. Te walczące wręcz nie mają łatwego życia, dodatkowo zmniejszono różnice między obroną między wojami a magamii. Najlepszym tankiem będzie chyba demonolog, jeśli chcemy czasem grać jako DPS. Na najlepszego heala może wysunąć się strażnik (po patchu 9.1). Z supportu bard, inżynier daje to samo, ale jest trochę trudniejszy.