Altaron

tyle? to juz chyba wolalbym Tibie :) ale żybe nie było zagram i się wypowiem :)

premium kosztuje 30+ zeta na miesiąc...

Tylko poprzez płatność SMS kosztuje 30zł, przelewem jest o wiele taniej.

Cne płacąc paypal/payu:

  • 3 dni - 3.00 PLN
  • 7 dni - 5.00 PLN
  • 30 dni - 19.00 PLN
  • 60 dni - 25.00 PLN

Ceny płacąc SMS:

  • 3 dni - 5.00 PLN (+ VAT)
  • 30 dni - 25.00 PLN (+ VAT)
Nadal czekam na cynk tyczący się botów. ma ktoś może informacje?

Jest system wyłapujący boty i nagradzający banem z automatu. Sprawdzony i sporo osób się o tym boleśnie przekonało.

Poza tym jest grono ludzi czuwających nad tym aby nikt nie naruszał regulaminu, w tym też punktu odnośnie używania nielegalnego oprogramowania.

Daję sobie rękę uciąć, że 99% graczy będących na serwerze to na pewno gracze nie używający botów.

Zapraszam do gry :)

Gierka jest zaaajefajna, bardzo rozbudowana, ludzie mili i pomocni. Widac ze tworcy sie przylozyli ;)

tylko ech... mam straszne laggi i czeste DC... nie wiem czemu, w innych grach wszystko smiga znakomicie a tutaj... niestety to bardzo utrudnia gre

@up

Może masz poblokowane jakieś porty altarońskie?

@topic

Odświeżam i zapraszam do gry :)

Byłem, grałem, sam klimat gry powoduje, że człowiek zachowuje pewien stopień kultury ;)

Gorąco polecam.

tak jak napisał jest antybot :) i bez Pacc spokojnie da się grać a jak już trochę pograsz to spokojnie zarobisz na Pacc i na wszystko :) ale na początek polecam zrobić wojownika żeby szybko się dorobić :)

Nie polecam tego serwera absolutnie nikomu. Gram na nim od 3 lat i administracja zawsze ma graczy głęboko w d*pie. Zalosne jest to co wyprawia tutaj administracja, uwazaja sie za jedyngo slusznego boga tego serwera i nie biora pod uwage sugestii naszych - czyli graczy. Jezeli nie chces tracic nerwow na wysokich lvla nie graj, bo szkoda czasu na bawienie sie z tymi "ludzmi" w administarcji. WIelki minus, dla serwera dla którego poświęciłem tyle czasu.

Odświeżam i zapraszam do gry.

Odświeżam i zapraszam do gry.

@Hidaneks

Skoro grasz od 3 lat, to musi Cię coś trzymać na Altaronie. Płaczem i hejtem nic nie zdziałasz.

W nocy miała miejsce mini-aktualizacja, mająca na celu poprawienie niektórych rzeczy, oraz dodanie kilku nowinek wraz z EVENTEM.

Oto oficjalna wiadomość:

Witajcie strudzeni wędrowcy!Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, więc my pracujemy niestrudzenie, by w świecie Altaronu nie zabrakło wyzwań, w ten wyczekiwany przez wszystkich okres. Chcielibyśmy dziś podzielić się kilkoma informacjami, które powinny Was zaciekawić.WYDARZENIEJak widać rabusie niczego się nie nauczyli i dalej grasują w okolicy. Czy uda Ci się odnaleźć wszystkie pochowane dzieła?NOWE MISJE DZIENNEW budynkach gildii elementalistów, alchemików, duchownych i nekromantów, niektórzy z ich stałych bywalców, mogą potrzebować pomocy. W zamian za wykonaną przysługę podzielą się oni swoją wiedzą, co poskutkuje wzrostem doświadczenia i od czasu do czasu - punktów nauki. Tak więc bądź pomocny a nie ominie Cie nagroda. W tych trudnych czasach, gdzie świat pogrążony jest w wojnie, uprzejmość jest ceniona po dwakroć!DROBNE ZMIANY W CZARACHZgodnie z Waszymi sugestiami wprowadziliśmy drobne poprawy w niektórych czarach. Od teraz na niższych poziomach magicznych pewne czary zadawać będą mniejsze obrażenia; inne z kolei zostały lekko poprawione tak, by stały się bardziej użyteczne.ZMIANY W UMIEJĘTNOŚCIACHRównież zgodnie z Waszymi sugestiami znieśliśmy ograniczenia poziomu magicznego i nanieśliśmy poprawki na szybkość awansów w nim. Ponadto dostosowaniu uległa liczba punktów nauki wymaganych do nauczenia się umiejętności.Graczy, którzy popełnili błędy przy rozdawaniu punktów nauki zachęcamy również do rozmowy z nowo przybyłym NPC Moradin'em, który będzie rezydował przez pewien czas w gildii magów. Na pewno rozwiąże wasze problemy! (Wcześniejsza wypowiedź o braku możliwości resetowania PNów spowodowana była zamieszaniem informacyjnym odnośnie zmiany naliczania PN między serwerem testowym a globalnym).Zmianie uległ też sposób naliczania punktów zręczności przy używaniu dwóch broni. Od teraz zadawanie "bloodhitów" będzie wymagane. Podobnie przy łowieniu ryb, zręczność będzie naliczana jedynie wtedy, kiedy złowimy jakąś rybę (w odpowiednio większych wartościach niż dotychczas).Na dziś to wszystko. Mamy nadzieję, że zmiany oraz nowości przypadną Wam do gustu!Administracja Altaron.pl


Zapraszam do gry!

Odświeżam i zapraszam do gry! :)

Zapraszam do gry.

Odświeżam i zapraszam do gry.

Odświeżam i zapraszam do gry.

Zacząłem grać dziś i cholercia podoba mi się to.

Tylko dla mnie jeden szkopuł - początkowa wyspa, Anan bodajże, jest nudna w uj. Mozolna też.

Odświeżam i zapraszam do gry.

@Kakeru

Rób zadania. W ten sposób można bardzo szybko wbić ten 10 poziom.

Właśnie chcę, tylko jedyne q jakie mogę znaleźć to u zielarki i jakiś jeden ze szczurami.

Na którym serwerze gracie, w sumie to i ja bym spróbował swoich sił ;)

Naprawdę rozbudowana rozgrywka, administracja jest jaka jest... Ale ogólnie gra się bardzo przyjemnie, ludzie w większości są bardzo w porządku, wyspy początkowe tak jak koledzy pisali są trochę nudnawe i nużące, ale dwie godzinki i z nich się wychodzi :)

Polecam i pozdrawiam Rub'Son.