Anime ala horror

Siemson, nie jestem wyjadaczem anime ale poszukuję takiego, które można by zaliczyć do kategorii horror. Nie chciałbym żeby to było jakieś typowo "japońskie" anime, dobrze również gdyby miało angielski dubbing (jakoś nie przepadam za innym językiem). Ostatnio oglądałem Castlevanie od netflixa i nieziemsko mi się podobało, poszukuję właśnie czegoś w ten deseń. Przymierzam się do hellsing ultimate. Może ktoś coś jeszcze polecić?

Corpse Party

Shiki

Another

Hunter Vampire D (bardziej drugą cześć bo pierwsza dość często odstrasza ludzi kreską bo jest to dość stara produkcja)

Kiseijuu: Sei no Kakuritsu

Jigoku Shoujo

Speed Grapher

Gantz

Umineko no Naku Koro ni

Kurozuka

Osobiście twierdzę, że najlepszy anime horror jaki oglądałem to Ghost Hunt. Anime horror z dubbingiem ci nie polecę dlatego, że ja po prostu takich nie trawię więc nie wiem jakie mają.

Siemson, nie jestem wyjadaczem anime ale poszukuję takiego, które można by zaliczyć do kategorii horror. Nie chciałbym żeby to było jakieś typowo "japońskie" anime, dobrze również gdyby miało angielski dubbing (jakoś nie przepadam za innym językiem). Ostatnio oglądałem Castlevanie od netflixa i nieziemsko mi się podobało, poszukuję właśnie czegoś w ten deseń. Przymierzam się do hellsing ultimate. Może ktoś coś jeszcze polecić?