Anime, Anime, Anime

Witam

Więc jak w temacie, szukam anime.Ale żeby nie było za prosto, widziałem ich już sporo.

Nie jestem specjalnie wybredny(choć często czegoś nie oglądam bo coś tam) to fajnie jak byście mi coś polecili. Szukam czegoś w którym główny bohater ma swoje zdanie ,wie co robić, jest geniuszem ? geniuszem jedynym w swoim rodzaju> ale nie jest to wymóg.Fajnie jak byłby też jakis wątek romantyczny. Strasznie mi się podobało np. Code Geass , Psycho Pass i wgl podobała mi się jeszcze pewnie z ponad setka różnych tytułów a może więcej :D

ALBO okrutny świat w którym główny bohater wydaje się być jedynym normalnym(trudne wybory, przemoc, krew, własne przemyślenia itd.) czyli z takich hmm poważniejszych ?

Fajnie jak byście też napisali przy danym tytule z 2 słowa o nim :D

Dzięki :P

Ić obejrzyj nowość z tego sezonu Young Black Jack. Anime o człowieku (który chce być lekarzem), z niesamowitymi umiejętnościami. To anime łapie się pod tą pierwszą podaną przez Ciebie kategorię :P

Black Bullet

Black Bullet
Całkiem spk anime, oglądałem : P
Ić obejrzyj nowość z tego sezonu Young Black Jack. Anime o człowieku (który chce być lekarzem), z niesamowitymi umiejętnościami. To anime łapie się pod tą pierwszą podaną przez Ciebie kategorię
własnie nowość : / tylko 1 odc i pewnie sprawdzę , no ale co tydzień nowe odc : /

warn_ico.png
Warn za double post. - Might

To czekanie w napięciu na następny odcinek gdy anime jest naprawdę dobre (a w szczególności po cliffhangerze) jest właśnie najlepsze z tego wszystkiego :P

Hyouge mono

Souten Kouro

Casshern Sins

Claymore

Berserk

D.Gray-Man

Ima,Soko ni Iru Boku

Jyu Oh Sei

Kemono no Souja Erin

Monster

Mushishi

Seirei no Moribito

Texhnolyze

The Big O

wrzuć mala albo inne zestawienie ze swoimi tytułami to zapodam więcej fajnych tytułów

1.Nie

2.Widziałem

3.Próbowałem oglądać, ale ta kreska

4.nie

5.Kreska (ale podobno naprawdę dobre anime)

6.Widziałem

7.Nie

8.Kreska

9.Główny bohater mi nie pasuje : P

10.Próbowałem oglądać to kiedyś ; p

11.nie

12. Główny bohater

13.Nie

14.Nie

Starsze anime zazwyczaj mnie dorzucają ,pewnie przez kreske : p

Swojego zestawienia nie mam,w sensie nie prowadzę żadnej listy anime które oglądałem(troche szkoda :P).Z tego typu co mi dawałeś to np. Ergo proxy oglądałem

Kami nomi zo Shiru Sekai - tu masz geniusza, komputerowych gier randkowych xd

Zankyou no Terror - dwóch bardzo inteligentnych nastolatków vs świat(bardzoo ogólnikowo, ale nie chcę spoilerować), brak elementów komediowych

I mushishi oczywiście, jest dosyć filozoficznie

Zankyou no Terror Widziałem,super anime a co do geniusza gier randkowych, zapiszę sobie i jak będzie ochota na komedie, to obejrze :D

great teacher onizuka?;p

Kiseijuu: Sei no Kakuritsu, No game no life.

Death Note?:D

Overlord - kolejne Mmo anime, ale trochę inne od reszty.

To już od Ciebie zależy. Nie wiem, czy kiedyś tak miałeś, że ktoś polecił Ci anime. Przez długi czas zlewałeś ten tytuł, gdzieś sobie leżał i jednego dnia z nudów po niego sięgnąłeś i łapałeś się za głowę dlaczego wcześniej nie zacząłeś go oglądać? Ja tak miałem i polecam Ci tylko tytuły, po których byłem zajarany, że je obejrzałem.

great teacher onizuka,Kiseijuu: Sei no Kakuritsu, No game no life,Death Note,Overlord(czekam na 2 sezon ^^) > obejrzane :D

Gnieznianin tak rozumiem, zwłaszcza że niektóre tytuły które podałeś są często polecane przez innych ludzi i wgl podobno dobre : P

to idź oglądaj bo podał naprawdę dobre tytuły. D.Gray-Man jest niedokończony aczkolwiek są jakieś prace nad kontynuacją, seria super, główny bohater jest naprawdę fantastyczny jak i poboczne postacie.

Texhnolyze sama nawet Ci polecę, nie dla każdego anime ale warte oglądnięcia.

Witam

Więc jak w temacie, szukam anime.Ale żeby nie było za prosto, widziałem ich już sporo.

Nie jestem specjalnie wybredny(choć często czegoś nie oglądam bo coś tam) to fajnie jak byście mi coś polecili. Szukam czegoś w którym główny bohater ma swoje zdanie ,wie co robić, jest geniuszem ? geniuszem jedynym w swoim rodzaju> ale nie jest to wymóg.Fajnie jak byłby też jakis wątek romantyczny. Strasznie mi się podobało np. Code Geass , Psycho Pass i wgl podobała mi się jeszcze pewnie z ponad setka różnych tytułów a może więcej :D

ALBO okrutny świat w którym główny bohater wydaje się być jedynym normalnym(trudne wybory, przemoc, krew, własne przemyślenia itd.) czyli z takich hmm poważniejszych ?

Fajnie jak byście też napisali przy danym tytule z 2 słowa o nim :D

Dzięki :P

Główny bohater geniuszem? Polecam Ci Erased, lub Charlotte (w tym drugim przynajmniej na początku główny bohater nim był ;P). Obie te serie możesz obejrzeć na np. anime-odcineczki.pl