Anime na podstawie gier ?

witam sa jakies anime na podstawie gier ?
widziałem tylko
SAO i Tate no Yuusha no Nariagari

Polecam jeszcze Log Horizon, Overlord, No game no life, Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo?, Quan Zhi Gao Shou, Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku, Accel World to wszystkie co mi się przypomniały :slight_smile:

Dorzucam Ragnarok the animation.

Castlevania, Final Fantasy, Pokemon, Street Fighter II the Animated Movie, Tekken Blood Vengeance, Valkyria Chronicles, Devil May Cry, Corpse Party, Disgaea, God Eater, Danganronpa: The Animation, Sengoku Basara, Persona 4 The Animation, Steins;Gate, .hack//SIGN - to tyle z tego co zapamiętałem. A to co wypisał @Robert911 to nie anime na podstawie gier, tylko anime w świecie gier (takich wymyślonych).

Blade & Soul

Shingeki no bahamut.

oczywiście to mój błąd powinienem napisać anime w świecie gier a nie na podstawie

Na podstawie gier to moze nie jest, bo to zwykly isekai, ale polecam bo warto:

Tensei Shitara Slime Datta Ken

żeby nie sakladać nowego tematu
w jakiej kolejności oglądać Saint Seiya ? i na jakiej stronie polecacie oglądać ( tam gdzie zawsze oglądam nie ma tego anime )

Co do SS, wejdź sobie na stronki temu poświęcone i tam dowiesz się co i jak (albo tu https://gogoanimes.co/search.html?keyword=Saint-Seiya lecąc po datach wydania) .
Od siebie mogę dodać, ze SS OMEGA mozesz pominąć, bo to jakieś nieporozumienie było. Teraz tez leci jakaś seria, tyle ze same babki jako główne bohaterki, czy lepsze od omega ? Zdecydowanie, kreska jest taka, jaka powinna być, nie mniej nie jest to to samo co pierwsze serie.

z tych anime Log Horizon, Overlord, No game no life, Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo?, Quan Zhi Gao Shou, Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku, Accel World
obejrzałem Log Horizon ( straszny gniot gdzie ilość jak i jakość walk to śmiech na sali )
z w/w anime które polecicie tak aby było tam sporo walk. Bo troche szkoda mi czasu na oglądanie tych anime a potem sie okaże ze tam ilość walk jest porównywalna z log horizon

Log Horizon bardziej skupia się na Ekonomii świata gry, a te anime Overlord, No game no life, Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo?, Quan Zhi Gao Shou, Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku bardziej skupiają się na postaciach typu że jest bohater jest koksem, i zostaje w pewien sposób uwięziony w świecie gry, i się tym nie przejmuję tylko wprowadza własne reguły żeby sobie poradzić z tym światem, a Accel World jest trochę inne niż te powyższe.