Anime o Duchach

Witam od dawna chodzi mi po glowie Shaman king z jetix anime bylo fajne i na poziomie z genialnym openingiem i pl dubbingiem, ale widzialem juz je. A obejrzał bym coś nowego o podobnej tematyce

najlepiej z walkami , fajnymi mocami itp

Wiem że w tym miejscu znajde kogoś kto będzie wiedział o co mi chodzi najlepiej o jakiego tasmieca z 50 odcinkow bylo by bosko

Pozdrawiam i z gory dzieki

Do opisu pasuje Bleach.

Też występuje motyw ''istot'' w broni.

no wlasnie wszyscy mi to mówią ale poczekam moze cos jeszcze sie znajdzie

Tzn ciężko trochę dobrać coś na wzór króla szamanów bo on niczym się za bardzo nie wyróżniał ;D Nie wiem czy interesują Cie dokładnie te duchy w postaci broni? Czy jakiekolwiek anime związane z duchami?

Ao No Exorcism, Mob Psycho 100- sprawdź te 2

No bleach tutaj najbardziej pasuje, Noragami, D.Gray-man, Soul Eater nic innego nie przychodzi mi do głowy

bardziej rozchodzi sie o ten klimat exploracji w stylu szukania tej village w SK lekko komediowe przyjemne i lekkie na wieczorek Soul Eater rowniez widzialem i przypadlo mi do gustu ale to ciezsze kino ;p

Szukam Anime z duchami /walksami elementami mistycyzmu ciezko mi okreslic z racji ze anime po za Dragon Ball super od lat juz nie ogladam i troche odbiegam od tematu eteraz glownie seriale meczylem

ale z racji przestoju w Vikingach i GoT szukam czegos na wieczorki

Trudno znaleźć coś takiego, ale masz tu parę moich propozycji:

Guilty Crown

Noragami

Tales of Zestiria

Magi the Labyrinth of Magic

Nie masz czasem MyAnimeList lub czegoś podobnego? bo nie mam pojęcia czy to oglądałeś czy nie.

Fate Stay Night seria, reszta się nie liczy.

Bleach jest super

Jakim cudem nikt tutaj nie polecił JoJo Bizzare Adventure? Przecież to będzie mu na 100% pasowało

Mozrsz sprobowac 11eyes

07 Ghost

Kekkai Sensen

Hitori no Shita: The outcast

Nurarihyon no mago

Persona (też swego rodzaju duchy)

dziekuje wszystkim xD bedzie co przeglądać w szczególnosci zainteresowały mnie 2 tytuly Bizzare Adventure i Bleach

Co do fate stay juz widzialem

A co do myanimelist jak ja ogladalem anime to w internecie bylo 15 anime na krzyż z napisami polskimi xD

Hunter x Hunter - na pewno ci się spodoba

Do pytania Czy ktos zna film o podobnej tematyce? Podobal mi sie hellboy i mysle o jakims filmie o lowcach demonow byle by to bylo ware zobaczenia

@Edit

Widzialem Constantine i Salomon Kayne ale oba sa raczje sredniakami ;[ Dzisiaj sie biore za ghostridera ale to juz kiedych chyba widzialem a to ze nie zostal mi w pamieci utrawla to ze film byl sredni raczje ale sie zobaczy ;]

Witam od dawna chodzi mi po glowie Shaman king z jetix anime bylo fajne i na poziomie z genialnym openingiem i pl dubbingiem, ale widzialem juz je. A obejrzał bym coś nowego o podobnej tematyce

najlepiej z walkami , fajnymi mocami itp

Wiem że w tym miejscu znajde kogoś kto będzie wiedział o co mi chodzi najlepiej o jakiego tasmieca z 50 odcinkow bylo by bosko

Pozdrawiam i z gory dzieki