Anime

Ogląda ktoś jakieś anime? Ja oglądam Bleacha i Naruto, oglądałem także Shaman Kinga. Co myślicie w ogóle o anime?

Anime, które mam za sobą:

- Dragonball

- Shaman King

- Beyblade

- Kapitan Tsubasa (ale pamietam jak przez mgłę)

Anime, które właśnie poddaję analizie (czyt. oglądam):

- Fullmetal Alchemist (najlepsze anime jakie widziałem)

- Naruto (jak akurat się trafi)

Naruto (jak akurat się trafi)

Zwykłe naruto czy shippuuden? I jak zwykłe to na jetixie czy gdzie?

Naruto niestety na Jetixie. Ale oglądałem tylko kilka odcinków więc o tym anime za dużo nie wiem.

Samurai Champloo 26/26

Naruto 219/219

NAruto Shippuden 27 odcinkow

FMA 51/51

Bleach 138 odcinkow

Captain Tsubasa sciaga sie:P

D.Gray-man 39 odcinkow

o tyle

aa i jeszcze Death Note 37/37

Ja ogłądałem Jogoku shujo i futakomori, blecha, naruto, dragon ball, full metal alchemist, gull metal panic itd. Ogulnie dalej oglądam anime ale też spędzam dużo czasu na granie w gry mmorpg :-)

moja lista:

Dragon Ball wszystkie i 11pełnometrażówek

Fullmetal Alchemist (all)

Naruto (all)

Bleach (all)

Choits (all)

Pokemony (all + kilka z najnowszeh serii - jeszcze sie nie skończy :-P , ale nie mam zamiaru więcej patrzeć)

Shaman King (all)

Tsubasa Chronicle (all)

jak byłem mały patrzyłem na Sailor Moon :mrgreen: :lol: :-o :-P :-D

Naruto niestety na Jetixie. Ale oglądałem tylko kilka odcinków więc o tym anime za dużo nie wiem.

Na Jetix jak naruto ugryzł palca żeby przy wołać tą żabę to nawet krew nie leciała

[ Dodano: 2008-07-03, 08:32 ]

Na Jetix nowe Anime jakieś będzie Bobobobo czy jakoś tak :-P

Ja oglądam lub oglądałem:

-Dragonball

-Pokemon(jeśli to anime oglądałem w Polsacie)

-Shaman King(kilka odcinków)

-Naruto(ulubione anime)

-Capitan Tsubasa(kilka odcinków)

-Rycerze Zodiaku(kilka odcinków, jeśli to anime)

-Beyblade

-Digimon

-Yu-Gi-Oh

-Duel Masters(mam karty jeszcze)

chyba wszystko...

Damm, zapomniałem o Rycerzach Zodiaku i Pokemonach (Digimony też były ^_^). Ta, Rycerze to była świetna bajka...

Mam cię, pamiętałem że coś takiego oglądałem ale nie umiałem se przypomnieć jak się to nazywało :P

No to u mnie:

-Rycerze Zodiaku

-Soul Eater

-Pokemony

-Digimony

-Beyblade

Animy są dobre do 10 lat. :evil:

Jak przeklinają w anime le z napisami tato wchodzi do pokoju a tam ''a masz suko''i co

Są gusta i guściki ^^ Jedni lubią oglądać do 10 lat a inni do późnej 30... Nie można do końca mówić co jest kiedy dobre. A to że czyjś ojciec wejdzie do pokoju i zobaczy taki tekst, to już nie nasza sprawa...

Jak przeklinają w anime le z napisami tato wchodzi do pokoju a tam ''a masz suko''i co

I co tata cię zbił. Nie wiem czy to ma coś spólnego z tym postem.

Coragorn jak jesteś taki ,,dorosły" to idź na forum dla staruszków!!

Topic

Anime to nie są bajki takie jak Smerfy a mi sie wydaje że ty upodabniasz Anime np. do Smerfów czy Muminków!

hyh jak bylem mniejszy :D to ogladalem wszystkie Dragon Balle :D Pokemonow nigdy nie trawilem zle mi sie kojarzylo

Potem naruto WSZYSTKIE :D jestem na bierzaco caly pack ponad 16GB zassalem z torrentow a teraz jest ten nowy szupidyn :P czy jak to sie pisze i tez ogladam :D i tez z torrentow :)

Aaaa i jeszcze Kroniki Lotosu i Cowboy Beebob czy jakos tak :D

BTW: Czym sie rozni manga od anime? :D

n00b wiem co to są anime ma swoje zdanie.A jak ty jesteś taki młody to idź oglądaj Muminki

n00b wiem co to są anime ma swoje zdanie.A jak ty jesteś taki młody to idź oglądaj Muminki

1.LOL mówiłem coś o Muminkach! Twoja inteligencja mnie powala!

2.Jeśli mówisz że Anime jest do 10 lat to znaczy że nie wiesz co to jest.

3.Widać że dawno nie oglądałeś dobrego Anime.

4.n00b to jest ty :!:

n00b wiem co to są anime ma swoje zdanie.A jak ty jesteś taki młody to idź oglądaj Muminki1.LOL mówiłem coś o Muminkach! Twoja inteligencja mnie powala! 2.Jeśli mówisz że Anime jest do 10 lat to znaczy że nie wiesz co to jest.3.Widać że dawno nie oglądałeś dobrego Anime.4.n00b to jest ty :!:

Tak bardzo dawno nie oglądałem anime.Teraz nie mam czasu na te n00bstwo.

//R3m4ke

Coragon, twoje ostrzeżenie tyczyło się też głupich komentarzy -.-' Zatrzymaj je dla siebie...Jak już nie potrafisz się powstrzymać wygłaszaj je na poziomie...