Ankieta dla graczy w wieku 15-25 lat

Cześć wszystkim!
Prowadzę badania do pracy magisterskiej. Chciałabym odczarować kilka mitów o graczach, ponieważ sama jestem jednym z nich. Jeżeli chcielibyście wyrazić swoją opinię i pomóc mi w badaniach w 2020 roku to będę bardzo wdzięczna za wypełnienie ankiety. Jej tematem są zachowania w różnych sytuacjach zarówno online jak i w życiu realnym. Formularz dotyczy mężczyzn w przedziale 15-25 lat.
Dziękuję serdecznie każdej osobie, która pomogła swoim słowem w tych badaniach. Jest mi bardzo miło, że tak szybko mogłam je zrealizować dzięki Waszej aktywności.

Jeżeli ktoś ma jakiekolwiek pytania to oczywiście zapraszam do kontaktu.

Cześć :slight_smile:
Ankieta dla osób w wieku 15-25lat, więc odpowiedzią w pytaniu “ile czasu spędzasz z rodzicami?” zapewne w większości będzie “rozmawiamy codziennie”. Niewiele osób już w wieku tych 15lat daje radę się usamodzielnić :smiley: Jak ktoś wybierze inną opcję to raczej gry nie będą miały żadnego znaczenia (a bardziej miejsce aktualnego pobytu tej osoby-szkoła z internatem czy mieszkanie z innym członkiem rodziny)

Chciałem pomóc ale nie ma mojego przedziału wiekowego :frowning:

2lajki

Pytania zbyt ogólne. Brak wielu odpowiedzi czy możliwości wpisania swoich.

Człowiek patrzy: Mmm fajna ta niunia pewno jaki Cosplay, wchodzi a tu ankieta i zero next screenów. DAMN

Za nudeska moge ci pomoc :stuck_out_tongue:

1lajk

Te 25 lat to moim zdaniem zaniżony wiek graniczny. Przecież ci nawet 35 latkowie (może trochę przesadziłem) “jadą na tym samym wózku”. Ankiety nie robiłem bo nie łapie się w widełki, ale moim zdaniem trochę to spłycone badania.

PRzedzial wiekowy sugeruje juz ze malo wiesz o graczach

3lajki

Strasznie tendencja ankieta. Wiele pytań jest identycznych, tylko użyto innych słów. Niektóre powtarzają się słowo w słowo

Masz rację. Znam graczy nawet 50-70, którzy nadal pykają w mmo i to nawet lepiej niż czasami młodzi.

Oczywiście sam się nie łapie o kilka lat już.

Edit. Tak sobie sprawdzam tą ankietę i:
pkt. 7 dodaj nie odbiorę w ogóle :stuck_out_tongue:,
pkt. 18 dodaj nie rozmawiamy chociaż mam rodzinę, tzw. siedzę w piwnicy :slight_smile:

Edit2.
Te ankiety coś ostatnio jakieś słabe/tandetne.

Tak to jest jak ktos robi ankiete byleby tylko zalicżyc a nie dowiezc jakas wartosc

W tym przypadku pytanie dotyczy osób na przykład mieszkających w internatach lub tzw. Eurosierot - przypadków, gdy dziecko zostaje w domu a rodzice są w pracy za granicą.

W odpowiedzi do zastrzeżeń dotyczących

  1. tendencyjności pytań: niestety wiele z moich pierwotnych pytań zastało zastąpionych przez wersje, które pani promotor uznała za lepsze. Próbowałam rozmawiać z nią na ten temat, jednakże postawiła przeze mną argument “jestem badaczem z wieloletnim stażem i nie będzie mi dzieciak mówił jak jest lepiej”. Nie zostałabym w konsekwencji dopuszczona do kolejnych etapów zaliczenia pracy. Są promotorzy gwiazdorzy, których kocha rektor i są Promotorzy z prawdziwego zdarzenia, na którego niestety nie udało mi się trafić.
  2. grupy wiekowej: grupę wiekową również zmodyfikowała pani promotor twierdząc, że nie może być zbyt duży rozstrzał wiekowy. Pierwotny był do 35 roku życia, ale został zmieniony na do 25 roku życia. Niestety to ja się muszę dopasować.
    Cóż z tego, że student ma jakiś pomysł, skoro nie może go zrealizować? Podobnie sprawy mają się z praktykami.

Nie zmienia to faktu, że chociaż nie do końca wygląda to tak jakbym chciała to pragnę podziękować każdej osobie, która zostawiła tu chwilę swojego czasu i pomogła mi w tych badaniach. Szczerze Wam dziękuję! Zebrałam potrzebną ilość odpowiedzi w zaledwie 4 godziny.

2lajki

Cieszymy się że jesteśmy tak pomocni i powodzenia z pracą magisterską.
A teraz dasz jakiś namiar do siebie? :wine_glass::ok_hand::wink::call_me_hand:

No to muszę powiedzieć, że słaba ta pani promotor. Argument z jej strony “jestem badaczem z wieloletnim stażem i nie będzie mi dzieciak mówił jak jest lepiej”, pokazuje jakim jest wykładowcą. Na pytania nie odpowiadałem bo jak wspomniałem jestem powyżej tego wieku, ale powodzenia z zaliczeniem.

Gdzie ta ankieta. Mam 35 lat, jestem aktywnym graczem od swoich lat najmłodszych aż do teraz i dziwi mnie zakres wiekowy narzucony przez Twoją promotorkę. Nie chcę Ci psuć wyników ale chciałbym obejrzeć z ciekawości tę ankietę.

Gdzie ta ankieta? ;D

zgadzam sie z toba sam rowniez sie nie lapie w przedzial a znam i gralem z osobami jeszcze starszymi
nie raz trafialem na gildie gdzie srednia wieku byla ±30 lat

Kurcze, ja mam 44 lata i dalej jestem graczem ;p od commodore 64 (ba, nawet wydałem swoją grę w assemblerze na c64) … i kto tu jest graczem? ;p Pani promotor robi sobie swoje badania kosztem studentów i tyle.

Chętnie bym pomógł, ale już jestem za stary, bo mam 32 lata :frowning: No nic, powodzenia w każdym razie :slight_smile: