Ankieta skierowana do graczy - Pomożecie w pracy ?

Cześć,
Jestem studentem 3 roku zarządzania i potrzebna mi wasza pomoc. Piszę pracę o aktywności graczy jako współtwórców gier i do moich badań niezbędne mi są odpowiedzi prawdziwych graczy. Byłbym bardzo wdzięczny jeśli poświęcisz 10 minut może nawet niecałe na wypełnienie kwestionariusza. Ankieta jest anonimowa i wyniki będą użyte tylko w mojej pracy.


Link: ANKIETA


Dzięki serdeczne każdemu kto zachce mi pomóc ^^ :metal:

Pozdrawiam
Ncin323

Zrobione. Powodzenia.

1lajk

Zrobione, też powodzenia.

Poszło :wink:

Masz zrobione,powodzenia z pracą! :wink:

Ankieta jest nie najgorsza, ale nie bierzesz pod uwagę kilku ważnych rzeczy.

Dokładnie nie bierze pod uwagę tego, że tutaj nie ma prawdziwych graczy. Prawdziwi gracze są na wyginięciu i nie przesiadują tutaj. To jest wylęgarnia trolli, raków i gimbusów.

1lajk

Chętnie zobaczę wyniki ankiety.

Wypełnione. Powodzenia z pracą :wink:

Done

Jobs done! :smiley:

Zrobione.

01001110 01101001 01100101 01100011 01101000

0010000001100111 01101001 01101110 01101001 01100101

Zrobione :smiley:

No tu masz trochę racji, martwię się o wyniki

Ankieta ma Bardzo Poważny bład , Pyta(sz) czy były zmiany proponowane przez “graczy” ale nie pytasz czy były dobre.Twórcy często słuchają tych którzy płaczą najgłośniej.Dla mnie jak coś działa to działa i nie ma co pisać do twórców.Inna sprawa że Krytyka , a w szczególności krytyka dotyczące tego że “gracze” mają nauczyć się grać a nie krzyczeć o zmiany jest najczęściej ,Usuwana i Moderowana .Bo(według twórców) gra ma się przede wszystkim Sprzedać a nie być jak najlepszą najbardziej wymagającą wersją siebie

Lowest Common Denominator ,oraz Eternal September to 2 największe problemy gier , sczególnie jeśli to własnie tych ludzi słuchają twórcy wprowadzając zmiany ,dla graczy którzy za 2 miesiące bedą grali w następne Battle Royale,A zmiany wprowadzone by im się przypodobać tylko wygonią “weteranów” z gry

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim którzy wspomogli mnie i wypełnili ankietę. Nie jest doskonała ale naprawde dużo ciekawych rzeczy można się z niej dowiedzieć.
Co do błędu iż nie pytam czy zmiany były dobre - dobre jest bardzo subiektywnym określeniem i każda zmiana może być dobra dla kogoś a dla kogoś innego zła ( patrz. Dobra Zmiana !, albo Tibia 8.0 ^^) a w ankiecie jest pytanie o Twoje odczucie czy jest pozytywne czy też nie. Ciężko było mi sformułować to pytanie inaczej gdyż każda zmiana może wywoływać rózne uczucia. Dziękuje jeszcze raz za odzew i dziękuje Guru za pomocną dłoń w mojej sprawie. ^^

Pozdrawiam
Ncin323

Wypełniona, życzę powodzenia! I moja mała sugestia to kwestia odpowiedzi, lepiej by było gdyby to “nie” nie było poniżej, czyli jakoś to zwiększyć czy coś, bo ja miałam ochotę opowiedzieć przecząco przez nakierowanie na “nie”.