Apex Legends - najlepsza ekipa do gry

Witam, cześć i czołem.
Poszukuję kilku osób chętnych do wspólnej gry w Apex Legends. Osobiście grę zacząłem jakiś tydzień temu, także nadal jestem świeży w temacie i uczę się jej, ale strzelać jako, tako umiem (doświadczenie z innych shooterów).
Aktualnie gram z moim the best friend, ale nadal brakuje nam trzeciej osoby do drużyny, zresztą nie zawsze jest tak, że każdy z nas jest, więc zdałoby się mieć kilka osób więcej, żeby wypełnić lukę w zasobach ludzkich. :stuck_out_tongue:
Jeśli chodzi o godziny grania to jest to najczęściej po 17 do 22. Zaś jeśli o wymagania chodzi. Gramy for fun. A FUN z dużej litery. Nie wymagamy od nikogo pro-elo skilla, żebyś był maszyną do zabijania i sam rozdupiał wszystkich na mapie w międzyczasie kiedy my robimy sobie herbatkę i oglądamy serial na netflixie. =3 Apex to gra drużynowa, także jeżeli masz dryg do gier kooperacyjnych to zapraszam. Zachowanie toksycznie nie będzie tolerowane. To tylko gra, no i ten, shit happens.
Przedział wiekowy najlepiej 20+, ale nikt nie będzie oceniał wyłącznie po latach spędzonych przed komputerem. :stuck_out_tongue: (joke_intensifies) Miej dystans do siebie i innych. I kuwa, dobry mikrofon. Jak mieszkasz przy ruchliwej autostradzie i masz mega czuły mikrofon studyjny, to po grze ze mną masz pewne, że złożę Ci wizytę z C4 i wysadzę w pizdu ten mikrofon.
Czy jesteś weteranem, czy nowym graczem, nie ma znaczenia. Jeśli masz ochotę pograć w miłym towarzystwie, zapraszam.

Kontakt:
Discord - Sharikan #7938
Steam - Sharikan
Origin - SharikanX