AppFun - Zarabiaj Na Graniu w Gry Mobilne!

Cześć, od kilku lat przeglądam forum, ale jakoś nigdy nie miałem okazji, aby się zarejestrować :smiley:

Jestem jednym z twórców aplikacji AppFun w której zbieramy punkty wykonując zadania w grach mobilnych i zdobyte coinsy wymieniamy na nagrody takie jak doładowania konta steam, paypal czy paysafecard.

Zabierając się za aplikacje zależało nam na tym, aby mogła ona jak najwięcej zaoferować użytkownikowi dzięki czemu pierwszą nagrodę możemy już odebrać nawet po wykonaniu pierwszego zadania :slight_smile:

Co więcej zadania dostępne w aplikacji dotyczą naprawdę ciekawych oraz popularnych gier mobilnych mających nieraz po 50 mln pobrań na google play :slight_smile:

Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was:

  • bonus za codzienne logowanie

  • system polecania znajomych (otrzymujecie 10 % coinsów zarobionych przez waszego znajomego za każde wykonane przez niego zadanie NA ZAWSZE)

  • tłumaczenie aplikacji na polską wersję językową (aplikacja jest przeznaczona głównie na rynek zagraniczny, ale dla rodaków przygotowaliśmy wersje polską)

Zdecydowałem się założyć ten temat przede wszystkim po to, aby pozyskać od Was feedback co można jeszcze do aplikacji dodać, lub zmienić zanim przeznaczymy duże środki na reklamę.

Będę aktywny tu na forum i wszelkie wasze uwagi przekażę zespołowi. :slight_smile:

Czysty link do aplikacji: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appfun.rewards

Grafiki promocyjne wraz ze screenami aplikacji (w wersji ENG):