ARage - priv na oficjalnych plikach

https://discord.gg/ZxqTYGt

zapraszamy, wiekszosc polakow w west siedzi elfy, ludzie, pare os w east.

East ma obecnie przewage nad West.

Jak wygląda sytuacja jeżeli chodzi o gildie ? :)

Jak wygląda sytuacja jeżeli chodzi o gildie ? 

W West masz Hussars, de facto (6osobowe cp + 10 os + discord)

w East masz SPQR (15os, no cp + ts3)

Dzisiaj na forum podczas niespodziewanego offu serverów było 1 200 osób (!) a to EU prime time był, a nie NA. Także spokojnie parę tysięcy osób gra na tym serverze. Jakby ktoś miał wątpliości co do populacji.

56oSRpP.jpg

Derp pisal, ze mniej wiecej tyle co miesiac po starcie fresha obecnie jest tutaj, z tym ze mamy tutaj tez duze community eu, wiec de nawet wiecej.

@RandomPokemon
Zaloz sobie Discorda, swoj skasowalem i tak w sumie byli tam ludzie od Was tylko, wiec mozecie sobie zalozyc.

Populacja jest wieksza niz na EU serwerach, NA serwerach. 2.9 Jest bym powiedzial fajneee.

Poradnik dla nowych:

Wbij 55 przepalajac labour da sie w 2-3h

Do hasli skocz zrobic Gear quest line tylko (5Q - 2 poprzedzajace.... i macie caly set z Hasli + lutnie/luk, do tego kupujecie bron z Lost garden za 40-50g i macie 2100 gs)

4h roboty, potem lecicie:

a ) Na zolwie grindzic Auroria (easy 100g na godzine, wiekszosc z gold sakiewek oraz jakies dropy + od razu dropicie matsy na upgrade cloaka za prestige (150 prestige)

b ) JAK jest bardzo duzo osob na zolwiach, to mozecie isc na Exeloch (drzewka, brazierki i gold nadal okolo 100g na godzine przy dark runner grindzie lub jakims magu).

Co zrobic z goldem?

Stipend 30 dni (400 creditow)

2x farma (1razowo mozna kupic kazda, sa 2 dostepne) - 600 creditow sztuka

1600 creditow.... to jest jakies? 120g maks teraz, jak kupicie od razu 2000 creditow(zostanie wam na krowy o czym nizej).

Wyjasnienie:

Wczoraj wyszla dodatkowa solar farma 16x16 w shopie za kredyty, czyli obecnie mozna za 1200 golda nabyc 2 farmy z cash shopa - ktore maja stracha na wroble na granicy, nie na srodku -> dzieki czemu

Stawiacie tam krowe (krowa daje wam mleko co 3.5h rowno, 13g do npcka, kosztuje 5g w przeliczeniu kosztow kredytow na AH..... wiec po 3.5h jestescie juz 6-7g do przodu.

Doicie ja 9x lacznie, a na koncu zabijacie (mleko za kazdym dojeniem +/- 13g, a miesko 7x golda)

Stawiacie 2 farmy z cash shopu (kazda mozna jednorazowo), obojetnie gdzie - i doicie dobry gold, oprocz tego grind grind grind .... dailies itd.

Ewentualnie na 55lv dostajecie wlasny clipper z lepszym zaglem, za 200 creditow mozecie kupic skrzynke i wozic po 2 paczki na raz. (ynestere-Solis mozna przewiezc 4x w godzine lub 5x w godzine i 5min) - 80-90g/godzine wozac oliwki (alternatywa).

To jest ofc. poradnik na rozruch co dalej zrobicie (np. pojdziecie w merchant shippy lub fishing to juz wasza broszka, ale tak najszybciej "nadgonicie".


P.S

Nastepne Prime Land spoty beda zapewne do 2tyg wolne na Calmlandsach i Markali, jak beda siege *** To bedzie moment na postawienie domku 28x28 i np. 24x24 farmy obok albo 24x24, srednio jest sens bo koszt juz sporawy a raczej wiekszosc landu zajeta. Placic tez nie ma co na tym etapie imho 1000g za land, bo jak ogarniecie to po siege sobie zajmiecie markale/calmlands spota i elo.

P.S3

Dla tych co sie martwia pingiem - 80 z wysp, 100-120 z europy po odpaleniu wtfasta lub battlepinga, spadek o okolo 40 pingu.

P.S3

Od razu napisze, ze serwer jest swietny tylko uwazajcie na odpalenie "alt konta" na tym samym komputerze, wyrwalem bana :D

Ale to dobrze.... bo cos tam pilnuja.

Kiedy na discordzie jest ponad 25-30 osób, z czego całe cztery były od nas (!) i dochodzisz do wniosku, że kasujesz discorda przez nas (gdzie głównie ja się wypowiadałam).. xD Nie no w sumie troche mnie to nawet bawi.

Kiedy na discordzie jest ponad 25-30 osób, z czego całe cztery były od nas (!) i dochodzisz do wniosku, że kasujesz discorda przez nas (gdzie głównie ja się wypowiadałam).. xD Nie no w sumie troche mnie to nawet bawi.

30 osob, z czego 15 nie gra, 4 sa od cb, reszta od Tomma(Tez od Ciebie xD) i husarow, +4 ode mnie.

Czemu mówisz, że ludzie Oneshota są "ode mnie"? Graliśmy z Oneshotem w jednej gildii na Prophecy do czasu jego kicka i... tyle :P My się swoim cp trzymamy razem i proszę byś nas nie przypisywał do innych cp/gildii ;d

Wbijam do Was na privka, kto mnie przygarnie? :)

Chciałam do Was dołączyć, ale nie mogę pobrać klienta :)

Czy mając bardzo mało czasu na grę, warto zaczynać? w sensie pograłbym godzinke dziennie czasami dwie. Duży grind do end game'u?

Czy mając bardzo mało czasu na grę, warto zaczynać? w sensie pograłbym godzinke dziennie czasami dwie. Duży grind do end game'u?

Zależy czy chcesz być najlepszy czy mieć fun z gry i tak sobie grać .

Ptaszki ćwierkają, że PRIV zostanie zamknięty przed końcem roku. TRINO i ich prawnicy juz sie zabrali za to. Na stream o tym mówili odnośnie patcha 4.0

Czyli dalej tylko ruski priv zostanie, bo mial.ru w d*pie ma AA a tym bardziej priva.

Nie bez powodu server NA jest postawiony w Kanadzie a nie w US. ;)

Czy mając bardzo mało czasu na grę, warto zaczynać? w sensie pograłbym godzinke dziennie czasami dwie. Duży grind do end game'u?

Z takim czasem to polecam Moby, a nie jednego z dwoch oprocz BDO najbardziej czaso zernego mmorpg. Nie oplaca sie.

Twoj dzien by wygladal tak, albo godzina grindu albo posadzenie oliwek czy cus i przewiezienie na koniec mapy i tyle.

Bardzo duzo ludzi z NA sie przenioslo. Duzo top gildii.... Ping okolo 100 z europy

OBECNIE WYZSZY ONLINE NIZ NA oficjalnych serwerach.

NA discord: https://discord.gg/kasZyHj

Key features:

BRAK MULTIBOXA!

Kazde konto ma patrona

x5 XP rates

Growth Rate x2 (co zasiales itd)

Labor regen x4

Higher Honor gain ze wszystkiego

w skrocie, Mniejszy grind niz na offie + duzo mniej w cash shopie.

wiecej na:

https://na.archerage.to/forums/index.php?threads/key-features-of-the-project-start-on-10-21-2017-12pm-edt-noon.4/

2.9 Pre-dwarf update. (dwarfy, w grudniu)

P2W shop ostro obciety:
Zostaly (ylko regrade charmy i sunki i nic wiecej w zasadzie, wiec ostro obciete. Kazde konto ma patrona na stale). - ale tylko to z dajacych przewage rzeczy, czyli i tak duzo mniej rzeczy, + te rzeczy sa 4x tansze, + brak premki bo kazdy ma premke na stale - wiec jest tak:

P2W da ci przewage, ale nie jest juz de facto istotny, na oficjalnym AA musisz korzystac chyba ze naprawde z domu nie wychodzisz.

Dodatkowo, ceny x4 mniejsze ale generalnie nie ma potrzeby bo % przyrostu za kase jest juz na tyle maly, ze mozna grac bez wydawania zlotowki.

Jak sprawdzic PING?

wpisz: ping 192.99.19.165 (+/- odejmij 10 to tyle co bedziesz mial w grze)

Kazdy na start dostaje 14 boxow, a z nich:


30 dniowe:
mount Polaris Bjorne (9m/s) (+ gear dla peta +12 m/s speed na 20lv)

adventurer's Cogwheel Longboard

Harpoon Clipper

20x Bound eco friendly fuel

Scrolle:
5x Arcane Bound Resto xp scroll

5x Rare Bound respo xp scroll
5x Grand Bound respo xp scroll

Talismany:

82x Brick Wall (30min -48 defence przeciwko atakom)

82x Unstoppable Force (30min +69 attack melee, ranged, magic)


Cukierki:
82 x Bound Batty Butterscotch (+600 m.def 30min)

82x Pumpkin Spice Taffy (+600 p.def 30min)

Elixiry:
3x Bound Professional Tonic (200% xp 1h each)

3x Bound Vocation Tonic (100% xp 1h each)

46x exp boosterow (20% 1h each)

6x Vocation Expertise tonic)

oraz 70 Hereafter stonow

Dodatkowo od 20lv dostajemy free stuff, zeby nie kupowac w cash shopie:

Zapraszam do East side(atm wydaje sie ze oni maja przewage).

Zrobilem dla zainteresowanych polskiego discorda:
https://discord.gg/ZxqTYGt

I jak grają tam rodacy jeszcze? Serwer stoi chyba ma się dobrze… ktoś coś tam kombinuje,pogrywa, handluje, gwałci i rabuje?

Staram się ciągnąć temat w swoim wątku (nie zauważyłem, że już ten istnieje :slight_smile:) - link poniżej.

Jak będzie nas już kilku to będzie i sens skręcenia jakiegoś kawałka gildii :slight_smile:
Imo nie mam aż tyle czasu na grę ile bym chciał, ale staram się pojawić co najmniej na 1-2h w tygodniu i więcej w weekend, także się pomyśli kto będzie najodpowiedniejszy do postawienia grupy :slight_smile: Proponowałbym kogoś, kto ma więcej czasu na grę i lubi daily aktywności; ja ich nie lubię :wink: , wolę sobie pofarmić kasiorkę na własną rękę - czy to farma, czy paczki, czy pursy.

IGN w grze: Silaas
Strona: Harania (koty)
https://forum.mmorpg.org.pl/t/archerage-prywatny-server-archeage/106533/11

Witam, Makaron wyżej podawał discorda. Przez pierwszy dzień ktoś tam siedział i wyrażał chęci do gry, ale od tamtego dnia do dziś cisza.
Gram ze znajomym po stronie Nui, raczej nie zamierzamy juz zmieniac na koty.
IGN: Shuris
Zapodaje link do discorda na którym prawie codziennie jesteśmy w godzinach wieczornych (19 i później)
Jak ktoś chce dołączyć do nas, ew. zacząć grać z nami w AA to służe pomocą ^^
(Postuje w drugim wątku bo nie wiem który jest aktualny)

Jednak gramy u Nui XD
Gram z jednym znajomym aktywnie, jesteśmy w gildii Divinity. Chętnie przyjmiemy nowe osoby do naszej “paczki” bo we dwóch troche nudy.
IGN: Shinyurinn
Zapraszam!