ARage - priv na oficjalnych plikach

Bardzo duzo ludzi z NA sie przenioslo. Duzo top gildii.... Ping okolo 100 z europy

OBECNIE WYZSZY ONLINE NIZ NA oficjalnych serwerach.

NA discord: https://discord.gg/kasZyHj

Key features:

BRAK MULTIBOXA!

Kazde konto ma patrona

x5 XP rates

Growth Rate x2 (co zasiales itd)

Labor regen x4

Higher Honor gain ze wszystkiego

w skrocie, Mniejszy grind niz na offie + duzo mniej w cash shopie.

wiecej na:

https://na.archerage.to/forums/index.php?threads/key-features-of-the-project-start-on-10-21-2017-12pm-edt-noon.4/

2.9 Pre-dwarf update. (dwarfy, w grudniu)

P2W shop ostro obciety:
Zostaly (ylko regrade charmy i sunki i nic wiecej w zasadzie, wiec ostro obciete. Kazde konto ma patrona na stale). - ale tylko to z dajacych przewage rzeczy, czyli i tak duzo mniej rzeczy, + te rzeczy sa 4x tansze, + brak premki bo kazdy ma premke na stale - wiec jest tak:

P2W da ci przewage, ale nie jest juz de facto istotny, na oficjalnym AA musisz korzystac chyba ze naprawde z domu nie wychodzisz.

Dodatkowo, ceny x4 mniejsze ale generalnie nie ma potrzeby bo % przyrostu za kase jest juz na tyle maly, ze mozna grac bez wydawania zlotowki.

Jak sprawdzic PING?

wpisz: ping 192.99.19.165 (+/- odejmij 10 to tyle co bedziesz mial w grze)

Kazdy na start dostaje 14 boxow, a z nich:


30 dniowe:
mount Polaris Bjorne (9m/s) (+ gear dla peta +12 m/s speed na 20lv)

adventurer's Cogwheel Longboard

Harpoon Clipper

20x Bound eco friendly fuel

Scrolle:
5x Arcane Bound Resto xp scroll

5x Rare Bound respo xp scroll
5x Grand Bound respo xp scroll

Talismany:

82x Brick Wall (30min -48 defence przeciwko atakom)

82x Unstoppable Force (30min +69 attack melee, ranged, magic)


Cukierki:
82 x Bound Batty Butterscotch (+600 m.def 30min)

82x Pumpkin Spice Taffy (+600 p.def 30min)

Elixiry:
3x Bound Professional Tonic (200% xp 1h each)

3x Bound Vocation Tonic (100% xp 1h each)

46x exp boosterow (20% 1h each)

6x Vocation Expertise tonic)

oraz 70 Hereafter stonow

Dodatkowo od 20lv dostajemy free stuff, zeby nie kupowac w cash shopie:

Zapraszam do East side(atm wydaje sie ze oni maja przewage).

Zrobilem dla zainteresowanych polskiego discorda:
https://discord.gg/ZxqTYGt

Właśnie zastanawiam się nad zaczęciem gry na owym serwerze, ping 100 raczej za dużo nie będzie przeszkadzał.

Pobiorę, odezwę się.

Właśnie zastanawiam się nad zaczęciem gry na owym serwerze, ping 100 raczej za dużo nie będzie przeszkadzał.

Pobiorę, odezwę się.

sciagnij przez torrentna, ciagnie maxem.

Dwarfy itd. czyli wersja ta na ktorej startowaly fresh serwery w grudniu 2016 roku... bedzie za 1.5miesiaca, czyli rok w plecy co do offa.

Zrobilem dla zainteresowanych polskiego discorda:
https://discord.gg/ZxqTYGt

btw kazdy na start dostaje 14 boxow, a z nich:


30 dniowe:
mount Polaris Bjorne (9m/s) (+ gear dla peta +12 m/s speed na 20lv)

adventurer's Cogwheel Longboard

Harpoon Clipper

20x Bound eco friendly fuel

Scrolle:
5x Arcane Bound Resto xp scroll

5x Rare Bound respo xp scroll
5x Grand Bound respo xp scroll

Talismany:

82x Brick Wall (30min -48 defence przeciwko atakom)

82x Unstoppable Force (30min +69 attack melee, ranged, magic)


Cukierki:
82 x Bound Batty Butterscotch (+600 m.def 30min)

82x Pumpkin Spice Taffy (+600 p.def 30min)

Elixiry:
3x Bound Professional Tonic (200% xp 1h each)

3x Bound Vocation Tonic (100% xp 1h each)

46x exp boosterow (20% 1h each)

6x Vocation Expertise tonic)

oraz 70 Hereafter stonow

Dodatkowo od 20lv dostajemy free stuff, zeby nie kupowac w cash shopie:

Dzięki za info, pobiera się, pogram akurat do premiery MU Legend

Dzięki za info, pobiera się, pogram akurat do premiery MU Legend

zapraszamy na discorda i do nuiek (ludzie elfy).

To samo dostajesz ze skrzynek na oficjalnej wersji gry, jak dla mnie nic specjalnego. Więcej wszystkiego = mniejsze ceny, p2w to nie item shop a debile którzy sprzedają golda, więc to co w nim jest, aż tak diametralnej różnicy nie robi. 3/4 graczy którzy naprawdę są p2w w AA nie inwestuje w Itemshop tylko w golda lub od razu kupuje EQ za dolary. Pójść tam, żeby za pół roku odejść mija mi się z celem. Nie ma tam dosłownie nic nowego. To samo co fresh start na globalu jak dla mnie, a taki też niedługo będzie i podejrzewam, że dużo więcej osób skusi się na to. Swego czasu przegrałem ogrom godzin w jeden tytuł a potem ciułałem się po każdym privie jaki znalazłem, żaden nie zastąpił mi tego co było na globalu. Moim zdaniem opcja fajna jedynie dla graczy totalnie świerzych, którzy chcą pograć na wyrównanym poziomie, ale podejrzewam, że za 2/3 miesiące gold selerzy zrobią na tym privie większy utarg niż w 3 lata na globalu. Miłej niedzieli.

To samo dostajesz ze skrzynek na oficjalnej wersji gry, jak dla mnie nic specjalnego. Więcej wszystkiego = mniejsze ceny, p2w to nie item shop a debile którzy sprzedają golda, więc to co w nim jest, aż tak diametralnej różnicy nie robi. 3/4 graczy którzy naprawdę są p2w w AA nie inwestuje w Itemshop tylko w golda lub od razu kupuje EQ za dolary. Pójść tam, żeby za pół roku odejść mija mi się z celem. Nie ma tam dosłownie nic nowego. To samo co fresh start na globalu jak dla mnie, a taki też niedługo będzie i podejrzewam, że dużo więcej osób skusi się na to. Swego czasu przegrałem ogrom godzin w jeden tytuł a potem ciułałem się po każdym privie jaki znalazłem, żaden nie zastąpił mi tego co było na globalu. Moim zdaniem opcja fajna jedynie dla graczy totalnie świerzych, którzy chcą pograć na wyrównanym poziomie, ale podejrzewam, że za 2/3 miesiące gold selerzy zrobią na tym privie większy utarg niż w 3 lata na globalu. Miłej niedzieli.

Ale to jest topic o tym prywatnym serwerze, a nie o oficjalu wiec zaloz sobie topic - nie idzcie na ArcheRage'a czy cos i nie spamuj, dzieki.

(p.s ja tam nie widzialem sensu gry na oficjalu, olbrzymi cash grab no i raty x1 w archeage'u nie kazdy ma na to czas).

Po 3mc tez juz bylo slabo, wiec anyway offtop.

Czemu kogos obrazasz? Na goldzie w mmo mozna zarabiac w tysiacach euro jak ktos to hurtowo robi, wiec jak ktos tak zarabia to o co chodzi? Tak czy siak sie zawsze ktos znajdzie, tak tak - cash shop na ArcheAgeu oficjalnym Triona, nic nie daje ehem. Super, hej.

Tylko co by ci z tego golda bylo, jakby nie bylo dostepnych itemkow bez zrodla dostepu do itemkow (cash shopu)...

Przeszli tutaj gracze z oficjala z jakis powodow..... powiem Ci tak jak Trion postawi non-cash shop ver. z P2P (15 usd/euro mc), to polecam inaczej to gl/hf. Gralem, dotowalem wiem jak to wyglada zwlaszcza dla ludzi grajacych 30-35h tygodniowo) 4h+/- day

I co z tego ze wystartuje nowy "cashgrab" fresh serwer z 4.0 jak po 2mc juz sie bez nolife'u/doty 100euro tyg. dogodnie grac i KONKUROWAC nie bedzie dalo?

Jak ktos chce zaczac grac to od razu mowie, ze zadnej PL gildii nie robimy, chyba ze jakas by tutaj cala przeszla to sie mozna podpiac.

Zbieramy sie w Nuice(East - elfy, ludzie), * z racji ze obecnie maja przewage imho, i mozemy ewentualnie do int klanu razem wejsc.

Wchodzisz z tematem gdzie próbujesz pokazać ludziom, że jest nowy, prywatny serwer. Pokazujesz go z jak najlepszej strony, podejdź do tego obiektywnie i powiedz też jakie mogą być mankamenty. Po drugie co pisze i gdzie to moja wolna wola. Po trzecie w przeciwieństwie do Ciebie nie próbuje tutaj przedstawiać swojej wizji tylko realia. Po czwarte topic może być nawet o życiu mrówek w Republice Południowe Afryki, ale tutaj niespodzianka, wciąż sekcja na forum odnośnie ArcheAge.

Wchodzisz z tematem gdzie próbujesz pokazać ludziom, że jest nowy, prywatny serwer. Pokazujesz go z jak najlepszej strony, podejdź do tego obiektywnie i powiedz też jakie mogą być mankamenty. Po drugie co pisze i gdzie to moja wolna wola. Po trzecie w przeciwieństwie do Ciebie nie próbuje tutaj przedstawiać swojej wizji tylko realia. Po czwarte topic może być nawet o życiu mrówek w Republice Południowe Afryki, ale tutaj niespodzianka, wciąż sekcja na forum odnośnie ArcheAge.


Ja opisalem sytuacje obiektywnie, napisalem ze jest cash shop, wyzej - czytaj ze zrozumieniem. Jest to jedyny prywatny serwer, zreszta koniec dyskusji. Ide grac, ofc wypowiadaj sie jak chcesz tylko, ze kazdy dobrze wie jak wyglada sprawa z P2W w archeageu.

Ja juz sie kiedys wypowiadalem, zaraz po lineage'u najlepsze MMORPG, tylko nie kazdy moze grac po 8h dziennie + i dotowac, a granie gdzie nie jestem w stanie konkurowac mnie nie interesuje zreszta jak wiele innych osob.

przybliżony online ?

przybliżony online ?

Zostalo jeszcze pelno landu, ale auroria full poza shit spotami, troche landow w northw/sanddeep (nie mozna multiboxowac, wiec jest spoko).

https://www.twitch.tv/directory/game/ArcheAge (prawie all eng streamy sa z archeragea)

https://www.twitch.tv/lucrative1

@lisander

Powiem jedno, jest troche gier gdzie prywatne serwery sa lepsze od oficjalnych (w zwiazku z decyzjami jakie tam podejmuja, p2w, polityka ds. botow i niesluchania graczy).

archeage prawdopodobnie to jest z tych gier, gdzie jest taki potencjal, wbij zobacz i tyle.


EDIT:

Info od lucrativea i jego gildii z twitcha powyzej.

Populacja jest wyzsza niz obecna populacja na oficjalnych serwerach NA, jest wysoka.

Gdzie jest host ?

Gdzie jest host ? 

w stanach

z wysp mam 85

kolega z wroclawia ma 110

z windy sprwadz, nie potrzebujesz klienta

Jak sprawdzic PING?

wpisz: ping 192.99.19.165 (+/- odejmij 10 to tyle co bedziesz mial w grze)

zapraszam KOTY LUB CHINCZYKI, DOLACZAMY POLAKAMI :D DO INTERNATIONAL (*Glownie EU Gildii)

40 os eu atm, polakow 5.

discord wyzej

NA discord: https://discord.gg/kasZyHj

Fajna sprawa ale to priv... a z privami jednojest pewne w koncu bedzie reset alvo zamkniecie i wszystko wdupione

Fajna sprawa ale to priv... a z privami jednojest pewne w koncu bedzie reset alvo zamkniecie i wszystko wdupione 

No a zabawa na tronie ile trwa ? Wiecznie? Max pół roku i nowy serwer bo Dota tak tanieje że doterzy po pół roku stają się pół bogami.

Widzę, że jest też serwer w EU, gracie na NA tylko dlatego żeby uciec od cyrylicy czy jakieś inne powody? Nie warto się poświęcić dla niższego pingu?

@down:

Widzę, że jest też serwer w EU, gracie na NA tylko dlatego żeby uciec od cyrylicy czy jakieś inne powody? Nie warto się poświęcić dla niższego pingu?

Potrolluj gdzie indziej. Pingi z eu 80-120(140 max) głównie, serwer stoi w canadzie.

@peXu ja np. nie byłabym w stanie grać na serverze gdzie ~95% to ruscy, jeśli mam możliwość grania z ang community. Poza tym na wersję typowo EU możemy się nie doczekać, kto wie.

Grałam np w TERE na US, a nie na EU z wiadomych powodów (tfu, Gameforge) i dobrze mi się grało ;d Nie wiem dlaczego tutaj miałoby być inaczej.

No a zabawa na tronie ile trwa ? Wiecznie? Max pół roku i nowy serwer bo Dota tak tanieje że doterzy po pół roku stają się pół bogami.

No nie wime server stoi juz 3 lata ja gram na starym servie lataja ludzie po 7k gs ale i tak duzo ludzi dalej nie przebilo sie przez 5k
Gra sie spoko chociaz irytuje mnie brak kar