ARage - priv na oficjalnych plikach

A Ty czasami nie grales też na Prophecy przez jakiś czas? A to przecież był fresh, a nie jakiś legacy server.. :P Na legacy się raczej już od dawna nie zaczyna, z wiadomych powodów (aka nawet ze złota karta nie byłoby się w stanie dogonić topki), a jakby nie było AA to pvp gra...;d Latanie na mniej niż 5k gsa to jest żart w przypadku serverów legacy :D A i podejrzewam, że i na Prophecy w tym momencie ogrom graczy ma powyżej tych 5k.

W zadna gre majaca nawet rok nie dogonisz topki -.- Na jakim swiecie zyjesz

Mam i na legacy i na FS postacie teraz gram na legacy bo gra tam znacznie wiecej osob rynek jest i tak polaczony juz wiec to bez znaczenia
A co do gearu ? ceny gearu teraz to smiech ;p Celestiale kosztuja tyle co kiedys uniqi

Nie wiem dlaczego, ale torrentowa wersja nie chce się wypakować, bo błąd wyskakuje, a launcherowa nie chce pobrać, bo błąd z wypakowaniem, czy coś xd

ne96s3.jpg

Nie wiem dlaczego, ale torrentowa wersja nie chce się wypakować, bo błąd wyskakuje, a launcherowa nie chce pobrać, bo błąd z wypakowaniem, czy coś xd

Dunno sciagnij przez launcher albo napisz im na forum.

Btw dzisiaj serwer byl naprawde grubo "heavy", z tego co pisali na gildiowym.

Ten server ma wyższą populację niż nie jeden na NA/EU. Co do tego błędu to pisali coś na discordzie w jego sprawie, ale to trzeba byłoby poszukać tam albo na oficjalnym forum, mi osobiście się nie zdarzył.

To juz nie mogli labor pointów całkowicie wywalić z gry?

Wraz z kolega zapraszamy na discorda:

https://discord.gg/ZxqTYGt

-> btw. ja i kolega gramy w godz 18-2,

szukamy kogos w tych godz z nastawieniem na 19-23 ze znj. angielskiego (gramy w int gildii po stronie kotow) do naszego "mini cp"

mamy tanka i dps

potrzeba dps / heala

po wiecej discord: https://discord.gg/ZxqTYGt

@Quaku @Argonside

To juz nie mogli labor pointów całkowicie wywalić z gry?

Lol u are drunk?

Bardzo dobrze, że w grze typu AA jest coś takiego jak labor. Notabene na tym privie idzie bardzo łatwo znaleźć dla niego zajęcie i go spalać, a z początku myślałam, że przy takiej ilości będzie problem.

Lol u are drunk? 

 

Bardzo dobrze, że w grze typu AA jest coś takiego jak labor. Notabene na tym privie idzie bardzo łatwo znaleźć dla niego zajęcie i go spalać, a z początku myślałam, że przy takiej ilości będzie problem. 

e? Przecie labor to najglpupszy wymysl w historii gier mmorpg. Czemu moja gra miala by byc limitowana przez jakies abstrakcyjne punkty laboru? Czemu nie moge sobie pograc tyle ile chce tylko jest mi to dozowane jak jakiemus dziecku? Labory w oryginalnym AA bylo tylko po to by wymusic kupno premki i by "wyrownac" casuali carebearow z normalnymi graczami.

Mam wrażenie, że nie grałeś w ArcheAge skoro mówisz, że coś takiego jak labor jest zbędne :|

https://discord.gg/ZxqTYGt

zapraszamy, wiekszosc polakow w west siedzi elfy, ludzie, pare os w east.

East ma obecnie przewage nad West.

Jak wygląda sytuacja jeżeli chodzi o gildie ? :)

Jak wygląda sytuacja jeżeli chodzi o gildie ? 

W West masz Hussars, de facto (6osobowe cp + 10 os + discord)

w East masz SPQR (15os, no cp + ts3)

Dzisiaj na forum podczas niespodziewanego offu serverów było 1 200 osób (!) a to EU prime time był, a nie NA. Także spokojnie parę tysięcy osób gra na tym serverze. Jakby ktoś miał wątpliości co do populacji.

56oSRpP.jpg

Derp pisal, ze mniej wiecej tyle co miesiac po starcie fresha obecnie jest tutaj, z tym ze mamy tutaj tez duze community eu, wiec de nawet wiecej.

@RandomPokemon
Zaloz sobie Discorda, swoj skasowalem i tak w sumie byli tam ludzie od Was tylko, wiec mozecie sobie zalozyc.

Populacja jest wieksza niz na EU serwerach, NA serwerach. 2.9 Jest bym powiedzial fajneee.

Poradnik dla nowych:

Wbij 55 przepalajac labour da sie w 2-3h

Do hasli skocz zrobic Gear quest line tylko (5Q - 2 poprzedzajace.... i macie caly set z Hasli + lutnie/luk, do tego kupujecie bron z Lost garden za 40-50g i macie 2100 gs)

4h roboty, potem lecicie:

a ) Na zolwie grindzic Auroria (easy 100g na godzine, wiekszosc z gold sakiewek oraz jakies dropy + od razu dropicie matsy na upgrade cloaka za prestige (150 prestige)

b ) JAK jest bardzo duzo osob na zolwiach, to mozecie isc na Exeloch (drzewka, brazierki i gold nadal okolo 100g na godzine przy dark runner grindzie lub jakims magu).

Co zrobic z goldem?

Stipend 30 dni (400 creditow)

2x farma (1razowo mozna kupic kazda, sa 2 dostepne) - 600 creditow sztuka

1600 creditow.... to jest jakies? 120g maks teraz, jak kupicie od razu 2000 creditow(zostanie wam na krowy o czym nizej).

Wyjasnienie:

Wczoraj wyszla dodatkowa solar farma 16x16 w shopie za kredyty, czyli obecnie mozna za 1200 golda nabyc 2 farmy z cash shopa - ktore maja stracha na wroble na granicy, nie na srodku -> dzieki czemu

Stawiacie tam krowe (krowa daje wam mleko co 3.5h rowno, 13g do npcka, kosztuje 5g w przeliczeniu kosztow kredytow na AH..... wiec po 3.5h jestescie juz 6-7g do przodu.

Doicie ja 9x lacznie, a na koncu zabijacie (mleko za kazdym dojeniem +/- 13g, a miesko 7x golda)

Stawiacie 2 farmy z cash shopu (kazda mozna jednorazowo), obojetnie gdzie - i doicie dobry gold, oprocz tego grind grind grind .... dailies itd.

Ewentualnie na 55lv dostajecie wlasny clipper z lepszym zaglem, za 200 creditow mozecie kupic skrzynke i wozic po 2 paczki na raz. (ynestere-Solis mozna przewiezc 4x w godzine lub 5x w godzine i 5min) - 80-90g/godzine wozac oliwki (alternatywa).

To jest ofc. poradnik na rozruch co dalej zrobicie (np. pojdziecie w merchant shippy lub fishing to juz wasza broszka, ale tak najszybciej "nadgonicie".


P.S

Nastepne Prime Land spoty beda zapewne do 2tyg wolne na Calmlandsach i Markali, jak beda siege *** To bedzie moment na postawienie domku 28x28 i np. 24x24 farmy obok albo 24x24, srednio jest sens bo koszt juz sporawy a raczej wiekszosc landu zajeta. Placic tez nie ma co na tym etapie imho 1000g za land, bo jak ogarniecie to po siege sobie zajmiecie markale/calmlands spota i elo.

P.S3

Dla tych co sie martwia pingiem - 80 z wysp, 100-120 z europy po odpaleniu wtfasta lub battlepinga, spadek o okolo 40 pingu.

P.S3

Od razu napisze, ze serwer jest swietny tylko uwazajcie na odpalenie "alt konta" na tym samym komputerze, wyrwalem bana :D

Ale to dobrze.... bo cos tam pilnuja.

Kiedy na discordzie jest ponad 25-30 osób, z czego całe cztery były od nas (!) i dochodzisz do wniosku, że kasujesz discorda przez nas (gdzie głównie ja się wypowiadałam).. xD Nie no w sumie troche mnie to nawet bawi.

Kiedy na discordzie jest ponad 25-30 osób, z czego całe cztery były od nas (!) i dochodzisz do wniosku, że kasujesz discorda przez nas (gdzie głównie ja się wypowiadałam).. xD Nie no w sumie troche mnie to nawet bawi.

30 osob, z czego 15 nie gra, 4 sa od cb, reszta od Tomma(Tez od Ciebie xD) i husarow, +4 ode mnie.

Czemu mówisz, że ludzie Oneshota są "ode mnie"? Graliśmy z Oneshotem w jednej gildii na Prophecy do czasu jego kicka i... tyle :P My się swoim cp trzymamy razem i proszę byś nas nie przypisywał do innych cp/gildii ;d

Wbijam do Was na privka, kto mnie przygarnie? :)

Chciałam do Was dołączyć, ale nie mogę pobrać klienta :)