ArcheAge 6.0 i AAU i Black Desert Online - porady 🙂

Do AAU zawitały stroje zimowe.

Dla AA oferta jest znacznie szersza.

Niesamowite prezenty dają teraz w BDO. M. in. 16 slotów do torby i wiele innych. Nie przegapcie okazji.

Na poniższym przykładzie można zobaczyć jak korzystać z tego złożonego kalkulatora skilli.

https://forum.mmorpg.org.pl/t/archeage-kalkulatory-skilli-wraz-z-combami-classes-poradniki/119489/24

W AAU mamy Snowball Festival z nagrodami, a wśród nich wojskowy kostium z możliwością zmiany barw. Wbijajcie

Cała masa zmian w AA i AAU. Update ponad 0.6 GB. Nowa biżuteria, skille ancestral na 19 lvl ancestral, manekiny w domach, nowa instancja, zmiany w bitwie o złote równiny i cała masa innych zmian

http://forums.archeagegame.com/showthread.php?357934-Patch-Notes-December-Update-AA-amp-AAU&p=2778660#post2778660

AAU i BDO mają to do siebie, że można je zostawić czasami i odpocząć od nich nie tracąc na rozwoju postaci w grze casualowej. W AAU należy pamiętać, by przerwa nie była dłuższa niż ok 5 tygodni bo musimy zapłacić podatki za nasze farmy i domy. Czyli robimy nadpłatę w podatkach i mamy wolne.

A jako, że jest promocja na ATLAS za ok 17 zł, to zamierzam trochę przyjrzeć się tej produkcji tym bardziej, że zbiera ostatnio bardzo pozytywne opinie.

https://forum.mmorpg.org.pl/t/atlas-za-ok-17zl-na-steam-w-promocji/122921/3

Gra jest po Polsku, a nikt o tym nigdzie nie mówi - dziwne.

Ale kogo to obchodzi? Czy ty nie widzisz, że od kilkunastu dni prowadzisz sam ze sobą monolog? :rofl:

A ilość adresów IP odsłaniających ten temat to o czym mówi? :blush:

Od dłuższego czasu przyglądam się temu co robisz. Szczerze to nie rozumiem wstawiasz nie swoje filmiki albo nie swój tekst. Jakoś tak bez sensu nikt ci nie odpisuje a ty piszesz kolejne rzeczy które nikogo nie obchodzą bo nie ma dyskusji a to że są wyświetlenia to ja sam odruchowo klikam na coś nieprzeczytanego. Może załóż swój kanał yt albo coś I tam prowadź takie rzeczy? Świat wolny a to forum to dno więc nikt ci nie zabroni ale dla mnie to się osmieszasz pozdrawiam i zachęcam do robienia własnych materiałów może kogoś zachecisz do gry

Teksty są z tego co pamiętam wszystkie chyba moje. Jak nie będzie publiki to temat sam upadnie. Puki co jestem typowym graczem casualowym stroniącym od mrocznych MMOrpg i lubiących takie, gdzie jest możliwość wyboru między dobrem, a złem - jak w życiu, gdzie można być sprawiedliwym lub mendą. A tematy mam tu bo sam czerpię wiedzę z newsów tego forum, jak i od innych forumowiczów. :blush: Na szczególną moją uwagę zasługują MMOrpg z symulatorami życia.

W AAU są po 3 sztuki na konto ArchePass Booster. Po wypiciu daje EXPa na maksymalny level w ArchePassie i można zgarnąć wszystkie nagrody z ArchePassa automatycznie. Czyli można zrobić automatycznie trzy ArchePassy. Ja skrzydełka już mam i resztę gadżetów. :blush:

Więc dziki tłum jest i zaroiło się od całej masy ciuchów, skrzydełek itp. No i naturalnie można kupować pety, mounty, skrzydełka itp za walutę z ArchePassów.

Wszyscy są bogaci :slight_smile:

Flaszki są dostępne w Markecie za free.

http://forums.archeagegame.com/showthread.php?358201-ArchePass-Booster&p=2779580

NIE STOSOWAĆ NA ARCHEPASSIE PODSTAWOWYM, BO MA WYŻSZE WYMAGANIA.

moim zdaniem to pomyłka, ceny spadły na łeb , na szyję i wszyscy są bogaci czyli potężna inflacja puka do drzwi AAU

Dobrze że coinpursy nadal dają tyle samo :smiley:

Jak spadły to raczej deflacja. :blush: Czyli pieniądz się umacnia i gospodarka się wzmacnia. Po prostu większość osób poza handlem kształci się w rzemiośle.

Item do zmiany barw ciuchów jest dostępny w markecie za kasę z ArchePassów.

Jedyny powód czemu zostało to zrobione to dlatego, że za tydzień jest nowy archepass.

Jako, że premium archepass to jedyny zarobek to nie chcieli wkurzyć ludzi, którzy kupili premium a nie mogli go wbić na maxa bo ucieli połowę sezonu bugami i chcą doprowadzić do tego, że ludzie kupią następny archepass premium i tyle.

Archepass i cashshop to jedyne formy zarobku tej gry.

Napisali wyraźnie że nowy archepass będzie w połowie stycznia

Już na codexie są nowe nagrody :stuck_out_tongue:
Na moje raczej na początku, ale nawet w połowie to i tak nic nie zmienia, by dać skończyć wszystkim musieliby co najmniej go odsunąć do połowy lutego.

Diamenty staniały do ok 40 golda, więc chętni na craft skutera, samochodów, czy deskorolki mogą wykupywać je puki tanio z AH.

ArchePass Booster moim zdaniem jest w celu wyrównania potek laborowych i wszystkich nagród graczy casualowych z graczami hardcorowymi korzystającymi z błędów w ArchePassie przed jego naprawą.

I gracze casualowi mają super wypas. Wszystkie nagrody z ArchePass Vocation, Equipment, Combat w wersjach podstawowych co daje całą masę nagród w tym ponad 80 potek laborowych za free.

A ten ciuch z możliwością zmiany barw powoduje ewidentną rewię mody, a odmiana męska też powala na kolana - jest w stylu weneckim.

Eeee tam brzydki ten ciuch, mój z Lost Ark ładniejszy xD