Archeage a endgame?

Ja polecam ESO, nie jest takie paskudne jak Astellia.

ESO jest fajne i rozbudowane ale ten upo┼Ťledzony tryb walki gdzie s─ů duele na skakanie troch─Ö odpycha :smiley: Astelia mo┼╝e nie jest najpi─Ökniejsza ale gra si─Ö bardzo spoko ^^ No i wszystko przed nami bo gre ci─ůgle rozwijaj─ů :stuck_out_tongue:

Mo┼╝e mi kto┼Ť napisa─ç czemu w tym archeage jest tyle biegania podczas questowania?
Chodzi o to,┼╝e s─ů bardzo du┼╝e odleg┼éo┼Ťci.Zniech─Öci┼éo mnie to troche.

Masz ca┼é─ů mas─Ö quest├│w poza grindowymi wi─Öc si─Ö na nich skup. Tam si─Ö g┼é├│wnie crafci , hoduje , uprawia itp. A pod V masz achievements i je tak┼╝e mo┼╝esz wykonywa─ç. ┼Üwiat gry jest gigantyczny, ale s─ů i teleporty wi─Öc jako┼Ť sobie z tym radzimy :slight_smile: Na 50 lvl b─Ödziesz mia┼é seri─Ö quest├│w na szybszego mounta.

ps
jeden z skilli z songcrafta przy┼Ťpiesza poruszanie si─Ö Twoje i mounta

Mo┼╝e mi kto┼Ť dok┼éadnie powiedzie─ç o co chodzi z tym Laborem? Pogra┼éem chwil─Ö na PTsie i wiem, ┼╝e dzi─Öki temu Laborowi robimy praktycznie wszystko tylko jest taki problem, ┼╝e bardzo wolno ro┼Ťnie. Niby na oficjalnym serwerze tym P2W jest tam jakie┼Ť premium dzi─Öki kt├│remu nawet gdy jeste┼Ťmy offline nasz Labor ro┼Ťnie, jak to b─Ödzie w unchained? Kurde mam niesamowity dylemat, pogra┼ébym sobie w jakie┼Ť MMO bo dawno nie gra┼éem tylko nie wiem czy Archeage czy Astelia i taki oto dylemat.

Labor teraz nie jest problemem ani na AA , ani na AAU, gdy┼╝ daj─ů go te┼╝ z Halcy.

1. Co do pokonywania odleglosci, masz mounty, glidery, pojazdy.
  2. Labor laduje sie rowniez jak jestes off, w AAU nie bedzie p2w potek ktore Ci go odnawiaja wiec kazdy ma rowne szanse. A sluzy on do, jak sama nazwa wskazuje, pracy, crafting, farming, logging, trade runy itp itd.

Na fresh serwerach te┼╝ m├│wili, ┼╝e nie b─Ödzie p2w :smiley:

G┼é├│wnym problemem p2w na AA by┼éy potki, kt├│re dawa┼éy prawie nie ograniczony labor, co w po┼é─ůczeniu z Apexami, powodowa┼éo ┼╝e cze┼Ť─ç graczy kt├│ra mia┼éa duuzo czasu lub duzo $, robi┼éa gs na bardzo wysoki poziom a normalni gracze nie mieli czego szuka─ç na pvp kt├│re jest kwintesencj─ů gry. Teraz nie ma Apeksa i nie ma potek do kupienia, dalej czas ma znaczenie ale ju┼╝ du┼╝o mniejsze bo dobrze zaplanowane 30 h tygodniowo wystarcza aby aktywnie uczestniczy─ç w tym co gra oferuje. Nawet jak wprowadza jakie┼Ť mniejsze pierdo┼éki z czasem do IS, kt├│re co┼Ť tam dadz─ů p┼éac─ůcym, p├│ki nie ma tych 2 item├│w powinno by─ç dobrze i AAu mo┼╝e byc jedn─ů z najlepszych gier na rynku.

Teraz jest r├│┼╝nica zasadnicza, dodaj─ů drug─ů opcj─Ö biznesow─ů w wydzielonej osobnej grze. I pierwszych b─Öd─ů wi─Öcej doi─ç za cen─Ö znacznie obszerniejszego sklepu i wi─Ökszej ilo┼Ťci prezent├│w i mo┼╝liwo┼Ťci korzystania z ALT├│w. A drudzy b─Öd─ů biedni, ale wszyscy jednakowo -r├│┼╝nica b─Ödzie tylko na zasadzie wi─Öcej grasz - masz lepszy gear + naturalnie znajomo┼Ť─ç AA i zale┼╝no┼Ťci.

Jedyne sprostowanie.
Raczej rozmawiamy o 50+/- h tygodniowo.
5-6 godzin w tygodniu i 10h w weekendy.
Cały czas zapominacie o tym, że pvp i zabawa zabiera masę czasu i nie robisz progresu w tym czasie.
Pvp w archeage czasami trwa 3-4 godziny.

Ale na samo trzymanie si─Ö w topce i w og├│le nie dotkni─Öcie zabawnego contentu gry to tak. Na to 30h tygodniowo starczy.