Archeage a endgame?

Witam czy w tej grze jest endgame pve?

Nie, przechodzisz jak ka┼╝de mmorpg. Po ostatniej walce s─ů creditsy i koniec, mo┼╝na odinstalowa─ç :man_facepalming:

7lajk├│w

Czyli ta gra bardziej nastawiona jest na pvp ?

s─ů questy kt├│re wymagaj─ů udania si─Ö do stref pvp, b─Ödziesz gra─ç solo, to pewnie b─Ödziesz czaem gin─ů─ç, ale og├│lnie nie da si─Ö unika─ç pvp

Je┼Ťli kto┼Ť nie lubi pvp to ta gra nie jest dla niego?

pvp jest elementarn─ů cz─Ö┼Ťci─ů tej gry, miejsca jak by to uj─ů─ç ÔÇťdecyduj─ůce o progresieÔÇŁ to najcz─Ö┼Ťciej strefy pvp wi─Öc raczej go nie unikniesz

1lajk

Mo┼╝na gra─ç par─Ö lat i nie bra─ç udzia┼éu w ┼╝adnym PvP , ale nie da si─Ö go nie widzie─ç jak inni walcz─ů. Trzeba przebywa─ç w krainach pokojowych i poczyta─ç sobie czego unika─ç. Albo przebywa─ç tylko w prowincjach mieszkalnych lub w zamkach w krainach pokojowych i unika─ç p├│┼énocnego kontynentu.

Ja nie lubi─Ö PvP poza instancjami i oceanem, gram ponad 3 lata i super si─Ö bawi─Ö. Mo┼╝esz za┼éo┼╝y─ç posta─ç na Ameryce. U nich wg mojej oceny jest ok 70% os├│b, kt├│rzy na pierwszym miejscu stawiaj─ů housing i crafting. Na Europie s─ů w wi─Ökszo┼Ťci gladiatorzy. A linii quest├│w nigdy nie sko┼äczysz bo jest ich ogrom.
Gra zaczyna si─Ö na dobre od poziomu 10 ancestral.

Odpadłem od AA koniec końców przez przymus questowania w strefach pvp.
Lubie pvp, ale wtedy kiedy mam na to ochote, a nie lubie byc przymuszony do pvp ┼╝eby podoci─ůga─ç questy.
Je┼Ťli kto┼Ť ma jak ja, to polecam Astellia online.

Nikt Cie do PvP nie zmusza, strefy w AA maja 3 statusy, Peace Period, w ktorym mozesz zrobic questy i nie dostac kosy w zebra, Crrisis/Conflict, gdzie pvp jest, ale sie nie oplaca i War, wtedy zbieraja sie zabijaki i lepiej nie wychodzic z farmy ziemniakow.

1lajk

Od kiedy pvp progresuje quest line?
Bez pvp s┼éabo troch─Ö wychodzi granie w AA aleee s─ů fajne featursy bez pvp jak eksploracja zbieranie achivementow housings czy craft

Dok┼éadnie o to mi chodzi┼éo - musisz trafi─ç w ÔÇťokienkoÔÇŁ peace, ┼╝eby na spokojnie questowa─ç - dla casualowego gracza (jak ja) to by┼é problem.

e tam, moja narzeczona gra tylko dla dekorowania domków, łowienia ryb i ładnych ciuszków, a mimo to dawała rade obskakiwać wszystkie daily

nie mia┼éo raczej wp┼éywu to, ┼╝e w pvp zonach chodzi┼é za ni─ů osi┼éek z 15k gsa

A co x leveli zdobywa si─Ö jakie┼Ť zbroje czy ci─ůgle ta sama jest?

Tak, co pare lvli wymieniasz cały gear z questów, możesz też endgamowy gear wyfarmić na ostatnich lokacjach, ew wycrafcić sobie.

Czy według Ciebie Archeage jest lepsze od FFXIV?

W tej grze jest naturalnie endgame PvE. Oczywi┼Ťcie w tej chwili pami─Ötam go jak przez mg┼é─Ö ale swego czasu musia┼éem bawi─ç z kumplami w bugowanie (wydawcy lub tw├│rcy ewidentnie mieli w rzyci exploiter├│w) bo jakie┼Ť bossy by┼éy dla nas za trudne.

Perfecto pi┼ée┼Ť co┼Ť? Pytasz go┼Ťcia, kt├│ry nie wiadomo czy gra┼é w FFXIV lub mo┼╝e nawet o tym nie s┼éysza┼é. Przejrzyj jego tematy i posty na forum:) Wszystkie tycz─ů si─Ö AA. Id┼║ pograj w wowÔÇÖa, AA to pvp i jak si─Ö boisz pvp to ta gra nie dla Ciebie.

Juz tak nie ma , od 6.0 masz cały czas hiram , pierw testowy potem normalny i go ulepszasz od lev 1.

XDDDD Gra┼éem w FFXIV przez chwile w 2014 roku na ameryka┼äskich serwerach, przeszed┼éem trial ver, ale ostatecznie lagi mnie sp┼éoszy┼éy, a potem we wrze┼Ťniu tego┼╝ roku wyszed┼é archeage, w kt├│rego z ma┼éymi przerwami gram do dzi┼Ť

a na pytanie, czy jest lepszyÔÇŽ jakbym mia┼é por├│wnywa─ç to od AA pewnie jest lepsze, ak na 80%, ale nie ocenia┼ébym AAU dop├│ki pierwsze 6-12 miesi─Öcy nie pob─Ödzie na rynku