Archeage Classic Polska Gildia Hydra

Witam jestem weteranem Archeaga i szukam graczy którzy byli by zainteresowani wspólną grą na prywatnym serwerze Archage Classic- AA Classic - AA Classic Private Server (aa-classic.com)
Mamy małą Polską Gildie o nazwie Hydra jest nas około 15 osób. Jeśli ktoś by był zainteresowany wspólną grą to niech się do mnie odezwie na Discordzie - .archont . Albo w grze nick Archont. Pozdrawiam

Jeśli na tym privie w picku jest 10k online + to moge zacząć ale takto niezbyt mnie rajcuje granie w gre gdzie nie ma graczy :smiley:

Cześć, co do łącznej populacji ciężko mi powiedzieć ile obecnie gra, ale nadal serwer wydaje się żywy. Ale 10 k raczej nie ma.

Podbijam.

Niedlugo będzie eq dla ludzi zaczynających.

  • Divine Hellkissed Weapon Crate x3
  • Celestial Darukissed Flute – A variation of the Hellkissed flute, - granting around 70 stamina to help new players survive a bit out -there in the world
  • Celestial Soulforged Armor Boxes
  • Honorable Victory Rank 5 x6 – 6000 Honor points to get you started (or going!)
  • 1,000 Vocation Badge Boost x5 – 5000 Vocation points
  • Warrior’s Medal x100 - Enough for a rank 7 Halcy Necklace, or whatever else you’d like to spend it on!
  • Professional Tonic x10 – That’ll help you boost the experience gained via labor. Great to level other specs too!
  • x30 20% XP Increase Tonics
  • Scroll: 30 Day Fish-Find Longliner
  • Scroll: 30 Day Merchant Schooner
  • Scroll: 30 Day Farm Freighter
  • 30 Day Mirage Snowlion

Ja bym pograł na aa-classic com ale jest tam coraz to mniej graczy i to że będzie eq na start to w niczym nie pomoże , fajny był ten serwer na początku ale tylko na początku sierpnia jak startował . Pozdrawiam

Siema jak coś gildia nadal działa 20 osób aktywnych . Ogólnie gramy bez spiny głównie z sentymentu do gry .

No tak tylko że sentyment w tych czasach jest rzeczą zbędną

Pytanie z innej beczki, gra ktoś w wersję STEAM?
bo pobrałem, zaktualizowało mi się, ale jak odpaliłem to zatrzymało mi się na ekranie startowym i nichuchu nie chce iść dalej. Podczas ładowania zaświecają się po kolei słowa i na dwóch ostatnich mi się zatrzymuje…
Jak kto gra, to wie o co chodzi i może będzie umiał mi pomóc, pozdrawiam

A w wersję oficjalna warto grać?

Co według Ciebie znaczy czy “warto grać”?

Chodzi mi i to czy jest tam jeszcze ktoś żywy.
Bo pograłbym w tę grę, ale zarówno wersja od kakao jak i na Steam zawiesza mu się na ekranie startowym na tzw. splash screenie i nie chce przejść dalej. Próbowałem już wielu porad z neta ale nie przynoszą efekty. Może ktoś miał ten problem i by pomogł, może poprostu trzeba w cholerę długo czekać przy pierwszym uruchomieniu… Nie wiem.

Specjalnie dzisiaj pobrałem, sprawdziłem i muszę powiedzieć, że jestem mile zaskoczony. Byłem na Aegis i CR i były dwa pełne Alliance + tyle samo graczy po drugiej stronie i dużo PvP.

A skąd pobrałeś? Żadnych problemów z załadowaniem gry?

Stąd: https://archeage.playkakaogames.com/
Nie miałem żadnych problemów.

No widzisz, a ja pobieram wszystko, gra się patchuje a potem klikam Play i odpala mi się ekran startowy. I na dwóch ostatnich słowach (ancient foes chyba…) Gra się zatrzymuje. Zużycie Ramu mam 1,2Gb i czekam nawet pół godz i nic. Dłużej chyba nie ma sensu… Na forach puszą żeby coś zmieniać w Documents/ArcheAge w pliku system.cfg ale ja go tam nie mam. Pobierałem grę już 3 razy i wciąż to samo…