ArcheAge kalkulatory skilli wraz z combami - classes - poradniki 🙂

polecacie jakiegos builda dla battlerage’a? pierwszy raz w to gram i za bardzo nie wiem o co chodzi z tymi skill setami.

Poszczególne techniki w falach Noryette Challenge.

Trzeba rozwinąć znaczniki, by ukazał się opis.

Każda klasa szlifuje własne techniki, by w odpowiednim momencie w synchronizacji z innymi ich użyć.

A poniżej klejnoty.

Abyssal Library - 4 bossy

Szukam bulid pod 2h axe + plate

Proponuję Ci klasę Hex Warden pod 2H plate. Na belkach masz build. Ja proponuję byś rozważył dwie bronie w tym katana, ale 2H też jest ok.

Szczerze mówiąc dopiero zaczynam, ale zamierzam się zrobić pod plate + 2h i wybrałem klasę executioner sporo ludzi gra nim z 1h z tego co widziałem podglądając rankingi, ale z 2h też się zdarzają ;p

Ogólnie to strasznie małe community ma ta gra i ciężko cokolwiek o niej znaleźć, ale to pewnie mam takie wrażenie bo do tej pory grałem w WoWa gdzie wystarczyło wpisać co potrzebujemy i było z 30 filmików na youtube, 10 poradników, wowhead z komentarzami większymi niż artykuły gurosława ;p

Najważniejsze zagadnienia związane z gemami.

Hereafter Rebellion - loch do pokonania solo - sugerowany gear minimum 8kgs.


wszystkie fale

Po co wrzucasz te śmieci do martwej gry? Rozumiem filmy są twojego autorstwa i je tutaj zamieszczasz dla reklamy ale te filmiki są całkowicie z dupy i obstawiam jakby ktoś szukał info sam by znalazł. Także nie rozumiem.

A co Cię to tak stresuje . Przecież nie musisz czytać tego tematu. Płaci Ci ktoś za hejt?

Ps
niektóre informacje trudno znaleźć samodzielnie (zwłaszcza Koreańskie) i są pomocne dla niedoświadczonych graczy

To nie jest hejt płatku śniegu tylko wygląda to tak jakbys pisał sam do siebie. Ciężko i zauważyć, że nikt się tym nie interesuje tylko Ty sam?

Jadnak ludzie linki naciskają. Są też polubienia. To chyba nie boty? Przyjacielu skosztuj serii AA a zobaczysz, że nie jest martwa i tętni żywą społecznością. :slight_smile:

Ciemnotę, że AA jest martwe wciska wielu od dawna. W jakim zatem celu Kakao Games za grube miliony dolarów kupiło większościowy udział w serii AA/AAU?
http://game.mk.co.kr/view.php?sc=50700001&year=2020&no=142127

Kakao Games kupiło XL Games za 118,1 miliarda wonów

Kakao Games (przedstawiciele Nam Gung-hoon i Jo Gye-hyun) wyda około 118,1 miliarda KRW na nabycie twórcy gier XL Games (przedstawiciele Song Jae-kyung i Choi Kwan-ho). Należą do nich 1 041 666 nowych akcji (29,99,98 mln wonów) i 3,191,6815 starych akcji (88 mld, 92 203 200 wonów). Dzięki temu przejęciu Kakao Games stanie się największym udziałowcem 52,97% XL Games, w tym istniejących udziałów.

To stanowi ponad 99 milionów dolarów
https://www.google.com/search?sxsrf=ALeKk02xshXW9CtsBTaTDfc7pXOps56w0w:1597245119914&q=won+dollar&spell=1&sa=X&ved=2ahUKEwjZ9_bf-ZXrAhVLmYsKHTDXAdwQBSgAegQIDRAr&biw=926&bih=449

118000000000 wonów = 99655507,60 dolarów
na 12 sie, 15:09 UTC 2020 roku

A najdroższa produkcja mmorpg w 2020 roku wiesz za ile jest dolarów?
to gwoli porównania

Grałem w AA i w AAU i tu i tu P2W. Niestety nie dałem rady ogarnąć więcej niż 3 kont i robić w kółko to samo jak reszta. Nie piszę o 3 zalogowanych na raz tylko o pojedynczym paleniu labora.
Nie wiem o jakich polubieniach piszesz ale nie widzę pod twoimi postami żadnych polubień.

To wizyta u okulisty się kłania. Nadto na moim nicku masz polubienia.

Podałem w tym poście przepis jak dojść na szczyty w AAU na jednym alcie i mainie.

Więc masz jeszcze szanse dogonić elitę.

Służę pomocą jakbyś miał problemy. Naturalnie potek laborowych można i więcej zużywać ale blokują rozwój postaci głównie honor pointy, które można pozyskać

tylko i wyłącznie mainem

.

Serio to musiałeś być mega nie ogarnięty mi spalanie labora zajmuję nie więcej niż 30 min. do tego alty są tylko potrzebne jak chcesz po prostu mieć dużo kasy bo i tak nie daję to nic więcej wszystkie zwoje potki do ulepszania eq so unbind więc jest niemożliwe tego przekładanie na normalne wbiajnie eq + jakiś zarobek wystarcza ten dzienny labor + 2/3 potki. Późniejszych fazach i tak dropienie zwoi zamuje po 2/3 dni żeby mieć 1 próbę więc potki ci zostają a regneracja zostaje. Do tego duży zarobek jest z dung gdzie wykorzystujesz max 100 labor a zarabiasz nawet do 200/300 gold na dzień wystarczy więc nie pierdol bo widać jedyne co robiłeś to chyba pod siebie

Widzę że ogarnoles grę na poziomie tworzenia postaci. Labora możesz spalić i w 5 min chodzi o zarobek s/l. Jednym altem dziennie zarabia się około 800-+1k golda teraz oblicz sobie resztę.
Grałem przez pierwsze 2-3miesiace kiedy to gamigo pokazało klasę 0 zainteresowania gra i zrobiłem quit z tego syfu

Złoto to nie problem w AAU. 3 kursy traktorkiem lub 6 limuzyną mainem z paczkami na gs i już jest ok 900 golda (przy dobrym zmiennym kursie). Więc po co tu alty. Alt jeden jest tylko potrzebny by za jego ArchePass kupić potki laborowe. RESZTA ALTÓW JEST ZBĘDNA. Bo i tak jest za dużo wtedy tych potek laborowych i zostają na zaś :joy:

Nadmiaru golda nie ma na co wydawać w AAU - to nie AA. Nadto od czasu przejęcia serii AA przez Kakao Games (pakiet większościowy akcji) dostajemy w eventach sporo prezentów i drogie prezenty w ArchePassach.

Więc problemem się staje upchnięcie tego po skrzyniach w domach, bo mamy tego ponad potrzeby.

Rajd także Niedzielny

Kraken
TRACK TARGET the boss.

 • First of all, tank getting aggro from cannons.
 • Next one,if you are courageous enough to take place on the cannon make sure that you can loose aggro by invisibility/shadow cloak from malediction/play dead from occultism. And u must press one of this skills EVERYTIME when any skill not on CD.
 • And last,but not least … mehanic of this boss. When kraken is around 50% he starting to use “Kraken mark” you can see it in your buffs/debuffs panel under your HP bar. This thing allows kraken randomly take in his target people or ship components, if u see that kraken targeting you and u have this “kraken mark” debuff you must AS FAST AS POSSIBLE loose aggro by skills i texted before. BUT if u cant loose aggro you MUST go to the man who is tanking kraken and die near him like a true man/women. - Kraken slam will instantly oneshot you and all ppl it will hit , so you can kill half of the raid just because you afk or cant press like one button. So if exact player getting an aggro and kraken is casting his kraken slam - pls, leave the ship, set kraken slam anywhere with minimum losses.

Charybdis strats
TRACK TARGET the boss.

Only one strat here. If you see that blue cloud of appeared above your head you must be prepared, because charybdis will start to cast “SEA OF DEATH” and at the end of the cast you will get damaged by some lightning, after it you must JUMP OF THE SHIP INTO THE WATER AND GET BACK ON THE SHIP after you see that blue cloud above your head disappeared. Thats the only strat of the boss, rest of the time you need just shoot from cannons.

rajd także Niedzielny

for ppl missing info from talk right now:
preps for naval raids for each person

 • minimum 150 shatigon sand
 • dahuta bubbles (I recommend at least 3 per raid)
 • steel ammo (I recommend at least 300 balls)
 • upgrade swimfins (gem it as archer)
 • common buffs (honor goblet, die, food)
 • 500 toughness / resilience scroll buff for 30g (for rich guys or important raids)

pvp how-to:
-don’t google guides or try to self-learn, go ask big boys from pvp guilds and train your muscle-memory by dueling

 • lower gearscore take songcraft to charm enemy tanks
 • dont play braindead at frontline, no matter how much gearscore you have you will easily die without followup
 • archers focus signed targets (mostly charmed tanks) dont spread much so you can gang up as 10 archers and melt enemy

Also go Library every day for the experience (and gold) because it’s pretty efficient

Basic communication is english, for people that cant understand it that are russian still stay in call because leads also repeat on russian

Kraken:

 • Get a de-aggro skill for if you are aggroed
 • watch out for kraken slam and play smart around it

Charybdis:

 • if he casts special skill “sea of death” (track-target him to see the channeling), wait for it to finish the cast, and only then jump into water

Keybinds

 • use a comfortable key on the setting track target’s target and for select Mark X

Regrouping and afk-ing at prime-time

 • if you joined raid DO NOT GO AFK for rewards (only emergencies)
  at least do it out of fairness for others
 • if you do need to go afk just speak up, warn ezway like a normal human
 • crashing can happen, but dont think the leaders are stupid that you can continuosly use as excuse for afking
 • if you disrespect and regularly afk you will deal with the consequences yourself

Sugerowany serwer na AAU to Halnaak z bardzo dużą, żywą, aktywną społecznością.
Gildy szkolą też nowicjuszy. Moja gilda np ma akademię. Gear nie jest ważny ale posłuszeństwo dowódcom i szkolenie się w swojej profesji.