Archeage kilka pytań

Mam pytnie do osób aktualnie grających w archeage. Planuje kupić AA:U jednak nie mam zbytnio pojęcia o grze. Grałem jak wyszła wbiłem max lv i tyle. Ściągnąłem tego prywata żeby ogarnąć co i jak ale tam jest chyba stara wersja (Archerage). Czy jest ktoś kto mógłby mi wytłumaczyć co i jak? Ewentualnie powiedzieć gdzie gra żebym się dowiedział :slight_smile:

Na początek rób questy z drugiej zakładki wszystkie, a z pierwszej w miarę uznania. Dostaniesz tam pierwszego glidera, mounta i peta bojowego. Jak gdzieś brakuje Ci DPSa to poproś na czacie o pomoc .

Czy na początku gry muszę się interesoeac ta działka? Nawet nie wiem po co ona jest. Czyli robic questy i levelowac az do konca? Jak to jest z postaciami lepszy mag/lucznik czy jakis melas?

Do końca to się jeszcze nikt niewylevelował. Działkami się nie przejmuj na początku gry.
Rób questy z nauki do 55lvl i ancestral do ok 34, bo w miarę szybko idą.

Tu masz klasy postaci i kalkulatory skilli. Z Klas musisz poznać większość byś umiał się bronić.

https://forum.mmorpg.org.pl/t/archeage-kalkulatory-skilli-wraz-z-combami-classes/119489

Bardziej chodzi mi o to jak wyglada tutaj rola klas w pvp. Rozumiem ze ranged ma zawsze łatwiej jak chodzi o gang czy mass pvp. Wtedy rozumiem ze taki melas ma wiecej aoe tak?

Do PvP i PvE to cię system nie dopuści puki nie będziesz miał 30 levela nauki. Na arenie króluje mag,a w walkach w polu melee i blacha. Od 30 lvl zaczniesz poznawać areny. W części z nich gear nie ma znaczenia. Więc są idealne do szlifowania techniki. Także pojedynki z graczami.