[Archeage Unchained] Deal With it

Wracam do gry po 3 latach przerwy zobaczymy z czym to się je :slight_smile: Na początek gdzieś znalazłem taki link : https://docs.google.com/document/d/1q6epZcJ9nJMrteAAldJBc_ycNze59SRTojPb_qOBJd8/edit#
Odezwę się na disco 2

KEIKO!!! :smiley: :smiley:

Wbijaj już teraz zaraz :3

Ja osobiście wole takie screeny:

Dps nadal nie zrobił mitycznego łuku, nub jeden XD

Jestem sławny <3

Nope

podbijam

taktyczna .

O_)O
bump

bump

O co chodzi w tym temacie bo się pogubiłem? :]

taktyczna .

O rekrutowanie do gry xp

Tak

:3

A bumpne. Bo czemu by nie :stuck_out_tongue:

W sumie najbardziej sensowna opcja jak ktoś chce pograć semi-hardcore w polskim community.

Short questions:

1. Nie grałem zbytnio w AA (słaby komp i pierdyliard graczy przy starcie odrzucił mnie, a w momencie zmiany kompa pogrywałem w BDO aż do chwili obecnej), jednakże chciałbym dać drugą szanse grze, zwłaszcza, że lubie rywalizacje i walki pvp :wink: - Czy jako nowicjusz jest szansa, że gdy będę sie gubił co i jak będziecie chcieli nauczyć? Czy jednak szukacie osób z bagażem dośw? :wink:
  2. Praca i treningi sprawiają, że jestem w stanie grać dopiero godzinami wieczornymi (21+ zazwyczaj) i czy to będzie przeszkadzało?
  3. Tylko polacy, czy planujecie też z czasem być multi, jeśli ludzie poodchodzą po starcie?

offtop - Jeśli mnie wciągnie na PTS gra, to myślę, aby wziąc z 1-2 dni wolnego tak, żeby pograć mocniej na starcie i potem na spokojnie odkrywać resztę świata :stuck_out_tongue: Dużo łatwiej i przyjemniej się wtedy pogrywa z osobami, aniżeli samemu :smiley:

Na ten moment tylko polacy. Jeśli będziesz siedział długo po te 21 i nadrabiał w weekend, to nie widzę problemu. Wbijaj na discord. Mamy masę poradników dla początkujących graczy.

Siemka jestem nowy i chciałbym zacząć grać od jutra ale bez wiedzy dużo nie zdziałam, dlatego szukam gildi :wink:

Zapraszam na discord

taktyczna . bo dawno nie było