[Archeage Unchained] Deal With it

Czyli rozumiem, że wszystkie dobre gildie nagrywają filmiki by randomy z trade mogły się nimi cieszyć bo nie starczyło dla nich miejsca w pvp?:stuck_out_tongue:

Ziom ja nawet w Archeage nie grałem, a pytam, bo w każdej grze jedni piszą, a drudzy tak naprawdę coś grają.

1lajk

Hmm, pamiętacie czasy czekania w kolejkach 25k - grałem wtedy dosyć aktywnie i pamiętam tylko Gondor z polskich gildii… musieliście być znaczącą siłą xD

Grałem w Gondorze-pozdrawiam wszystkich byłych i aktualnych członków tej społeczności, zajebisty okres! :smiley:

1lajk

Ta. Zajebisty jeśli podobało ci się praca po pracy bo w gondorze po zalogowaniu czułem się jak bym przyszedł do pracy. Pamiętam jak przez kilka tygodni nie potrafili zorganizować trade run’a dla naszego CP. HAHA. A koniec końców gildia się rozpadła.
Teraz tylko w wota chyba grają XD. Ale było tam pare spoko ludzi. Rixi Hyoah Oxox Camael. Pozdrawiam.

Wiesz, że na alphie było z 12 serverów?
:slight_smile:

Gondor się nie rozpadł swoją drogą. Około 2.0-2.5 wywalili wszystkich ziemniaczków polaczków, zostawili tylko pvp core+dorzucili do tego pvp core innej gildii international i powstał Rohan :stuck_out_tongue:.

Zgadzam się z Tobą. Gondor to najgorsza gildia w jakiej kiedykolwiek miałem okazję grać. Lider gildii to nastawiony na zysk dla siebie ******. Złe zarządzanie i wymuszanie trade runów dziennie o godzinie 20:00, z których totalnie nic nie miałeś oprócz zmarnowanego czasu. Byłem w tej gildii 2 miesiace od head startu i źle to wspominam. Być może potem się coś poprawiło, ale zapamiętam tą gildie jako masówke z liderem … .

@Evilek jak grałeś aktywnie to pewnie byłeś świadomy, że w ArcheAge było 6 serwerów na początku, a o gildii “Gondor” usłyszałem pierwszy raz niedawno, więc też nie była jakoś super znana. Ja Grałem na Melisarze i po mergu z Nebe na Sirothe. Graliśmy jako DWI, a potem zrobiliśmy merge z inną gildią i graliśmy pod szyldem Laughing Coffins.

Jestem ciekaw też na ile byliscie zorganizowani, żeby ubić Krakena czy inne World Bossy w Gondorze. Ja biegam z gliderem, tarczą niewidką i scepterem CC :slight_smile:

Jeśli komuś PvP sprawia przyjemność, to zapraszam. Jeśli nie, to faktycznie poczuje się u nas jak w pracy, bo będziemy wymagać brania udziału w rajdach, natomiast loot będzie sprzedawany i dzielony na wszystkich albo będzie roll na needa. Nikt nie będzie pokrzywdzony i nie będzie żadnych DKP, bo to tylko problemy powoduje.

Zapraszam i pozdrawiam wszystkich

Musiałeś mi tego krakena przypomnieć i kampienie do 2-4 nad ranem bo ktoś to tankować musiał?

Filmów za bardzo nie mam, bo nie nagrywałem, ale odkopałem gdzieś filmik Play Faction jak się z nimi bijemy o zamek, ale tak jak pisałem, było to po mergu z inną gildią, ale myśle, że 1/3 rajdu to DWI na filmiku.

1lajk

nie polecam gildii. BUMP

2lajki

O, kolega nas poleca, bo komuś widać złoiliśmy skóre O_)O

Dobrze sie spisales niewolniku Fenji :slight_smile: Jesli jeszcze jakas duszyczka z sensownym i ambitnym podejsciem do gry nadal szuka swojego miejsca to zapraszamy :slight_smile:

bump ( @xMikah REEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE )

@fenji obijasz się, powiem Mice

1
Takie tam stare czasy :smiley:

Wracam do gry po 3 latach przerwy zobaczymy z czym to się je :slight_smile: Na początek gdzieś znalazłem taki link : https://docs.google.com/document/d/1q6epZcJ9nJMrteAAldJBc_ycNze59SRTojPb_qOBJd8/edit#
Odezwę się na disco 2

KEIKO!!! :smiley: :smiley:

Wbijaj już teraz zaraz :3

Ja osobiście wole takie screeny:

Dps nadal nie zrobił mitycznego łuku, nub jeden XD