[Archeage Unchained] Deal With it

Tak

:3

A bumpne. Bo czemu by nie :stuck_out_tongue:

W sumie najbardziej sensowna opcja jak ktoś chce pograć semi-hardcore w polskim community.

Short questions:

  1. Nie grałem zbytnio w AA (słaby komp i pierdyliard graczy przy starcie odrzucił mnie, a w momencie zmiany kompa pogrywałem w BDO aż do chwili obecnej), jednakże chciałbym dać drugą szanse grze, zwłaszcza, że lubie rywalizacje i walki pvp :wink: - Czy jako nowicjusz jest szansa, że gdy będę sie gubił co i jak będziecie chcieli nauczyć? Czy jednak szukacie osób z bagażem dośw? :wink:
  2. Praca i treningi sprawiają, że jestem w stanie grać dopiero godzinami wieczornymi (21+ zazwyczaj) i czy to będzie przeszkadzało?
  3. Tylko polacy, czy planujecie też z czasem być multi, jeśli ludzie poodchodzą po starcie?

offtop - Jeśli mnie wciągnie na PTS gra, to myślę, aby wziąc z 1-2 dni wolnego tak, żeby pograć mocniej na starcie i potem na spokojnie odkrywać resztę świata :stuck_out_tongue: Dużo łatwiej i przyjemniej się wtedy pogrywa z osobami, aniżeli samemu :smiley:

Na ten moment tylko polacy. Jeśli będziesz siedział długo po te 21 i nadrabiał w weekend, to nie widzę problemu. Wbijaj na discord. Mamy masę poradników dla początkujących graczy.

Siemka jestem nowy i chciałbym zacząć grać od jutra ale bez wiedzy dużo nie zdziałam, dlatego szukam gildi :wink:

Zapraszam na discord

taktyczna . bo dawno nie było

Rekrutacja ponownie otwarta

witam serdecznie Planuje dołączyć do was do gildi
jestem początkującym graczem
ale szybko się uczę

Zapraszam do nas na discord, rekrutacja od 50 lvla, okres próbny 2 tygodnie. Oczekujemy po takim czasie minimum 4200 GS i aktywności.

https://discord.gg/JDTzWAx

O kurcze… Czyli jeszcze 150 gs i mogę składać aplikację :slight_smile:
Może za tydzień się uda.

Czemu ten post nadal istnieje, halo admin
@fenji zrób se swój bo tego wywalić nie mogę ani nawet edytować.

spam spam spam spam spam

A Archax to pleb, którego wyjebaliśmy z gildii i teraz ściemnia że sam wyszedł O_)O

Napisz swój temat bo potem ludzie myślą, że ja liderem jestem tego czegoś XD a ja sie muszę tłumaczyć, że jeszcze mnie tak niepojebało by to coś lidować

Spoko, jak będę miał wolną chwilę to ogarnę, póki co musisz cierpieć biedaku.

Chętnie bym poznał całą historię tego czemu jest was tak mało i w sumie nigdy nie widziałem was grających :stuck_out_tongue:

1lajk

Bardzo duża część tej gildii to casuale, pewnie dlatego.

1lajk

Znaczy ja stwierdziłem, że nie ma sensu o to walczyć jak oficerem zrobili pewne dziewcze, które ma zerową wiedzę o grze i tylko płacze by nie wyrażać się zbyt ostro na discordzie by nie urazić uczuć religijnych innych członków :stuck_out_tongue:
Po miesiącu stania servera, stwierdzam że… “bullet dodged”

1lajk

Ja wiem czemu Nas nie widzieliście, bo zamiast robić Aegisy, Grimy, Crimy czy Whalesongi chodzimy na PvP podczas głównych godzin grania na serwerze. Pewnie dlatego. Pomijam fakt, że nawet z nami nie graliście a oceniacie.

Aktualnie jedyną Polską gildię, którą czasem gdzieś zobaczę na PvP to jest Public Enemies. Po stronie Haranya nie ma nic polskiego co by się liczyło w jakikolwiek sposób.