[Archeage Unchained] Deal With it

Znaczy oprócz was i public enemies nie ma polskich gildii innych xd
Trudno więc byś takowe widział.
Oceniam tylko 2 fakty:
Macie powalonych oficerów.
I nigdzie was nie ma :stuck_out_tongue:

Ja latam głównie z gildią a na pug eventach śpię, więc w sumie stąd może wynikać fakt, że was nie widuję :stuck_out_tongue: (od początku servera widziałem was tylko w marianopole :stuck_out_tongue:)

Gadasz głupoty o tym, że nie ma innych liczących się polskich gildii… Gdzie to nie ma znaczenia bo póki co polskie gildie się nie liczą… :stuck_out_tongue:

Generalnie jak byście chcieli jakieś 15v15 albo 20v20 / 30v30 jeśli czujecie się na siłach, gildyjne pvp zorganizowane to dajcie znać to Cię skontaktuję z kim trzeba :slight_smile:

Istnieją istnieją :wink: Bardzo często ich widuje na morzu :slight_smile:

Ja też nie polecam, a wiem co mówię bo podobno byłem tutaj nawet jakimś liderem czy kimś 'ważnym" kappa

ja nie wiem kim jesteście ale patrząc na ten temat to nie polecam :smiley:

1lajk

Polecam gorąco tak samo jak Public Enemies. Znam obie gildie i jak najbardziej są w porządku. Wybacz, ale Archax nie dało się już czytać Twoich wypowiedzi na discord. Niby jesteś takim pro graczem, tworzyłeś jakieś porównania skilli pod względem dmg, a w grze nic nie pokazałeś:) Bemol to drugi “pro” wiele gada, czasem mądrzę, ale także zarozumiały jest jakby to on stworzył tą grę:) Bez was gildia na pewno dalej się rozwinie:) Pozdrawiam i życzę miłej gry, bez odbioru hejterki :slight_smile:

1lajk

Aha. Ktoś ty?

By stwierdzić czy piszę mądrze czy nie to trzeba mieć chociaż podstawową wiedzę o grze i to nie jest zarozumiałe… To jest po prostu fakt.

Ja siedzę w international gildiach bo wolę pvp zamiast wzajemnego pucowania się, DWI już kilka tygodni przed startem zmieniło się w krąg wzajemnego pucowania się, miało być semi hardcore pvp guild, które bije wszystko co się rusza i jest tylko pro gildyjne… A skończyło się na 3 tygodniach wałkowania o tym, że nie można komuś napisać, że pisze głupoty bo może się obrazić. :stuck_out_tongue:

1lajk

Najlepsze jest to, że najwięcej do powiedzenia negatywnego na temat gildii mają osoby, które zostały z tej gildii wywalone za bycie toxikiem i olewanie tego co mówią i decydują oficerzy :kek:

Jest różnica między powiedzeniem, że ktoś nie ma racji, a napisaniem, że jest debilem i chyba go pojebało i Ci 2 Panowie wyżej tego nie rozumieją. Gildia to nie miejsce do wyżywania się na innych, a miejsce, gdzie można się zrelaksować, podyskutować i bić się na eventach. Początek był ciężki, bo dużo osób uczyło się gry oraz skupiało na progresie i Panowie “PROsi” nie wytrzymali.

Życzę powodzenia w grze i prosiłbym o nie zaspamowywanie tematu rekrutacyjnego głupotami i swoim Ego, dziękuje.

PS: Tak Bemol, jeśli chcesz to chętnie ustawię się na GvG, ale kontakt priv proszę, bez spamu już tutaj.

Będzie jakiś stream albo filmik na yt z tej ustawi?

Przecież ja zacząłem ustawiać się z kimś innym po tym jak Mikah została oficerem.
Planowałem grać z wami i was ogarnąć troszkę, ale to co zaczęło się dziać na czacie to była jakaś paranoja.
Wolałem dogadać się z inną gildią niż pomagać w prowadzeniu jakiegoś cyrku…

Discord mam ten sam co zawsze jak będziesz chciał pogadać to wiesz gdzie mnie szukać.

Tak, a paranoję tworzył m.in. osobnik o nicku Bemol, który wyzywał healerów od dziwek. Cyrk na kółkach.

Jakbyś chciał GvG to zamiast proponować i potem klepać dalej ozorem to pisz na priv, a nie odbijaj piłeczkę.

Przepraszam to jest mój temat, Fenji proszę mi tu nie spamować, dziękuje

Temat jest gildyjny O_)O

Zrób se swój i najlepiej napisz do jakiegoś admina tu by ten wywalił bo jest nieaktualny.

Napisałem, że jak chcecie gvg to piszcie. Jak nie chcecie to nie piszcie.

Pisałem od początku i miałem całkowicie racje, że każdy dps powinien sobie znaleźć swoją dziwkę w postaci healera by go wycarrować do ancestral 10 jak najszybciej by healer mógł coś robić solo.
I zamiast skupić się na szukaniu ludzie tylko czepiali się słownictwa :stuck_out_tongue:. Cyrk na kółkach. “healerzy mają uczucia nie nazywaj ich dziwkami”… Skisnę.

Bemol, jesteś idiotą ale to tak poważnie. :poop:

Nom popłacz się jeszcze na pewno pomoże Ci to w grze kimkolwiek jesteś.

1lajk

Witajcie przyjaciele, nie wiem o co chodzi ale chciałem tylko dodać ,ze wasze matki to dziwki a stary to jebana pustynna ważka która właśnie siedzi wam na żyrandolu w pokoju. Pozdrawiam

1lajk

Ale mam fanów, czuje się jak jakiś celebryta <3 <3 <3