[Archeage Unchained] Deal With it

Jestem sławny <3

Nope

podbijam

taktyczna .

O_)O
bump

bump

O co chodzi w tym temacie bo się pogubiłem? :]

taktyczna .

O rekrutowanie do gry xp

Tak

:3

A bumpne. Bo czemu by nie :stuck_out_tongue:

W sumie najbardziej sensowna opcja jak ktoś chce pograć semi-hardcore w polskim community.

Short questions:

  1. Nie grałem zbytnio w AA (słaby komp i pierdyliard graczy przy starcie odrzucił mnie, a w momencie zmiany kompa pogrywałem w BDO aż do chwili obecnej), jednakże chciałbym dać drugą szanse grze, zwłaszcza, że lubie rywalizacje i walki pvp :wink: - Czy jako nowicjusz jest szansa, że gdy będę sie gubił co i jak będziecie chcieli nauczyć? Czy jednak szukacie osób z bagażem dośw? :wink:
  2. Praca i treningi sprawiają, że jestem w stanie grać dopiero godzinami wieczornymi (21+ zazwyczaj) i czy to będzie przeszkadzało?
  3. Tylko polacy, czy planujecie też z czasem być multi, jeśli ludzie poodchodzą po starcie?

offtop - Jeśli mnie wciągnie na PTS gra, to myślę, aby wziąc z 1-2 dni wolnego tak, żeby pograć mocniej na starcie i potem na spokojnie odkrywać resztę świata :stuck_out_tongue: Dużo łatwiej i przyjemniej się wtedy pogrywa z osobami, aniżeli samemu :smiley:

Na ten moment tylko polacy. Jeśli będziesz siedział długo po te 21 i nadrabiał w weekend, to nie widzę problemu. Wbijaj na discord. Mamy masę poradników dla początkujących graczy.

Siemka jestem nowy i chciałbym zacząć grać od jutra ale bez wiedzy dużo nie zdziałam, dlatego szukam gildi :wink:

Zapraszam na discord

taktyczna . bo dawno nie było

Rekrutacja ponownie otwarta

witam serdecznie Planuje dołączyć do was do gildi
jestem początkującym graczem
ale szybko się uczę

Zapraszam do nas na discord, rekrutacja od 50 lvla, okres próbny 2 tygodnie. Oczekujemy po takim czasie minimum 4200 GS i aktywności.

https://discord.gg/JDTzWAx