ArcheAge: Unchained łamie wcześniejsze obietnice! Zapłacimy za duże aktualizacje!

Moi mili, na wstępie chciałem podziękować użytkowniczce Gromowładnej za dostarczenie mi ogromnej ilości informacji na temat tego, co dzieje się w ArcheAge: Unchained. Musicie wiedzieć, że dzieje się dużo, chociaż nie wszyscy tym faktem są wstrząśnięci. W końcu cóż to za nowości, że gra B2P dodaje płatne DLC? W zasadzie to standard w tym modelu płatności, więc o co ta cała afera?

Przyp…

Przeczytaj cały

Ja gram i w AA i w AA:U i BDO . W AA:U poza kupnem podstawowej wersji już niejednokrotnie płaciłem dodatkowo (ciuszek, skrzynia i jeden ArchePass premium), i chętnie zapłacę za DLC jeżeli za tym pójdzie rozwój graficzny i technologiczny całego AA:U. Tak jak w BDO rozumiem, że by gra się rozwijała musi z czegoś żyć tym bardziej, że główny konsument w dwóch tych przypadkach to Kakao Games. A twórcy BDO to moim zdaniem głównie graficy i widać ich już rączki w upiększaniu świata serii AA - to miłe :slight_smile: .

Nadto przy płatnym DLC jest zazwyczaj znacznie większy szum i więcej chętnych i pewnie o to tu chodzi.

I cytując znanego klasyka jestem za a nawet przeciw :blush:

Jak wynika z tego wpisu to Kakao Games chyba niema tu wpływu na grafikę i model biznesowy.

http://forums.archeagegame.com/showthread.php?360092-An-Update-Regarding-Paid-Expansions-in-ArcheAge-Unchained