ArcheAge Unchained

Siemka mam kilka pytań odnośnie tej gry.

  1. Jak wygląda w tej grze zdobywanie lvl? grind czy questy?
  2. Jaki jest maxlvl i jak wyglada endgame?
  3. Czy craft w grze jest rozbudowany?

ad1. Questy i grind. Od Ciebie zależy, w którą stronę pójdziesz.
ad2. ancestral 55, ale w tym momencie najwyższy na Europie jest ancestral 41 na AA , a na AAU ancestral 10. Gra na dobre zaczyna się od ancestral 10, wcześniej to jest głównie nauka gry.
ad3. Tu jest najbardziej rozbudowany craft ze wszystkich MMOrpg

1lajk

A są w tej grze questy opierające się o jakąś fabułę czy tylko idź zabij lub przynieś?
I pytanko czy opłaca się to grę kupować?
Na którym servie jest dużo polaków?

Gra jest stricte PVP weź to pod uwagę przez zakupem.

moge ci odsprzedac konto z meilem przez allegro za 50% ceny ja raczej nie bede grał nie mam czasu na wszystko

AAU ma jakis raid content na end game?

Podepnę się pod temat.
Czy jeśli mam czas na grę tylko casualowo, to jest po co zaczynać, czy raczej jest to gra dla osób które nie mają w życiu innych zajęć.

Na Europie 40% i na Ameryce 70% populacji to gracze, którzy na pierwszym miejscu stawiają housing, na drugim PvE, a PvP to jest u nich gdzieś w tle. Ok 1/3 z nich to są głownie farmerzy i artyści. Więc spoko znajdziesz dla siebie miejsce. Jest też sporo gild stroniących od PvP.

Graczy hardcorowych to jest ok 10%, reszta jest normalna.

To jeszcze zapytam, gdzie lepiej kupić swoją kopię, bezpośrednio na stronie Trion, na steam, czy to bez różnicy?

Ja płaciłem z portfela Steam i połączył mi z tym kontem co mam ArcheAge.
Ale gram poza Steam dla stabilności.

Dwa serwery na Europie się chyba sypnęły im z przeciążenia. Bulwersuje mnie to. Stałem w długiej kolejce po czym się serwer sypnął.

Nie martw się to już długo nie potrwa.

Nie

nic sie nie sypnelo przynajmniej u mnie

No jak nie… xD
Wszystko jest w rajdach, pvp, daily, bossy.
Solo to tylko spalasz labor i farmisz spoty. xD

Pvp na tą chwilę są z serii 300 vs 300 na alexandrze :stuck_out_tongue:

@Grimers

  1. Do 30 lvl’a zielone questy, 30-45 zielone + żółte questy, 45+ grind mobów na high lvl lokacjach.
    Zielone questy - fabularne
    Zółte - zwykłe
  2. daily, pvp, daily, pvp, daily, pvp, daily pvp, mniej więcej w tej kolejności.
  3. I tak i nie… Na tą chwilę powiedziałbym, że craft broni/zbroi został zaorany przez updaty… Jeśli chodzi o inne sekcje. To możesz zrobić masę rzeczy… Są setki różnych przedmiotów, które możesz przerabiać na inne… Tak myślę, że craft jest dosyć rozbudowany.