[ArcheAge] Zapraszamy do wspólnej gry! :)

Witaj! :wink:

  • Lubisz spędzać czas na wspólnej grze i rozmowach?
  • Znudziła Cię samotna podróż po świecie gier?
  • Szukasz miejsca, w którym zostaniesz na dłużej?
  • Chciałbyś/-abyś poznać nowe znajomości?

Odpowiadając: Twierdząco na jedno z powyższych pytań… Zapoznaj się koniecznie z dalszą częścią prezentacji!

Na początek:

:heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign:

Naszą społeczność tworzą osoby dorosłe, które nastawione są na dobrą zabawę i przyjemność, ze spędzania czasu z innymi na grze i rozmowach o “wszystkim”.

Znajdziesz u nas wybuchową mieszankę charakterów, przy której umilisz sobie czas i oderwiesz się od problemów dnia codziennego.
Jesteśmy grupą pozytywnych osób o zdrowym podejściu do gry i dużym poczuciem humoru.
Szukamy osób, które cenią sobie niezobowiązującą rozgrywkę i mile spędzony czas w grze.
Wszyscy mamy swoje obowiązki. Praca, rodzina, dom, dzieci… Doskonale to rozumiemy, dlatego nie będziemy oczekiwać od Ciebie siedzenia na grze po 12h/dziennie.
Każdy z nas, chce sobie trochę odpocząć po pracy.

Wejść - Pograć - Pogadać o głupotach…
… Dlatego znajdą u nas miejsce, zarówno osoby młodsze, jak i te w wieku 40+

:heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign:

ArcheAge - Jest klasykiem gatunku MMORPG.
Gra z dużym, otwartym światem i możliwością eksploracji.
Tytuł na długie miesiące w, którym czeka na Ciebie, ponad 5000 różnych osiągnięć.
Możesz się tu wcielić w role wędkarza i łowić leniwie ryby w jeziorze bądź wypłynąć kutrem na otwarte morze.
Pobawić się w górnika, wydobywając rudy.
Szukać zatopionych skarbów i transportować je na bezpieczną przystań.
Przewozić towary na lądzie lub wypłynąć w morze.
Uprawiać własną farmę i zbudować dom, który przyozdobisz na swój własny, unikalny sposób😄
Wcielić się w rolę sędziego na rozprawach.
Praktycznie każda aktywność w grze - Rozwija poziom danej profesji.
- Skiny
- Mounty
- Battle Pet’y
- Statki
- Pojazdy
- Skrzydła
- Własne grafiki na meble, żagle, pojazdy, ubrania, etc.
:heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign:

Jak wygląda rozgrywka w praktyce?
Na początek twoim głównym celem, będzie osiągniecie 55 poziomu postaci. Poziom wbijasz, wykonując misje fabularne i poboczne. Po wbiciu 55 poziomu - Masz dostęp do większości aktywności w grze. W zależności od poświęconego czasu i zaangażowania… Zajmie Ci to 2-4 dni.
Potem przychodzi czas na Daily misje. Będą się one tyczyć wypraw na Dungeon’y, zabijania potworów w konkretnej lokacji, uczęszczania na raidy, etc.
Miłym aspektem jest fakt, że do większości rzeczy - Nie potrzebujesz mocnego ekwipunku. Wystarczy, że dopiszesz się do Raid’u i będziesz latać za resztą😉

PS. My z reguły i tak latamy razem na większość aktywności ^^

Następnym krokiem, będzie wybranie przez Ciebie profesji, na której się skupisz.
WAŻNE!
Rynek ArcheAge nie ma stałych cen. W zależności od zapotrzebowania… Cena danego przedmiotu, może się podnieść nawet o 200%
Uatrakcyjnia to całą rozgrywkę i motywuje do wykonywania różnych czynności.

… Po więcej szczegółowych informacji - Zapraszam na nasz serwer Discord :wink:
:heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign:
Jakie wymagania sprzętowe ma ArcheAge?

  • System operacyjny: Windows Vista/7/8/10
  • Procesor: Core 2 Duo 2.4 GHz
  • Karta graficzna: 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza)
  • Pamięć RAM: 2 GB
  • Miejsce na dysku: Około 40GB

:heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign:
Dodatkowe informacje:

  • Gra: ArcheAge w wersji Darmowej ( Nie Unchained )
  • Serwer: Europe - Jakar
  • Rasa: Nuyia

Czego oczekujemy?

  • Wiek: 20 lat + ( Warunek konieczny )
  • Aktywność na Discord (Przynajmniej 2-3 dni w tygodniu)
  • Odrobina samodzielności i chęci do gry.
  • Kultura osobista.
  • Bezkonfliktowość.

Co oferujemy?

  • Własny serwer Discord.
  • Przyjazną atmosferę, gdzie szybko się zaaklimatyzujesz😉
  • Wprowadzenie, oraz dział poradników/wskazówek do gry.
  • Luźne pogawędki na grupie i czacie Facebook’a.
  • Dobrą zabawę, wśród świetnych ludzi!:smile:

Kontakt:

Masz dodatkowe pytania? A może chcesz już do nas dołączyć?

Odezwij się w prywatnej wiadomości na forum bądź zawitaj na nasz serwer Discord:

Serdecznie Zapraszamy! :smiley:

[Odświeżam] Zapraszamy do wspólnej gry! :smiley:
Nudzić się na pewno nie będziesz, ponieważ gra zawiera masę kontentu i możliwości rozwoju. Jeżeli szukacie tytułu na długie miesiące, będzie to strzał w 10 :wink:

[Odświeżam] Twórz razem z nami Społeczność Graczy! :slight_smile: Zapraszamy do wspólnej gry w świetny tytuł MMO, jakim jest ArcheAge.
Jeśli się zastanawiasz, czy gra przypadnie Ci do gustu, to zawitaj na nasz serwer Discorda! Opowiem Ci o samej rozgrywce i przekonasz się sam/-a! :wink:
Oprócz gry w ArcheAge, spędzamy czas na naszym serwerze Minecraft’a w trybie Creative, oraz w grze TeamFortress 2
Zapraszamy do wspólnej gry! :smiley:

Średnio polecam te grupę , wszystko jest fajnie na początku ale powiesz raz coś nie tak i zaraz nikt z tobą nie pisze . Nie twierdze fajnie jest tworzyć społeczność ale taką gdzie ludzie się rozumieją i grają ze sobą po mimo wad a nie że jest już paczka albo dwie i musisz być idealny żeby z nimi grać .
Taka jest właśnie Discord Pandemia , musisz być idealny żeby z nimi grać :frowning:

1lajk

Średnio polecam te grupę , wszystko jest fajnie na początku ale powiesz raz coś nie tak i zaraz nikt z tobą nie pisze . Nie twierdze fajnie jest tworzyć społeczność ale taką gdzie ludzie się rozumieją i grają ze sobą po mimo wad a nie że jest już paczka albo dwie i musisz być idealny żeby z nimi grać .
Taka jest właśnie Discord Pandemia , musisz być idealny żeby z nimi grać

Biorąc pod uwagę nazwę twojego nicku, to najprawdopodobniej nie masz więcej, niż 21 lat… :slight_smile:

  1. Nie masz odwagi by się przedstawić, tylko tworzysz anonimowy post.
  2. To w jaki sposób formułujesz zdania - Ukazuje tylko twój niski poziom :slight_smile: Jeżeli nie zgadzasz się z puntem 1 - Lepiej się nawet nie przyznawaj, że masz więcej lat :smiley:
    Na prawdę? Oczekujemy od kogoś by był idealny, aby mógł z nami pograć? Aż tak zostałeś skrzywdzony, że patrząc na nasz post… Nie mogłeś się powstrzymać i napisałeś to coś?
    Moja rada jest taka… Jeżeli tak bardzo podchodzisz osobiście i emocjonalnie do gry - Wyjdź czasem z domu i odetchnij świerzym powietrzem :slight_smile: Nie przejmuj się, bo mając 15-16 lat też miałem z tym problem. Z czasem po prostu człowiek dorośleje, nabiera pewnych cech, zasad… Jest mu po prostu łatwiej znosić odrzucenie. Poznasz dziewczynę, nowych znajomych to od razu, będzie Ci łatwiej.
    Pozdrawiam! :slight_smile:

Możesz się wypierać robić ze mnie dzieciaka i przyczepiać się do mojej pisowni ale to nie zmieni faktu że właśnie swoją wypowiedzią udowodniłeś że to co napisałem o tobie i twoich kolegach jest prawdą .
P.S Jestem lepszym człowiekiem od ciebie

3lajki

Chciałem do Was dołączyć, ale odpuszczę.
Bogdans99 wyraził swoją opinię a Ty zamiast kulturalnie odpowiedzieć piszesz o jego wieku i go obrażasz (co tylko potwierdza, że Bogdans99 ma rację). Po co te docinki? Nie potrafisz znieść krytyki i kulturalnie podjąć dyskusji?
Jak w Waszej grupie panuje taki poziom i taka kultura to szkoda czasu i nerwów.

3lajki

juz sam ten tekst swiadczy o tym ze nie warto dolaczac do nich, jak i “te” xd w wieku 40+
niewiadomo co maja na mysli piszac “te” , ze gorsze?, ze lepsze?

2lajki

Właśnie widać jak podejmujesz decyzję jak pisałem jednym z tematów zacząłem grać w Archeage gdzie temu że poszukałem najpierw jakieś społeczności a trafiłem na ten serwer Discorda gdzie ludzie bardzo miło mnie przyjęli dosyć tego byli chętni mi we wszystkim pomagać odpowiadać na durne pytania na które znalazł bym odpowiedz jak bym chwilkę poszukał tracili czasz. Jestem teraz z nim 2 miesiąc. Po pierwsze nie nic takiego miejsca co piszę bogdans99 po drugie widać po jego komentarzach na forum że jest to jakiś troll po 3 ma ustawiony profil na prywaty nie możesz przejrzeć jego tematów wypowiedzi jak można takiego człowieka brać po uwagę. A tak pro po też się wydajesz jakąś osobą oczerniającą tą grupę i ten komentarz jakiś dziwny bez spójności bez ładu jakiś powód jak to się mówi z dupy wzięty. Już po prostu nie wiem co myśleć o ludziach na tym forum o ile idzie znaleźć wartościowych ludzi którzy wiedzą o swojej grze dają jakieś logiczne wypowiedzi to zawsze znajdzie się jakiś troll co to chce wywołać dyskusję.
I tak nie patrząc nie napisał żadnej obrazy na temat bogdans99 co prawda wytykanie wieku jest złe po drugie cały post jest oparty na prawdopodobieństwie czyli jeżeli ma jednak więcej jest to po prostu troll a jednak mniej to sam wiesz cała odpowiedź nie zawarła żadnej treści obrażania kogoś czytanie boli a do tego z zrozumieniem. Już czekam za odpowiedzią że cię obrażam że napisałem że nie czytasz z zrozumieniem ale co się poradzi. Ja osobiście polecam grupę sam w niej jestem. Jak coś zawsze jestem chętny do pomocy w grze jeżeli jestem dostępny. Do tego nikt nie naciska na kogoś że masz to zrobić że masz mieć taki bulid że nie możesz iśc na tą instancję bo nie masz tego skilla wszystko jest robione w luzie spokoju. Jesteś nowy zostanie ci wszystko wyjaśnione zawsze są chętni do pomoc tych daily wiadomo nie 24h bo takiego czegoś nie ma w każdej grze. Widać ogólnie że na was szkoda czasu bo oczerniać kogoś jest łatwo ale wejść na discrod do gry i się przekonać się jak jest to ciężko lepiej dać komentarz nie oparty żadnymi dowodami aż szkoda że jest tak dużo własnie takich osób.

Dzięki bodzio też se odpuszczę lecę szukać innej gry

Problem tkwi w tym, że Morenzi jest tutaj przedstawicielem Waszej grupy i niestety nie reprezentuje Was w odpowiedni sposób. Temat ten został założony po to, by zachęcić jak największą ilość graczy do zasilenia Waszych szeregów. Obrażanie osób i brak znajomości podstawowych zasad kultury (a do takich zalicza się szacunek do drugiej osoby) sprawia, że zamiast reklamy macie antyreklamę.
W wymaganiach macie 5 punktów, z których 2 (kultura osobista oraz bezkonfliktowość) nie spełnia Wasz założyciel/reprezentant.
Jak w takiej sytuacji osoba trzecia ma Was traktować poważnie?
Twierdzisz, że pisanie o kimś, że reprezentuje niski poziom i z pewnością jest młody (albo jeśli nie młody to niech nie przyznaje się do tego) oraz wysyłanie go na zewnątrz by znalazł znajomych jest odpowiednim zachowaniem? To jest postawa godna lidera?
Jak Tobie odpowiada takie zachowanie to w porządku, ja preferuję miejsca w których ludzi traktuje się z szacunkiem a konflikty są rozwiązywane w zgodzie, bez niepotrzebnych ataków. Nie powinno mieć też znaczenia czy dana osoba pisze prawdę, czy ma ukryty profil, czy jest tutaj nowa itd. Po to jest forum by każdy mógł wyrazić swoją opinię i jeśli się z taką nie zgadzasz to możesz się do niej odnieść (wasz lider nie odniósł się do tego co napisał Bogdan99, wolał się na nim wyładować).
PS Ukończyłem Politechnikę i nie słyszałem o takich zasadach prawdopodobieństwa.

1lajk

Zacznijmy od tego że Morenzi również ukrywa się w grze pod innym Nickiem. Byłem w tej Społeczności przez 5 lat, z dużymi przerwami ale jednak. Ludzie są tam naprawdę w porządku. Lecz lider jest strasznie narcystycznym człowiekiem oraz Hipokrytą dla którego każdy ma 15 lat. Jeżeli nie zgadzasz się z jego punktem widzenia odrazu jesteś Banowany na Discordzie oraz oczerniany w oczach innych.
Gildie prowadzi już 5 lat a graczy przez ten okres przewineło się bardzo dużo, nikt tam nigdy nie zagrzał miejsca na długo. Wystarczy powiedzieć że Lider sprawuje tam władzę absolutną i nie liczy się ze zdaniem innych tylko sam podejmuje decyzje. Jeżeli on wyrobi sobie o tobie złe zdanie na samym początku to będziesz grać sam
A teraz cyk Reklama
Jeżeli szukasz ekipy która nie gra tylko z garstką “wybranych” to polecam Out of Control na serwerze Jakar rasa Nuia. Każdy początkujący gracz może liczyć na naszą pomoc

Nie musisz szukać innej gry. Na tym serwerze jest druga polska gildia. Out of Control. Spoko ekipa ludzi nastawionych na grę 4fun

Pisałem szczerą opinie a że dotknęło to twojego kolegę wiadomo że będziesz go bronić
podaj mi lepiej sensowny dowód na to że nie jest tak jak ja pisze bo ja mogę cie zasypać dowodami na to że jest tak jak ja piszę :slight_smile:

1lajk