Archeage zwykły

Tylko Alexander ma racje bytu, na początku na eventach były 2 i poł raidów teraz jeden. Fakt faktem że grają tylko hardkorzy co mają po 10 kont , ja mam 2 konta i daję radę na poczatek starczy, możesz bić jedną postacią, a drugą woreczki zbierać na 2 kompy (jedną co zbiera i otwiera, a druga zużywa labor na upgrade gearu). Teraz chyba podnieśli $ za woreczki więc się bardziej opłaca. Gildia polska była, ale na pewno polaczki grają (jak zapytasz na czacie Nation to jakiś polaczek Ci podpowie). Ja teraz tylko wchodzę zrobić weekly season bonusy na 4 postaciach (od razu rób 2 postacie na każdym koncie, aby mieć więcej z season bonusów).

Tygodniowe zadania na Halnaaku (AAU) są co tydzień o 0:00 UTC (dzisiejszej nocy czasu zimowego ok 1:00 w Polsce) i w godzinach popołudniowych w poniedziałek. Na serwerze gra ogrom ludzi głównie poza Steam. Producenci zarobili na niej ogrom kasy i teraz ich główny cel to Archeage II - spodziewana premiera w 2022 roku. Natomiast seria AA/AAU jest systematycznie wspierana i cotygodniowo updatowana w czwartki.

Producenci zadbali by nowi gracze na AAU znacznie szybciej dochodzili do elity np codzienne prezenty darmowe na stronie GLYPH i obniżone koszty wbijania naparów i labora, oraz linia znacznie silniejszych naparów.

Ja mam maina i jednego alta na tym samym koncie i serwerze i jestem w elicie. Mam 4 działki w tym dwa domy.

ps
Jak płacę za coś w AAU to loguję się z konta Steam i płacę z portfela. Ale gram głównie poza Steam.

Legacy Jakar/Nuia gra się bardzo przyjemnie. Wcale nie twierdzę że jest idealnie. Zaczynałem grę w kwietniu tego roku jako totalny Newbie i było mi ciężko ogarnąć tą grę. I tutaj przychodzi kwestia Gildi. Jeżeli masz z kim grać nie odczujesz monotonii. Raidy na aktywności zbierane są często. w Kwesti Altów nie jest tak jak napisał kolega wyżej że każdy ma po 20 kont bo zabrakło by tobie życia aby je ogarnąć, nie mówiąc już o kupnie patrona na te konta. Osobiście znam wiele osób które nie wydały na Legacy nawet złotówki a świetnie sobie radzą ( Patrona bez wysiłku kupisz za golda w grze, wiadomo kupując pierwsze premium jest łatwiej.). Szczerze porównując AAU do Legacy nie widziałem różnicy w ilości graczy.
Wersja AAU od wersji Darmowej rożni się tym że tutaj masz miesieczną subskrybcje oraz item shop. co moim zdaniem daje wiecej możliwośći od wersji AAU
ponieważ waluta premium jest łatwa do zdobycia. Zawsze możesz obczaić wersje F2P a jak ogarniesz o co chodzi to kupic wersje B2P z tym że tam trzeba się liczyć z potrzebą dokupienia DLC, Gdzie my dostajemy ten content za darmo :slight_smile:

Ja zostaje przy wersji darmowej gdyż mam tutaj z kim grać a atmosfera na Discordzie w naszej gildi jest wręcz rodzinna.

1lajk